faceapp

مشکل باتری در iOS 10.1.1 باگ جدیدی که کاربران آیفون را کلافه کرده است

دسته : اخبار
مشکل باتری در iOS 10.1.1

از انتشار آپدیت iOS 10.1.1 چند هفته می گذرد اما اگر تاکنون این آپدیت را انجام نداده‌اید بهتر است دست نگه دارید. تعداد زیادی از آیفونی‌ها از مشکل باتری در iOS 10.1.1 شکایت داشته اند. این آپدیت تاثیر وحشتناکی بر روی باتری آیفون داشته است!

مشکل باتری در iOS 10.1.1 نخستین بار در مجله‌ی فوربز مطرح شد و از آن پس کاربران زیادی در انجمن‌های اپل و وب سایت‌های مختلف ادعا کردند که باتری آیفون‌های آنها بعد از رسیدن به میزان شارژ 30 درصد ناگهان به میزان شارژ 1 درصد می‌رسد و گوشی خاموش می‌شود.

به محض اینکه آیفون به شارژر متصل شد همان میزان شارژ 30 درصد را نشان می‌دهد و تا چند دقیقه بر روی همان میزان 30 درصد باقی می‌ماند و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

مشکل باتری در iOS 10.1.1

علاوه بر این مشکل در بعضی موارد بعضی از آیفون ها وقتی با میزان شارژ بالا خاموش می‌شوند؛ در ری‌بوت شدن هم دچار مشکل شده اند.

اما در هر مورد وقتی با شارژ 30 درصد، آیفون دوباره به شارژر متصل می‌شود بر روی همان شارژ 30 درصد باقی می ماند!

کاربران دیگری نیز از این موضوع شکایت داشته اند که گوشی‌های آنها شارژ نگه نمی‌دارد و در طول یک ساعت از 100 درصد شارژ به 50 درصد می‌رسد حتی در مواردی که از آن هیچ استفاده ای نمی‌شود!

مشکل باتری در iOS 10.1.1 هیچ راه حل خاصی ندارد!

این مشکل در بین کاربرانی که آپدیت iOS 10.1.1 را نصب کرده اند رایج تر بوده است اما بعضی از کاربران iOS 10.1 نیز همین مشکل را گزارش کرده اند.

همه ی آیفونی ها دچار مشکل مشکل باتری در iOS 10.1.1 نشده اند و آنهایی که دارای آیفون 6S، آیفون 6S Plus، آیفون 6، آیفون 6 Plus، آیفون 5S و آیفون 7 هستند شاهد بروز این اختلالات در شارژ باتری بوده اند.

ممکن است دیوایس های دیگر اپل نیز دچار همین باگ شوند بنابراین قبل از آپدیت به iOS 10.1 یا iOS 10.1.1 حتما این مشکلات را مدنظر داشته باشید.

قطعا اپل هم مثل همیشه به فکر کاربرانش بوده و نخواهد گذاشت این مشکل بدون راه‌حل باقی بماند!

Source: techradar

از دست ندهید!

رضایت مشتریان از آیفون SE

چرا رضایت مشتریان از آیفون SE بیشتر از آیفون 7 بوده است؟

آیفون SE شاید در مقایسه با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس زرق و برق کمتری داشته باشد اما

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Truepic

با اپلیکیشن Truepic صحت عکس‌ها را مشخص کنید

در دنیایی که از فیلترهای پیچیده اینستاگرام برای تغییر اساسی عکس‌ها استفاده می‌شوند و فیلترهای اسنپ چت چهره‌ای جدید با

ادامه مطلب...
بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu