نسخه جت بلک گلکسی S7 اوایل ماه آینده عرضه خواهد شد

دسته : اخبار
نسخه جت بلک گلکسی S7

سامسونگ تصمیم گرفته است پرچمدار 9 ماهه خود را به رنگ سیاه جت بلک مزین کند. به گفته Korea Herald نسخه جت بلک گلکسی S7 اوایل ماه آینده عرضه خواهد شد.

در این گزارش آمده است که این رنگ جدید به سامسونگ کمک خواهد کرد به رقابت با رنگ های جت بلک و مات بلک آیفون 7 و آیفون 7 پلاس بپردازد.

سامسونگ امیدوار است نسخه جت بلک گلکسی S7 بتواند ضرر حاصل از فاجعه گلکسی نوت 7 را که به دلیل مشکلات باتری رخ داده بود را جبران کند.

اگر این گزارش درست باشد این نخستین باری نیست که سامسونگ از نظر رنگ اسمارتفون دنباله رو اپل شده است. اوایل امسال بود که نسخه ی پینک گلد گلکسی S7 بعد از عرضه ی نسخه ی رز گلد آیفون 6s پلاس معرفی شد.

نسخه جت بلک گلکسی S7

نسخه جت بلک گلکسی S7 رقیب آیفون 7 جت بلک

نسخه بلک اونیکس گلکسی S7 نیز که قبلا عرضه شده بود نیز دارای ظاهری براق بود و احتمالا نسخه جت بلک گلکسی S7 براق تر خواهد بود.

سامسونگ به تازگی نسخه ی بلو کورال یا آبی مرجانی گلکسی S7 را نیز عرضه کرد که قبلا برای نوت 7 استفاده شده بود و مورد استقبال زیادی قرار گرفت. نسخه جت بلک گلکسی S7

نسخه های جت بلک آیفون 7 و آیفون 7 پلاس طرفداران زیادی داشتند و به سرعت کمیاب شدند. هنوز مشخص نیست که آیا نسخه جت بلک گلکسی S7 به صورت جهانی عرضه خواهد شد یا نه.

طبق گزارشات اخیر بعد از عرضه رنگ blue coral گلکسی S7 از روز 11 نوامبر فروش این گوشی به 2000 واحد در هر روز افزایش یافت. تنها در هفته ی نخست 10000 نسخه از رنگ blue coral گلکسی S7 به فروش رسید.

شما در مورد رنگ های جدید گلکسی S7 چه فکر می کنید؟ آیا نسخه جت بلک گلکسی S7 خواهد توانست تا زمان عرضه ی گلکسی S8 خسارت وارد شده در اثر بحران نوت 7 را برای سامسونگ جبران کند؟

Source: macrumors