The best strategy games in 2016

استارتاپ دانشجویی GC با اپلیکیشن ذخیره سازی خود برنده رقابت بین المللی شد

دسته : کمپانی ها
استارتاپ دانشجویی GC

استارتاپ دانشجویی GC تیم خوش فکری از دانشگاه گرند کانیون ایالت آریزونا آمریکا می‌باشد که از طریق اپلیکیشن ذخیره سازی خود و با ارائه فضای اضافی برای ارتقا مموری دستگاه‌های هوشمند، خود را خیلی زود در دل‌های کاربران و میان صدها اپلیکیشن مشابه جا کرده است.

تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از سیاست‌های اساسی مملکتی است و کشور‌های مختلف مصممانه کوشش خود را برای بسط این فرهنگ در اقتصاد نوین به کار گرفته اند.

شاید موفق ترین کشور در زمینه فرهنگ سازی کارآفرینی آمریکا، زادگاه استارتاپ‌های کوچک و بزرگ در جهان، باشد.

در مقابل آمریکا هم کشوری مثل ایران قرار می‌گیرد که روحیه کارمندی در  عمق وجود افراد نفوذ کرده است و کسی جرات ریسک پذیری را با توجه به اوضاع داخلی و نگاه جهانی به ایران ندارد.

البته شکل گیری این فرهنگ هم شرایط خاص خود را می‌طلبد؛ چرا که هر کسی توانایی و تمایل به کارآفرینی را ندارد.

شاید بهتر باشد فرهنگ کسب وکار های کوچک را از مراکز آموزشی نهادینه کنیم؛ رویکردی که آمریکا از سال‌ها قبل با ارائه طرح‌های تشویقی به کار گرفته است و حاصل آن استارتاپ دانشجویی GC و تیم های مشابه می‌باشد.

استارتاپ دانشجویی GC هفته گذشته هم در رقابت‌های بین المللی Smart City Hack که در بارسلونا برگزار شد جایزه اول رقابت های سالانه فینیکس را نصیب خود کرد.

چه قدر اوضاع جوامع تغییر می‌کند اگر ادبیات کسب وکار از مدرسه و دانشگاه شکل بگیرد و اکوسیستم استارتاپ‌ها با ایده های ناب نیرو جوان و تازه نفس شتاب گیرد. آن گاه استراتژی استارتاپ های موفق دنیا هم متحول شده و چرخ اقتصاد به خوبی می‌چرخد.

لزوم ایجاد روحیه انگیزشی میان جوانان و رفع مشکلات کار ما را به این وا داشت تا پست امروز هات اپ نیوز را به استارتاپ دانشجویی GC و جزییات آن اختصاص دهیم. با ما همراه باشید.

معرفی و بررسی استارتاپ دانشجویی GC

all about GCU student startup

خیلی از استارتاپ ها حاصل ایده پردازی افراد کم و سن سال تر مثل دانش آموزان و دانشجویان هستند.

استارتاپ تبلیغات موبایل Kiip توسط یک جوان 25 ساله به وجود آمده است و دیلن فیلدی که با استارتاپ نرم افزار طراحی رابط کاربری Figma با کمپانی ادوبی رقابت می‌کند فقط 21 سال سن دارد!

Luke Amargo هم بنیانگذار استارتاپ دانشجویی GC می‌باشد که 22 سال دارد.

استارتاپ دانشجویی GC

Luke Amargo بیست و دو ساله مدیر ارشد و بنیانگذار  استارتاپ دانشجویی GC است. وی امسال از دانشگاه گرند کانیون و در رشته ادبیات انگلیسی فارغ التحصیل و با هدف ترویج اکوسیستم بهتر کاری برای نسل‌های آینده وارد دنیای کسب وکار شد.

شروع موفقیت با پیروزی در Smart City Hack

Luke Amargo می‌گوید: پیروزی ما در این رقابت به کسب وکاری که راه اندازی کرده ایم اعتبار بخشیده است. کارآفرینان به دنبال عقد قرار‌داد با ما هستند و توسعه دهندگان مختلفی از سراسر جهان برای همکاری با ما مذاکره کرده اند.

استارتاپ دانشجویی GC

شکل گیری ایده استارتاپ دانشجویی GC

شکل گیری ایده ساخت اپلیکیشن برای ذخیره سازی اطلاعات به آگوست سال 2015 باز می‌گردد. زمانی که Luke Amargo تمام مدارک و اطلاعاتش را در یک تصادف رانندگی از دست می‌دهد.

همان جا بود که با خود گفت اگر اپلیکیشن یا ابزاری برای ذخیره سازی دائمی اطلاعات در دست داشت هیچ وقت این اتفاقات پیش نمی‌آمد.

اعضای تیم استارتاپ دانشجویی GC

Amargo برای ساخت اپلیکیشن Storage Together با یک تیم چهار نفره شریک شده است:

این تیم شامل Braeden Scheer نوزده ساله، Josh McGuire (دانشجو سال دوم دانشگاه)، Jedidiah Woods و Chelsea Evans (دانشجویان ترم اول) می‌باشد. چهار نیرو جوان و حتی بی تجربه که قرار است یک استارتاپ تازه تاسیس را اداره کنند.

استارتاپ دانشجویی GC

چرا نیروهای جوان؟

Luke Amargo در پاسخ به این سوال می‌گوید: ما همه چیز را بر اعتماد بنا کرده ایم. بنابراین اولین بار دانشجویان ترم اولی و بی تجربه تر را برای توسعه این اپلیکیشن در نظر گرفتیم و کم وکم از نیرو‌های مسن تر نیز استفاده می‌کنیم.

قرار است این اپلیکیشن در دو سال آینده در شهرهای دیگر ایالات متحده نظیر و میان هزار کاربر اول اپلیکیشن در شهرهای سان فرانسیسکو و شهر فینیکس عرضه شود.

درباره اپلیکیشن Storage Together

اپلیکیشن ذخیره سازی که توسط این استارتاپ تولید شده است کاملا رایگان و برای دو نسخه اندروید و iOS قابل استفاده است.

استارتاپ دانشجویی GC

چشم اندازه آینده استارتاپ GC

در حال حاضر این استارتاپ مشغول همکاری با یک شرکت محلی برای توسعه بخش های زیرساختی برنامه است. زمان انتشار ورژن 2.0 نیز برای سال آینده برنامه ریزی شده است.

این اپلیکیشن نسبت به سایر برنامه های ذخیره سازی 40 درصد کمتر قیمت گذاری شده و استارتاپ دانشجویی GC تنها با استفاده کاربران از 20 درصد این فضا کسب درآمد خواهد کرد.

شما چه فکر می کنید؟

برای سرمایه گذاری روی قشر جوان و درگیری بیشتر این افراد جهت شرکت در استارتاپ ها چه طرح‌ها و ایده‌هایی دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: bizjournals

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu