The best strategy games in 2016

بازی min و مربع‌های رنگی که باید آن‌ها را از پایین به بالا جور کنید!

دسته : اپلیکیشن
بازی min و مربع‌های رنگی

بازی min و مربع‌های رنگی محصول beesquare به تازگی آپدیت جدید خود را در اپ‌استور و پلی‌استور در اختیار همگان قرار داده است.

beesquare در کشور اسپانیا و در شهر بارسلون در حال گسترش و ایجاد تیم طراحی قوی با درک بالا از بازار بازی‌های رایگان موبایلی می‌باشد.

در آپدیت جدید بازی min شاهد اصلاح موسیقی و هماهنگی آن با بازی، ایجاد گزینه‌ای برای حذف تبلیغات و استفاده از تم‌های جدید مانند تم کریسمس باشید.

بازی‌های پازلی را شاید بسیاری از افراد جدی نگیرند اما بدون شک این بازی‌ها در عین سادگی بسیار سرگرم کننده و جذاب به نظر می‌رسند؛ طوری که برندگان نخستین فستیوال بازی‌های indie از بین این دسته انتخاب شده‌اند.

بازی min و مربع‌های رنگی

بازی min و مربع‌های رنگی

بازی min در محیط بسیار ساده طراحی شده؛ به این صورت که شما در یک مربع 9 در 9 باید رنگ‌ها را در کنار هم جور کنید و امتیاز به دست بیاورید.

در زیر مربع اصلی شما دو خانه در اختیار دارید که در هر کدام از آن‌ها مربع‌های رنگی با چیدمانی متفاوت قرار دارند و نکته‌ای که بازی را سخت خواهد کرد همین چیدمان مربع‌های رنگی است.

گیم‌پلی بازی min و مربع‌های رنگی

گیم‌پلی بازی‌های پازلی اصولا بسیار ساده طراحی می‌شود و تنها چالشی که پیش رو دارید دقت و تمرکز می‌باشد و بازی min هم از این داستان مجزا نیست.

شما با درگ کردن یا همان کشیدن مربع‌های رنگی از دو خانه‌ای که در اختیار دارید و بردن به مربع اصلی بازی را آغاز خواهید کرد.

تفاوتی که شاید در بازی min احساس کنید رفتن مربع‌های رنگی از پایین به بالا می‌باشد و همین مورد محاسبات شما در چیدمان رنگ‌‌های کنار هم را سخت می‌کند.

توجه داشته باشید نباید بگذارید مربع اصلی پر شود شما با قرار دادن حداقل سه مربع هم‌رنگ کنار هم آن‌ها را حذف خواهید کرد و این گونه ادامه‌ی بازی برای شما ممکن خواهد شد.

قابل توجه شما عزیزان نام اصلی بازی !min می‌باشد.

برای دانلود بازی min و مربع‌های رنگی می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

تاخیر آپدیت تلگرام

تاخیر آپدیت تلگرام و حمله پاول دورف بنیانگذار تلگرام به تیم کوک!

احتمالا شما هم مثل ما متوجه تاخیر آپدیت تلگرام شده‌اید، تلگرام قرار بود این ماه آپدیت بزرگی را منتشر

ادامه مطلب...

گلکسی S8 و S8 پلاس با تغییراتی بزرگ و ظاهری زیبا رونمایی شدند

سامسونگ دیشب بصورت رسمی گلکسی S8 و S8 پلاس را رونمایی کرد. حذف دکمه هوم، دستیار هوش مصنوعی، حذف

ادامه مطلب...
ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu