قابلیت رتبه بندی پلی استور برای امتیازدهی به جنبه های مختلف بازی

دسته : آپدیت ها
قابلیت رتبه بندی پلی استور

بطور حتم شما هم با ما هم عقیده هستید که معمولا بررسی بازی ها پیچیده تر از اپلیکیشن ها است. قابلیت رتبه بندی پلی استور ویژگی جدیدی است که راه حل خوبی برای انتخاب بهتر بازی ها خواهد بود.

گوگل باز هم مثل همیشه اثبات کرد نسبت به رقیب دیرینه‌ی خود یعنی اپل چند قدم جلوتر می باشد و از کنار قابلیت رتبه بندی پلی استور برای امتیازدهی به جنبه های مختلف بازی نمی توان به راحتی عبور نمود!

به هنگام انتخاب یک بازی در پلی استور شاید با داستان جالبی روبرو شوید اما ممکن است کنترل بازی وحشتناک باشد، شاید هم گرافیک زیبا باشد اما گیم پلی چندان جذاب نباشد، بنابراین تنها با دیدن امتیازات و بررسی های یک بازی در پلی استور نمی توان آن را انتخاب کرد!

قابلیت رتبه بندی پلی استور

گوگل تصمیم گرفته است راه آسان تری برای تشخیص جنبه های خوب و بد یک بازی را ارائه دهد این ویژگی جدید به نفع سازندگان و کاربران خواهد بود.

در تغییر رابط کاربری جدید پلی استور شاهد دایره های جدید برای امتیاز دادن به جنبه های مختلف بازی ها خواهید بود. این دایره های امتیاز دهی برای امتیاز دادن به کنترل بازی، گیم پلی و گرافیک بازی قرار داده شده اند.

در زیر قسمت خاصی که معمولا برای امتیاز دادن به بازی ها استفاده می شود و در بالای Review Highlights شاهد حضور این دایره های امتیاز دهی خواهید بود.

تغییرات جدید رابط کاربری گوگل و قابلیت رتبه بندی پلی استور در حال حاضر برای بعضی از  کاربران در دسترس قرار گرفته است اما هنوز مشخص نیست از چه زمانی برای همه ی کاربران آشکار خواهد شد.

نظر شما در مورد قابلیت رتبه بندی پلی استور چیست؟ آیا این ویژگی جذاب راه حل خوبی برای انتخاب و دانلود بازی های مدنظر ما خواهد بود؟

Source: androidpolice

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu