بازی Join The Dots و عبور از مسیری پُرچالش و نفس‌گیر!

دسته : اپلیکیشن
بازی Join The Dots

بازی Join The Dots یکی از بازی های جذاب Ezone.com می باشد و در آپدیت جدیدی که در ماه نوامبر ارائه داده به بازخوردی که از کاربران گرفته اند گوش داده و شرایط را برای ثبت رکورد های بهتر فراهم کرده اند.

Ezone.com توسط دو برادر با نام های Jamie Edis و Simon Edis در سال 1996 در سانفرانسیسکو تاسیس شد و آنها در طی این سال ها تجربه گرانبهایی با تولید 200 انیمیشن و بازی در وب کسب کرده اند.

در حال حاضر Ezone.com در غرب استرالیا قرار دارد و برادران Edis سخت مشغول بازی سازی در بستر اندروید و iOS می باشند.

بازی Join The Dots یکی از بازی های جذابی است که علی‌رغم ظاهر ساده ای که دارد اما می توان آن را در دسته بازی های استراتژیک قرار داد!

بازی Join The Dots و داستان اتصال نقطه ها

شاید فکر کنید در این بازی هم مانند بازی های مشابه؛ سرعت عمل شما حرف اول را می زند اما سخت در اشتباهید! سرعت عمل به تنهایی کافی نبوده و شما برای عبور از مراحل شدیدا به یک استراتژی مناسب نیاز دارید.

در بازی Join The Dots باید نقاط را به هم متصل نمایید. در هر مرحله نقاط یا المان ها متفاوت می باشند و این باعث می شود کاربر احساس خستگی نکند.

بسیار دقت کنید اگر در اتصال نقاط به یکدیگر یک کدام را جای بگذارید بازنده خواهید بود! پس تا قبل از اینکه نقاط محو شوند از همه آنها عبور نمایید تا بتوانید امتیاز کسب کنید.

نکته بسیار مهم در بازی Join The Dots وجود موانعی مربع شکل می باشد که کار را بر شما دشوار خواهند کرد! این مربع ها طوری چیده شده اند تا شما نتوانید به راحتی نقاط را به هم متصل نمایید.

بطور قطع چالشی که در مواجه با مربع ها خواهید داشت کلیدی ترین نکته بازی می باشد زیرا انتخاب مسیر مناسب برای شما را سخت و نفسگیر می کند!

بازی Join The Dots و اهمیت مربع ها و ستاره ها

در بازی Join The Dots همچنان که در حال اتصال نقاط به هم هستید در طول مسیر ستاره هایی هم وجود دارند که باید آنها را جمع‌آوری نمایید تا بتوانید قفل مراحل بعدی را باز کنید.

پس می توان نتیجه گرفت در این بازی مربع ها و ستاره ها در انتخاب مسیر مناسب بسیار مهم هستند؛ یادتان نرود که سرعت عمل هم مهم می باشد!!!

پس اگر تفکر استراتژیک، سرعت عمل، تمرکز و از همه مهم تر اعصاب درست و حسابی ندارید سمت بازی Join The Dots نروید ولی اگر عاشق مقابله با چالش های عجیب و غریب هستید Join The Dots بهترین انتخاب خواهد بود!!!

برای دانلود بازی Join The Dots از اپ استور و پلی استور می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu