بازی Neon Horizon الهام گرفته از بازی‌های Ketchapp!

دسته : اپلیکیشن
بازی Neon Horizon

بازی Neon Horizon محصول appboxmedia با الهام از بازی‌های The Pit و Bouncing Ball کمپانی Ketchapp طراحی و راهی اپ‌استور و پلی‌استور شده است.

appboxmedia در ساخت بازی‌های اعتیادآور و هیجان‌انگیز برای تلفن‌های همراه اندرویدی و iOS فعالیت می‌کند. همچنین برای رشد در صنعت بازی‌های موبایلی به آموزش توسعه‌دهندگان جوان و خلاق می‌پردازد.

شعار این شرکت استفاده درست از زمان بوده و شاید به همین خاطر توسعه‌دهندگان از طریق دورکاری و در خانه مشغول طراحی و ساخت بازی‌ها موبایلی و اپلیکیشن می‌باشند.

بازی Neon Horizon

بازی Neon Horizon و پرش مکعب نئونی

بازی Neon Horizon را می‌توان در دسته بازی‌های اعتیاد‌آور و چالشی قرار داد. شما باید مکعب نئونی خود را در مسیری بی‌نهایت از موانع عبور دهید و رکوردی عالی ثبت کنید.

طراحی محیط بازی بسیار جذاب می‌باشد به گونه‌ای که از بازی کردن خسته نخواهید شد. بک گراند بازی از چند کوه تشکیل شده که با تغییر مکعب نئونی شما، حالت پشت کوه نیز تغییر خواهد کرد.

همچنین موزیک زیبایی که در حین بازی Neon Horizon پخش می‌شود بر جذابیت‌های بازی افزوده که البته شما با تغییر مکعب نئونی خود می‌توانید موزیک‌ بازی را نیز عوض کنید.

چالش اصلی شما در بازی Neon Horizon پرش مکعب از روی چاله‌ها و موانعی است که ناگهان پیش روی شما ظاهر می‌شوند. گاهی باید از زیر موانع عبور کنید و گاهی مکعب نئونی شما وارد کپی‌ساز شده و شما باید چند مکعب را به طور هم‌زمان هدایت نمایید.

گیم‌پلی بازی Neon Horizon

گیم‌پلی بازی نیز بسیار ساده و روان طراحی شده است به گونه‌ای که شما سه نوع حرکت در اختیار خواهید داشت.

اولین حرکت تپ کردن به موقع می‌باشد که شاهد پرش مکعب نئونی خود خواهید بود. این حرکت برای عبور از روی موانع کوتاه کاربرد خواهد داشت.

حرکت دوم در بازی Neon Horizon برای عبور از زیر موانع می‌باشد که با نگه‌داشتن ممتد روی صفحه می‌توانید از زیر آن‌ها عبور کنید.

آخرین حرکت برای موانع بلند‌تر و یا چاله‌های دراز‌تر طراحی شده؛ به این صورت که با دو بار تپ کردن پشت سر هم مکعب شما پرش بلند‌تری خواهد کرد.

مثلث‌های نئونی

در حین بازی Neon Horizon شما باید علاوه بر حفظ تمرکز برای عبور از موانع و ثبت رکوردی خوب، مثلث‌های نئونی که در مسیر وجود دارند را بگیرید که با جمع آوری آن‌ها می‌توانید مکعب خود را تغییر دهید.

شما هفت مکعب در اختیار خواهید داشت که در اول بازی یکی از آن‌ها باز می باشد. شما با استفاده از مثلث‌هایی که به دست آورده‌اید شش مکعب‌ باقی مانده را باز کرده و شاهد تغییر موزیک و محیط بازی باشید.

برای دانلود بازی Neon Horizon می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu