crash club

موانع توسعه اپلیکیشن را از زبان توسعه دهندگان شبکه اجتماعی get Wyred بخوانید

دسته : کمپانی ها

کارآفرینان و برنامه نویسان در هر عرصه‌ای که فعالیت کنند مشکلات خاص خود را دارند؛ گویی موانع توسعه اپلیکیشن آن ها را به عقب می رانند و سد راه پیشرفتشان شده اند!

از اوایل قرن حاضر اقتصاد جهان با یک بحران بزرگ مواجه شد. یک وضعیت فوق العاده برای کشورهای غنی و فقیر که پیامد‌‌های آن حتی با بهبود نسبی شکل گرفته پابرجا مانده است و کشورهایی نظیر ایران هنوز هم در گرداب این بحران دست وپا می‌زنند.

در هر جامعه ای اقشار خاصی از این اوضاع نابسامان بیشتر ضربه می‌خورند و در کشورهای جهان سوم این کارآفرینان هستند که تمام ایده و سرمایه خود را به این نابسامانی‌ها می‌بازند.

کارآفرینانی که از همان قدم اول با موانع روبه‌رو می‌شوند و هر چه قدر هم که بیشتر تلاش می‌کنند بیشتر در بحبحه تصمیم گیری‌های دولتی برای رفع بحران غرق می‌شوند.

موانع توسعه اپلیکیشن به خصوص در قدم های اول مشکل زا هستند و تبدیل به عوامل و موانع تمرکز بر کسب وکار می‌شوند. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است؛ گاهی آن قدر سخت و طاقت فرسا که اولین قدم آخرین قدم می‌شود!

اما برای دو جوان 22 ساله خلاقی که با شبکه اجتماعی get Wyred در بازار بی انتهای اپلیکیشن ها شروع به فعالیت کردند اولین قدم با وجود موفقیت های بعدی آن قدر ها هم سخت نبوده است.

Cole Rowden و Troy McNamara دو دانشجوی مجارستانی هستند که قرار است مردم را با اپلیکیشن خاص خود خیلی اجتماعی تر کنند.

موانع توسعه اپلیکیشن تولید شده توسط آن‌ها و سختی هایی که پشت سر گذاشته اند را در مطلب امروز هات اپ نیوز بخوانید و از این دو ستاره موفق جوان درس بگیرید!

موانع توسعه اپلیکیشن get Wyred

Barrie entrepreneurs of get Wyred app have

برخی از استارتاپ ها مثل استارتاپ Appdiff بزرگ‌ترین موانع تولید اپلیکیشن را از بین می‌برند. این موانع در استارتاپ تولید اپلیکیشن get Wyred نیز به خوبی مدیریت شدند.

Rowden از بنیانگذاران این برنامه می‌گوید: ما تمام تلاش خود را به کار بردیم تا پس زمینه اجتماعی خود را وارد شبکه اجتماعی کنیم.

Rowden دانشجویی بوده است که بعد از ساعت ها فکر کردن برای صرف اوقات فراغتش ایده‌‌ی تولید این اپلیکشن به ذهنش خطور کرد.

موانع توسعه اپلیکیشن

قابلیت های اپلیکیشن get Wyred

جدید ترین اخبار، فید، ویدیو و عکس هایتان را در قالب شبکه اجتماعی get Wyred و با کاربرانی در شعاع 150 کیلومتری خودتان به اشتراک بگذارید.

این شبکه یک فضای تلفیقی است. تلفیقی از قابلیت‌های اپلیکیشن ساخت ویدیو musical.ly برای ساخت ویدیو های متفاوت تا برنامه‌هایی نظیر اپلیکیشن Someonew که مقدمات دوست یابی را خیلی منطقی‌تر وحساب شده فراهم می‌کند.

به وسیله اپلیکیشن get Wyred با تمام موانع توسعه اپلیکیشن که توسط این دو جوان پشت سر گذاشته شده است می‌توانید به چت کردن و جستجو افراد در فواصل مختلف (با محدودیت ذکر شده) بپردازید.

در این اپلیکیشن هر چه که انتظارش را می‌کشید فراهم شده است. هیچ رویداد یا مراسم خاصی در اطراف شما اتفاق نمی افتد مگر این که از طریق کاربران و از قبل اطلاع رسانی شده باشد.

تفاوت get Wyred با سایر اپلیکیشن ها

در سایر اپلیکیشن های شبکه اجتماعی نظیر فیس‌بوک و اینستاگرام کاربر در یک فضای بسته مثل یک اتاق، موبایل به دست می‌شود و همه دنیا را زیر و رو می‌کند.

اما get Wyred شما را فعال تر کرده است. فعالیت بیشتر تا این حد که برای تعامل با افراد ملزم به حضور در یک منطقه خاص هستید و هیچ ارتباطی فقط بر پایه چت کردن شکل نمی‌گیرد.

این استراتژی اخیرا توسط استارتاپ های زیادی مورد توجه قرار گرفته است.

مخاطبان اپلیکیشن get Wyred

get Wyred برای جوانان 18 تا 20 ساله طراحی شده است. جوانانی که در این سن این مدل اپلیکیشن ها را بیشتر می‌پسندند و برای توسعه روابط خود به چنین ابزارهایی نیازمندند.

البته این رده سنی مخاطبان کلیدی هستند و محدودیتی برای استفاده توسط کاربران دیگر وجود ندارد.

موانع توسعه اپلیکیشن

مخاطبان get Wyred: جمعیتی کوچک اما پر بازده

جمعیت مخاطب اپلیکیشن get Wyred خیلی محدود هستند. جامعه ای کوچک که با فعالیت انحصاری این استارتاپ کوچک تر هم شده است.

شاید در نگاه اول این جامعه و کوچکی آن از موانع توسعه اپلیکیشن باشد اما اگر نگاهی عمقی داشته باشید می‌بینید که سرمایه گذاری روی این رده سنی ارزان تر تمام می‌‌شود و بازده بیشتری را با توجه به انعطاف روحی و ذهنی آن ها خواهد داشت.

موانع یک موهبت هستند!

Rowden در ارتباط با موانع توسعه اپلیکیشن و مشکلاتی که برای تولید وبازاریابی آن وجود دارد می‌گوید:

من فکر می‌کنم موانع یک موهبت هستند اگر باعث شوند مشکلات و باگ‌های مربوط به یک اپلیکیشن به خوبی برطرف شوند. برطرف کردن این نواقص پیش از این که فعالیت جهانی شود و جمعیت کاربران گسترده تر شوند لازم است.

موانع توسعه اپلیکیشن

هم اکنون تیم تحقیق و توسعه get Wyred بعد از کسب جایزه در رقابت های کسب وکار smOffice درماه ژوئن گذشته فضای خلاقانه‌تری برای فعالیت دارد.

4 روز پیش و در 25 نوامبر مراسمی برای رونمایی از محصولات این کمپانی برگزار شد. نسخه iOS این برنامه در اپ استور در دسترس بوده و بعد از به‌روزرسانی نسخه اولیه خبرهای مرتبط با انتشار نسخه اندروید نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

موانع توسعه اپلیکیشن

سخن آخر:

زمانی که از Rowden رمز میلیونر شدن یک مرد جوان در این سن پرسیده شد با خنده پاسخ داد:

مسلما هدف است که باعث موفقیت می شود! برای میلیونر شدن شما هم آزادانه با اهداف خود فکر کنید!!

شما چه فکر می کند؟

به نظر شما با وجود حجم شبکه‌های اجتماعی موجود، موانع توسعه اپلیکیشن و بازاری که به این وسیله اشباع شده است؛ شبکه اجتماعی get Wyred حرفی برای گفتن در میان سایر رقبا خواهد داشت؟ اینبار شما پیش بینی کنید!

Source: barrietoday

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu