Pavel Durov

پوشیدنی Athos مربی تناسب اندام دیجیتال برای ردیابی تمرینات بدنسازی

دسته : پوشیدنی‌ ها
پوشیدنی Athos

کمپانی تکنولوژی های پوشیدنی Athos امیدوار است با استفاده از لباس های ورزشی خود آموزش تناسب اندام را به یک علم تبدیل کند.

بعد از معرفی دستبند TomTom Touch که میزان عضله و چربی را اندازه گیری می کرد حال نوبت به یک محصول هیجان انگیز دیگر رسیده است!

Athos پوشیدنی هایی ارائه کرده است که با استفاده از ردیاب های تعبیه شده در آنها وضعیت عضلات به هنگام تمرینات مختلف ردیابی می شوند سپس دستگاه مجهز به بلوتوث می تواند داده ها را به یک اپلیکیشن بر روی گوشی منتقل کند تا وضعیت نقاطی که در حال کار بر روی آنها هستید مشخص شود.

Don Faul مدیر عامل این کمپانی می گوید:

با استفاده از این پوشیدنی ها مربیان می توانند بدون نیاز به حدس و گمان با شیوه ای کاملا علمی مشخص کنند چه تکنیک هایی جواب می دهد و چه تکنیک هایی موثر نیستند و با استفاده از دانش به دست آمده بهترین شیوه های ممکن برای تناسب اندام را پیشنهاد دهند.

پوشیدنی Athos

پوشیدنی Athos یک مربی تناسب اندام بر روی گوشی خواهد بود

این محصول حاصل تلاش های دو دانشجوی دانشگاه تورنتو واترلو به نام های Dhananja Jayalath و Christopher Wiebe است که در زمینه ی بدنسازی فعال هستند.

آنها می خواستند بدانند آیا بدون یک مربی تناسب اندام نیز می توانند تمرینات خود را درست انجام دهند، به همین منظور مربی تناسب اندام دیجیتال خود را طراحی کردند.

این دانشجویان با استفاده از سنسورهای تنفس و الکترومیوگرافی (EMG) که درون پارچه تعبیه شده بودند امکان ردیابی فعالیت های الکتریکی عضلات و تبدیل آنها به داده هایی که برای کاربر قابل استفاده باشد را فراهم کردند.

پوشیدنی Athos

FAUL می گوید یکی از بزرگترین چالش های ما این بود که فقط دانستن این داده ها کافی نیست، مردم می خواهند بدانند چگونه می توان از این داده ها استفاده کرد.

افراد به دنبال این هستند که آیا مثلا حرکات دست را درست انجام می دهند و اگر عدم تعادلی وجود دارد چگونه می توانند آن را اصلاح کنند. مثلا به هنگام انجام حرکت اسکوات آیا گلوتس ها به خوبی فعال می شوند.

قیمت پوشیدنی Athos برای مردان 547 دلار و برای زنان 147 دلار خواهد بود. این کمپانی در حال حاضر بر روی ورزشکاران حرفه ای تمرکز کرده است اما قصد دارد با سرمایه ی بیش از 50 میلیون دلاری که از سال 2012 جذب کرده است دامنه ی محصولات خود را گسترش دهد.

نظر شما در مورد پوشیدنی Athos و کاربردهایش چیست؟

Source:money.cnn

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu