واقعیت مجازی و خرید خانه از راه دور با مزیت صرفه‌جویی در وقت و هزینه

دسته : اخبار
واقعیت مجازی و خرید خانه

هنوز هم تجربه‌ی بازدید از املاک و خانه‌های مختلف به صورت سنتی انجام می‌شود. برای بازدید از خانه‌های مختلف، ساعت‌ها صرف می‌شود اما PropTiger تصمیم گرفته است با واقعیت مجازی و خرید خانه این وضعیت را تغییر دهد!

در چند دهه‌ی اخیر تکنولوژی تمام جنبه‌های زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است. همه چیز از نحوه‌ی برقراری ارتباط تا خرید و فروش دیجیتالی شده‌اند.

همه چیز از راه دور رزرو می‌شوند؛ از تاکسی گرفته تا بلیط سینما، دیگر نیاز به انتظار کشیدن در صف‌های طولانی نیست.

اما حوزه‌ای که کمتر تحت تاثیر این تغییرات تکنولوژی قرار گرفته تجربه‌ی خرید خانه و در حقیقت واقعیت مجازی و خرید خانه است.

مزایای واقعیت مجازی و خرید خانه

1. واقعیت مجازی و تسهیل بازدید از خانه‌های مختلف

واقعیت مجازی و خرید خانه

با استفاده از واقعیت مجازی نیاز به صرف وقت زیاد برای بازدید از خانه‌های مختلف وجود نخواهد داشت و شما به صورت آنلاین لیستی از گزینه‌های پیشنهادی را دریافت خواهید کرد.

عکس و ویدئو برای انتخاب یا ردکردن یک خانه‌ی خوب کارآیی چندانی ندارند اما واقعیت مجازی و انتخاب خانه با ارائه‌ی فضایی به مشتریان، امکان راه رفتن در اتاق‌ها، آشپزخانه و فضاهای مختلف حتی نگاه نکردن از بالکن به بیرون را خواهند داد، تا بتوانند تصمیم نهایی خود را بگیرند.

2. واقعیت مجازی و ارتقا تجربه‌ی بازدید از خانه‌ها از راه دور

واقعیت مجازی و خرید خانه

اگر قصد داشته باشید خانه‌ای در شهری دیگر خریداری کنید با استفاده از واقعیت مجازی این امکان وجود خواهد داشت که در هر نقطه‌ای از جهان تمامی زوایای خانه‌های مورد نظر خود را بررسی کنید.

این تجربه‌ی پویا امکان سرمایه‌گذاری در تمام نقاط جهان را نیز فراهم خواهد کرد.

3. آینده را تجربه کنید

واقعیت مجازی و خرید خانه

واقعیت مجازی امکان خلق خانه‌هایی را به ما خواهد داد که وجود ندارند. با استفاده از این تکنولوژی امکان طراحی خانه‌های مجازی وجود خواهد داشت که در آینده‌ای نزدیک ساخته می شوند.

دیگر نیازی به ساخت ماکت آپارتمان‌ها نخواهد بود بلکه با استفاده از نمونه‌های مجازی خریداران بالقوه در فضای خانه غوطه‌ور خواهند شد. این یعنی قبل از ساخت خانه در آن زندگی خواهید کرد.

4. واقعیت مجازی و طراحی داخلی قبل از خرید خانه

واقعیت مجازی و خرید خانه

برخلاف فضاهای واقعی، فضاهای مجازی را می‌توان با کمک یک دکمه شخصی‎سازی کرد. در واقعیت مجازی امکان جابجا کردن مبلمان و وسایل خانه برای تغییر طراحی داخلی خانه به سبک خودتان وجود خواهد داشت.

واقعیت مجازی طراحی داخلی خانه‌های آینده را متحول خواهد کرد.

5. صرفه جویی در وقت و زمان

واقعیت مجازی و خرید خانه

همچون سایر پیشرفت‌های تکنولوژی، واقعیت مجازی نیز باعث صرفه‌جویی در وقت و زمان خواهد شد. با استفاده از واقعیت مجازی و خرید خانه نیازی به بازدید از خانه‌های نه چندان دلچسب نیست و به صورت مجازی نیز می توان آنها را رد کرد.

با داشتن لیست مختصر و مفیدی از خانه‌هایی رویایی نیازی به صرف زمان و هزینه برای بازدید از کابوس‌هایی به نام خانه وجود نخواهد داشت.

نظر شما در مورد واقعیت مجازی و خرید خانه چیست؟ آیا امکان انتخاب و بازدید از گوشه و کنار خانه‌ها از راه دور در حالی که بر روی صندلی خود لم داده‌اید معرکه نیست؟

Source: iamwire

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu