Pavel Durov

چهار ساعت هوشمند ال جی در سال 2017 رونمایی خواهند شد!

دسته : پوشیدنی‌ ها

نام چهار ساعت هوشمند ال جی به تازگی ثبت شده است! در دنیای ساعت های هوشمند چند بازیکن اصلی گوی سبقت را از دیگران ربوده اند اما این ال جی بود که پیش از همه اولین پوشیدنی اندرویدی خود را با نام G Watch رونمایی کرد.

از آن زمان ساعت های زیبایی همچون Watch Urbane و Watch Urbane 2nd Edition نخستین اسمارت واچ ها که با اندروید ویر راه اندازی شده بودند توسط ال جی معرفی شد.

این کمپانی بعد از سکوت طولانی مدت در زمینه‌ی ساعت های هوشمند و عقب نشینی در سال 2016 که شاید دلیل اصلی آن به تاخیر افتادن انتشار Android Wear 2.0 تا اوایل سال آینده است، تصمیمات بزرگی در سر دارد!

چهار ساعت هوشمند ال جی

با وجود همه‌ی این دلایل به نظر می رسد ال جی به هیچ وجه قصد نداشته است در سال 2016 اسمارت واچی ارائه کند اما در سال 2017 شاهد داستان کاملا متفاوتی خواهیم بود.

نام های تجاری متعددی که برای ساعت های هوشمند ال جی در سال 2017 منتشر شده اند خبر از اتفاقات جالبی می دهند.

چهار ساعت هوشمند ال جی رقابتی از جنس کره ای

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است ال جی قصد دارد 4 ساعت هوشمند در سال 2017 رونمایی کند.

نام های مختلف این محصولات احتمالا معانی مختلفی خواهند داشت مثلا Watch Style مُد روزترین اسمارت واچ این دسته‌ی چهارتایی باشد.

Watch Pro و Watch Force دارای ویژگی ارتقا یافته و طراحی مقاوم‌تری خواهند بود.

lg-trademarks-four-new-watch-brand-names

اظهار نظر در این مورد که در دنیای Android Wear برنامه های کمپانی های مختلف چیست بسیار دشوار است چرا که بعد از معرفی Android Wear 2.0 در کنفرانس گوگل همه چیز به حالت کما فرو رفته است.

LG Watch Pay از دیگر مواردی است که ال جی برای رقابت با سامسونگ پی معرفی خواهد کرد که اپلیکیشن پرداخت برای موبایل خواهد بود و عجیب است که چرا ال جی از اندروید پی استفاده می کند!

می توان گفت ال جی در حال کار بر روی رقیب برای سامسونگ پی در کره ی جنوبی است.

به احتمال زیاد در اوایل سال 2017 شاهد راه اندازی دیوایس های اندروید Wear ال جی خواهیم بود.

نام چهار ساعت هوشمند ال جی در سال 2017 توسط دفتر ثبت مالکیت European Union Intellectual Property Office ثبت شده است اما در مورد تاریخ دقیق رونمایی آنها اطلاعات دقیقی وجود ندارد.

Source: androidheadlines