following

قابلیت رتبه بندی پلی استور برای امتیازدهی به جنبه های مختلف بازی

دسته : آپدیت ها
قابلیت رتبه بندی پلی استور

بطور حتم شما هم با ما هم عقیده هستید که معمولا بررسی بازی ها پیچیده تر از اپلیکیشن ها است. قابلیت رتبه بندی پلی استور ویژگی جدیدی است که راه حل خوبی برای انتخاب بهتر بازی ها خواهد بود.

گوگل باز هم مثل همیشه اثبات کرد نسبت به رقیب دیرینه‌ی خود یعنی اپل چند قدم جلوتر می باشد و از کنار قابلیت رتبه بندی پلی استور برای امتیازدهی به جنبه های مختلف بازی نمی توان به راحتی عبور نمود!

به هنگام انتخاب یک بازی در پلی استور شاید با داستان جالبی روبرو شوید اما ممکن است کنترل بازی وحشتناک باشد، شاید هم گرافیک زیبا باشد اما گیم پلی چندان جذاب نباشد، بنابراین تنها با دیدن امتیازات و بررسی های یک بازی در پلی استور نمی توان آن را انتخاب کرد!

قابلیت رتبه بندی پلی استور

گوگل تصمیم گرفته است راه آسان تری برای تشخیص جنبه های خوب و بد یک بازی را ارائه دهد این ویژگی جدید به نفع سازندگان و کاربران خواهد بود.

در تغییر رابط کاربری جدید پلی استور شاهد دایره های جدید برای امتیاز دادن به جنبه های مختلف بازی ها خواهید بود. این دایره های امتیاز دهی برای امتیاز دادن به کنترل بازی، گیم پلی و گرافیک بازی قرار داده شده اند.

در زیر قسمت خاصی که معمولا برای امتیاز دادن به بازی ها استفاده می شود و در بالای Review Highlights شاهد حضور این دایره های امتیاز دهی خواهید بود.

تغییرات جدید رابط کاربری گوگل و قابلیت رتبه بندی پلی استور در حال حاضر برای بعضی از  کاربران در دسترس قرار گرفته است اما هنوز مشخص نیست از چه زمانی برای همه ی کاربران آشکار خواهد شد.

نظر شما در مورد قابلیت رتبه بندی پلی استور چیست؟ آیا این ویژگی جذاب راه حل خوبی برای انتخاب و دانلود بازی های مدنظر ما خواهد بود؟

Source: androidpolice

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu