following

دوربین آیفون 6s دوازده مگاپیکسلی خواهد بود

دسته : اخبار

دوربین آیفون 6s دوازده مگاپیکسلی خواهد بود

هات اپ نیوز:

بار اول نیست که این رقم را در شایعات میبینیم. باز هم شرکت تحقیقاتی دیگری دوربین 12مگاپیکسلی برای آیفون 6s و 6s Plus پیش بینی کرده است. تا اینجا شاید خبر خوشی به نظر برسد اما “اینجا” تازه اول داستان است و نمیتوان پایان آن را با همین یک جمله حدس زد. با این که برخی در آینده ی سایز پیکسل صفحه ی نمایش نیز پیشرفت میبینند یک منتقد هشدار داده است که اگر پسرفتِ این مورد را مشاهده کردید شگفت زده نشوید.

اپل در هر محصول جدید دوربین را کمی تغییر داده و بهبود بخشیده است اما برای سنسور آپ گرید چشمگیری را پس از ارتقا دوربین 5مگاپیکسلی آیفون به دوربین 8مگاپیکسلی در آیفون 4s شاهد نبوده ایم. و این آپ گریدِ چشمگیر مربوط به سال 2011، یعنی 4 سال پیش است.

حالا انتظار میرود که این دوربین 8مگاپیکسلی نیز جای خود را به دوربین دیگری بدهد. در میان لیست آپ گریدهای Ming-Chi Kuo، منتقد برجسته، یک سنسور 12 مگاپیکسلی نیز به چشم می خورد. این لیست را Kevin Wang، مدیر تحقیقات تکنولوژی IHS در چین تایید کرده است. اما در کنار این تایید هشدار داده است که ممکن است این افزایش رقمِ مگاپیکسل افزایش اندازه ی پیکسل را به همراه نداشته باشد. البته این که پیکسل ها همان اندازه بمانند هشدار ندارد، هشدار به این دلیل است که ممکن است اندازه آنها در دوربین آیفون 6s کاهش پیدا کند.

البته فعلا که کمپانی این حدسیات را رد یا تایید نکرده است لزومی به نگرانی نیست. حتی اگر هم آن ها را تایید کند باز هم خیلی جای نگرانی نخواهد بود. پیکسل بزرگ تر به کیفیت عکس ها در نور کمتر کمک خواهد کرد و نویز آنها را کاهش خواهد داد اما این تنها چیزی نیست که کیفیت کلی یک دوربین را مشخص می کند. درست مثل رقمِ کنارِ واژه ی مگاپیکسل.

ویژگی های دیگر این محصول:

پردازنده ی A9، دو گیگ رم، سنسور تاچ آی دی بهبود یافته، و آلمینیوم محکم تری که انتظار می رود از bendgate پیشگیری کند.

 

اپل قطعا دوربین آیفون 6s را با پسرفت انتخاب نخواهد کرد. این کار به منزله ی نا امید کردن همه ی طرفدارانش خواهد بود و اگر چنین اتفاقی بیفتد، حتی دشمنان اپل نیز نا امید خواهند شد.

Source: Weibo

Image YouTube

Via Techno Buffalo

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu