لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام و ویژگی غیرفعال کردن کامنت برای بعضی پُست‌ها

دسته : آپدیت ها
لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام

کامنت‌ها در اینستاگرام رنگ و بوی فیسبوک را گرفته‌اند. شاید متوجه آپدیت کامنت‌ها در اینستاگرام  شده باشید. از این به بعد کاربران می‌توانند کامنت‌های همدیگر لایک کنند. آپدیت کامنت‌ها و امکان لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام از روز سه‌شنبه در دسترس قرار گرفته است.

لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام

این اپلیکیشن دارای ویژگی قابل توجه دیگری نیز شده است به این صورت که کاربران می توانند امکان کامنت گذاشتن برای بعضی از پست‌ها را خاموش کنند و همچنین فالوورها را بدون نیاز به استفاده از دکمه‌ی بلاک از حساب‌های خصوصی حذف نمایند!

همه‌ی این تغییرات از روز سه‌شنبه رونمایی شده و هم‌اکنون برای کاربران قابل مشاهده هستند اما به گفته‌ی اینستاگرام تا چند هفته‌ی آینده برای همه آشکار خواهند شد.

Kevin Systrom مدیر عامل اینستاگرام در پستی در روز سه‌شنبه نوشت: امکان لایک کردن کامنت‌ها به کاربران اینستاگرام اجازه خواهد داد از تفکرات و نظرات مثبت پشتیبانی کنند.

لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام

همانطور که بعضی از پست‌ها را لایک می‌کنید از این به بعد لایک کردن کامنت‌ها نیز به وظایف شما اضافه خواهد شد.

برخلاف فیسبوک، لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام بر نحوه‌ی نمایان شدن آن در یک پست خاص تاثیر نخواهد داشت. البته ممکن است در آینده کامنت‌ها نیز رنک بندی شوند!

لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام و حذف فالوورها بدون بلاک کردن

امکان اعمال کنترل بیشتر بر کامنت‌ها و غیر فعال کردن کامنت‌گذاری برای بعضی از پست‌ها قبلا برای حساب‌های خاصی در دسترس بود.

امکان حذف کردن فالوورها بدون نیاز به بلاک کردن آنها در صورتی که حساب خصوصی داشته باشید نیز ویژگی جدید دیگری است که قابل توجه است.

قبلا بلاک کردن تنها راه برای مقابله با کاربرانی بود که تمایل نداشتید پست‌های شما را مشاهده کنند. اگر کاربری را حذف کنید، آنها نوتیفیکشن‌های شما را دریافت نخواهند کرد.

این تغییرات بعد از اینکه هنرمندان مشهور به دلیل کامنت‌های آزار دهنده‌ی کاربران، این اپلیکیشن را ترک کردند اتفاق افتاد. یکی از این هنرمندان اینستاگرام را اپلیکیشن شیطان نامید!!!

اینستاگرام بعد از تغییرات اخیر از جمله امکان فیلتر کردن کامنت‌ها و پشتیبانی از افرادی که مشکلات روحی دارند و احتمال خودکشی در آنها زیاد است، با اضافه کردن امکان لایک کردن کامنت‌ها در اینستاگرام سعی در ایجاد فضایی امن و دلپذیر برای همه دارد.

Source: mashable

از دست ندهید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا – با این نکات هیچ وقت بیکار نمانید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا! برنامه نویسان موبایل در صدر! اصلا عجیب نیست! در دنیایی که متعلق به تکنولوژی

ادامه مطلب...
مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu