following

قلم چاپ سه بعدی Soyan گجتی برای کشیدن اجسام فیزیکی سه بعدی در هوا!

دسته : اخبار
قلم چاپ سه بعدی Soyan

قلم چاپ سه بعدی Soyan برای افرادی طراحی شده است که به دنبال تجربه‌‌ی ساده و لذت‌بخشی هستند.

چاپ سه بعدی این روزها بسیار محبوب شده است. به جای صرف هزینه‌های بسیار زیاد برای کار با کمپانی‌های سازنده‌ی نمونه‌های اولیه، امکان ساخت اجسام فیزیکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود خواهد داشت.

البته قبل از اینکه با ابزارهای چاپ سه بعدی شروع به کار کنید باید در مورد نرم افزارهای طراحی سه بعدی اطلاعاتی داشته باشید و لازم به ذکر نیست که پرینترهای چاپ سه بعدی نیز بسیار گرانقیمت هستند.

ویژگی‌های قلم چاپ سه بعدی Soyan

در صورتی که یک کاربر معمولی یا هنرمندی هستید که دنیای چاپ سه بعدی شما را هیجان‌زده کرده است می‌توانید از ابزارهای مقرون به صرفه‌تر و سرگرم کننده‌تر استفاده نمایید.

قلم چاپ سه بعدی Soyan امکان کشیدن اجسام سه بعدی را در هوا به شما خواهد داد. این قلم، باریک، سبک و ارزان قیمت است.

قلم چاپ سه بعدی Soyan

به راحتی امکان کنترل سرعت اکستروژن برای انجام عملیاتی نرم، صاف و بی پایان و ساخت اجسام با رشته‌های رنگی وجود خواهد داشت.

حرکت به صورت عمودی، افقی و کشیدن تمام تصورات شما خارج از صفحه و به معنای واقعی کلمه به صورت سه بعدی با دست بر روی هوا یا بر روی کاغذ با استفاده از پلاستیکی گرم که فورا شکل می گیرد و سفت می‌شود امکان پذیر شده است.

قلم چاپ سه بعدی Soyan مناسب برای همه‌ی سنین است.

حتی بدون نیاز به مدل‌های سه بعدی امکان کشیدن لوگو، نقاشی یا هر طرح جالبی وجود دارد. این قلم می‌تواند تاثیر زیادی در بهبود توانایی تفکر فضایی و تشویق تفکر خلاق داشته باشد.

قلم چاپ سه بعدی Soyan

پکیجی که شامل یک قلم پرینتر، آداپتور شارژ، کتابچه راهنمای سریع است و در اختیار شما قرار داده خواهد شد. قلم چاپ سه بعدی Soyan با قیمت 30 تا 50 دلار به فروش خواهد رسید.

نظر شما در مورد قلم چاپ سه بعدی Soyan چیست؟

Source: bgr