پوشیدنی Equisense Care این بار نه برای انسان بلکه برای ردیابی سلامت اسب!

دسته : پوشیدنی‌ ها
پوشیدنی Equisense Care

طبق پیش بینی های CCS ارزش بازار پوشیدنی ها تا سال 2018 به 25 میلیارد دلار خواهد رسید اما بازار پوشیدنی ها فقط مخصوص انسان ها نبوده و اینبار پوشیدنی Equisense Care برای اسب ها طراحی شده است.

پوشیدنی های تکنولوژی برای حیوانات نیز کاربردهای زیادی خواهند داشت. ردیابی، تشخیص، بررسی رفتارها، تشخیص های دارویی همگی از کاربردهای پوشیدنی های تکنولوژی برای حیوانات هستند.

ایمنی، امنیت، نظارت بر رفتار، کنترل، تشخیص پزشکی و درمان در حال شتاب گرفتن هستند. تصور کنید قادر باشید با قرار دادن یک پوشیدنی بر روی بدن اسب اطلاعاتی را دریافت کنید که در شرایط عادی هرگز به آنها دسترسی نخواهید داشت!

پوشیدنی Equisense Care

پوشیدنی Equisense Care

تیمی از مهندسان، طراحان و دامپزشکان که استارتاپی به نام Equisense را در لیل فرانسه بنیانگذاری کرده اند قصد دارند در زمینه‌ی ارائه‌ی اجسام متصل و پوشیدنی های تکنولوژی برای اسب ها و کمک به برگزاری بهتر مسابقات اسب سواری پیشتاز باشند.

این کمپانی فرانسوی بعد از رونمایی نخستین پروژه‌ی کیک استارتر خود موفق به جمع آوری 3 میلیون دلار سرمایه شده است.

پوشیدنی Equisense Motion یک دستگاه متصل برای سوارکاران است که اطلاعات کامل را در مورد وضعیت بدنی اسب را به هنگام انجام تمرینات در اختیار آنها قرار می دهد.

پوشیدنی Equisense Care یکی از پروژه های جدید این استارتاپ است که در اواسط ماه نوامبر رونمایی شد. این پوشیدنی در حقیقت یک پارچه ی سبک، راحت و با قابلیت عبور هوا می باشد که به دور گردن اسب بسته می شود.

پوشیدنی Equisense Care

پوشیدنی Equisense Care برای پیش گیری از علت اصلی مرگ و میر اسب ها

Marine Slove دامپزشک در مورد مزایای این پوشیدنی می گوید:

متاسفانه کولیک یکی از علل رایج مرگ اسب ها محسوب می شود و صاحبان بسیاری از اسب ها با این تهدید رو به رو هستند. درمان اولیه کولیک میزان مرگ و میر را کاهش خواهد داد، هزینه‌ی درمان کاهش می یابد و اسب زودتر به کار برمی گردد.

نحوه ی استفاده از پوشیدنی Equisense Care برای اسب ها بسیار آسان است، اپلیکیشن را دانلود کنید، دستگاه متصل را به اسب وصل کنید تا به صورت خودکار داده های مربوط به اسب را جمع آوری کند.

این پوشیدنی دارای سنسورهای فعالیت شش محوره است که بر فعالیت، استراحت و اضطراب نظارت خواهد کرد. همچنین رادار UWB تنفس و ضربان قلب را که نشانگر میزان استرس است را اندازه گیری خواهد کرد. دماسنج نیز  درجه حرارت پوست و سنسور رطوبت نیز تعرق را اندازه گیری خواهد کرد.

پوشیدنی Equisense Care

پوشیدنی Equisense Care به یک اپلیکیشن موبایل متصل است که برای iOS و اندروید در دسترس خواهد بود و امکان ردیابی وضعیت سلامتی اسب را امکان پذیر می کند، سوارکار می تواند از هر جایی که هست وضعیت جسمی اسب خود را بررسی و بهینه سازی کنند.

با استفاده از این پوشیدنی صاحبان اسب ها و سوارکاران ضربان قلب و میزان تغییرات آن، میزان تعرق، زمان سپری شده در هر گیت، میزان خواب و مسافت طی شده توسط هر اسب را به صورتی کاملا هوشمند و دقیق بررسی خواهند کرد.

Source: forbes

از دست ندهید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...
علت اصلی انفجار نوت 7

علت اصلی انفجار نوت 7 – نقص باتری‌ها، کوتاهی تامین کنندگان و بی‌خبری سامسونگ!

بعد از سرنوشت ناگوار نوت 7 سامسونگ افشا می‌کند! سامسونگ بالاخره علت اصلی انفجار نوت 7 را پیدا کرده است.

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Walla

اپلیکیشن Walla – پلتفرمی برای توسعه روابط اجتماعی در دانشگاه

زمانی که Judy هیچ ایده‌ای برای کسب درآمد نداشت و ترس از حضور در صحنه‌های اجتماعی، زندگی او را

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu