Pavel Durov

با اپلیکیشن Open As App از این پس هیچ روزی در محیط کار خسته کننده نیست!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Open as App

Battlefield استارتاپی از لندن است که به شما این اجازه را می‌دهد با اپلیکیشن Open As App بلافاصله از داده‌های خود یک اپلیکیشن بسازید!

در محیط کار خود نشسته اید؛ حجم انبوهی از اطلاعات را در صفحه مانیتور می‌بینید در حالی که چشمانتان به دلیل خیره شدن به این صفحه رنگی دو دو می‌زند.

اما چاره ای نیست؛ شما این کار را پذیرفته‎اید و در این اوضاع نابسامان هم فرصت‌های شغلی برای شما ردیف نشده است تا به سادگی از این کار دست بکشید.

با خود می‌گویید ای کاش ابزاری بود که شما را از شر جستجو میان پرونده‎ها و سرک کشیدن به هزار گوشه فقط برای پیدا کردن یک رقم ساده خلاص می‌کرد.

این خبر خوش را به آن دسته از کسب وکار‌های مشابه می‌دهیم که اپلیکیشن Open as App به این ای‌کاش‌ها و آرزوها جامه عمل پوشانده و قرار است سنگینی تمام فشار کاری شما را به دوش بکشد.

مدت زیادی از ظهور کامپیوتر‌ها می‌گذرد اما توسعه دهندگان در Battlefield معتقدند راه ساده‎تری هم به جای استفاده و وقت گذرانی با کامپیوتر برای سازماندهی اطلاعات وجود دارد.

شاید بعد از شناخت اپلیکیشن Open As App در مطلب امروز هات اپ نیوز لزوم استفاده از این برنامه را احساس کنید؛ چون با اپلیکیشن Open as App هیچ روزی در محیط کار خسته کننده نیست!

آشنایی با اپلیکیشن Open as App

Open as App turns boring business in to fun

احتمالا اگر شما هم بخواهید حجم زیادی از دیتا را به صورت دستی بررسی کنید از کار و فعالیت خود زده می‌شوید. حواس پرتی در محیط کار یا برهم‎خوردن تعادل در سایر بخش‌های زندگی هم ثمره این خستگی هستند.

اما اگر بدانید قرار است با اپلیکیشن Open as App فایل‌های اکسل یا Google Docs را وارد کنید و از آن‌ها یک پلتفرم چندگانه بسازید حتما به کار خود علاقه‎مند خواهید شد.

اپلیکیشن Open as App

منظور از چندگانه بودن این پلتفرم سازگاری همزمان سیستم عامل‌های مختلف با اپلیکیشنی است که ساخته می‌شود.

اپلیکیشن Open as App چگونه کار می‌کند؟

تمام اطلاعاتی که وارد این برنامه می‌شود به سرعت آنالیز شده و همچنین توابع مختلفی برای سازماندهی و نظم دادن به این دیتا به کار گرفته می‌شوند.

این دسته‌بندی‌ها می تواند بر اساس معیارهای ساده‎ای همچون شماره تلفن، جزییات تماس و…انجام شود. تمام این اطلاعات جمع بندی می‌شوند تا نهایتا دیتا‌ها به یک اپلیکیشن مستقل تبدیل شوند.

اپلیکیشن Open as App

قابلیت های متمایز اپلیکیشن Open as App

در این برنامه اطلاعات به صورت مداوم در حال همسان‌سازی و ذخیره شدن هستند. مثلا در یک فروشگاه قیمت‌ها و میزان تخفیفی که باید اعمال شود خیلی ساده با استفاده از حساب و کتاب انجام شده توسط اپلیکیشن Open as App قابل محاسبه هستند.

اپلیکیشن Open as App

نسخه‎های مختلف اپلیکیشن Open as App

این برنامه رایگان نیست؛ اما نسخه رایگان موقت آن برای تیم‌های محدود و حداکثر 5 نفره قابل تست و ارزیابی می‌باشد. نسخه Pro با قابلیت تعامل 25 کارمند به صورت همزمان با قیمت ماهانه 79 دلار به فروش می‌رسد.

این قیمت برای کسب وکار‌های بزرگتر افزایش می‌یابد تا حتی بیش از 1000 کارمند بتوانند از این طریق حساب و کتاب های خود را انجام دهند.

اپلیکیشن Open as App

پیشنهاد می‎کنیم برای آشنایی بیشتر سری به وبسایت اپلیکیشن Open as App بزنید.

نظرات و ایده های شما؟

شما چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما استفاده از چنین پلتفرمی برای جمع‎بندی و طبقه‎بندی مطالب و دیتا کسب وکار شما کاربردی است؟ ایده‌های خود را با ما در میان بگذارید.

Source: techcrunch

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu