Pavel Durov

بازی SEAPONG و چالش مدت زمانی که می‌توانید دوام بیاورید!

دسته : اپلیکیشن
بازی SEAPONG

آخرین بازی پازلی که در هات اپ نیوز معرفی کردیم بازی min بود؛ اکنون بازی SEAPONG در اپ‌استور و پلی‌استور برای طرفداران این دسته بازی‌ها منتشر شده است.

شما در یک روز معمولی برنامه‌ای یکنواخت و همیشگی خود را دنبال می‌کنید و گاهی فشار کاری شما را عصبی کرده و فکر شما را به هم می‌ریزد.

هر شخص برای رفع مشکلات روزانه‌ی خود راه‎حل‌هایی در جیب دارد. راه‌هایی که این روزها بیشتر به آن روبه‌رو می‌شوید استفاده از شبکه‌های اجتماعی و بازی در اسفارت‌فون برای فراموش کردن دغدغه‌های روزمره می‌باشد.

بازی SEAPONG

بازی SEAPONG ساده اما اعتیادآور!

در بازی SEAPONG شما باید نقطه تقاطع مربع‌های هم‌رنگ را قبل از غرق شدن در اقیانوس پیدا کنید. بازی به همین سادگی انجام‌پذیر نیست شما باید تمرکز و سرعت بالایی داشته باشید تا به هدف خود در بازی برسید.

در محیط بازی با انواع مربع‌ها در مراحل مختلف سر وکار خواهید داشت و همین تغییر ظاهری، شما را در پیدا کردن نقطه تقاطع دچار چالش می‌کند.

وظیفه‌ی شما در هر مرحله از بازی SEAPONG این است که 100 مربع هم‎رنگ را پیدا کرده و به مرحله‌ی بعدی بروید اما چگونه نقطه تقاطع را پیدا کنیم؟

مربع‌ها از بالا به پایین می‌آیند و بعضی قسمت‌ها خالی می‌باشد؛ در واقع نقطه تقاطع را در همین جا‌های خالی باید پیدا کنید. نقطه تقاطع نقطه‌ای است که دو مربع در جای خالی به هم برخورد می‌کنند و به صورت‌های ال، خطی و صلیبی ایجاد خواهند شد.

گیم‌پلی و قلب‌ها

گیم‌پلی بازی بسیار راحت طراحی شده شما فقط با تپ کردن در نقطه تقاطع مربع‌های هم‌رنگ، آن‌ها را حذف می‌کنید. بازی SEAPONG بسیار سرگرم کننده و ساده بوده اما در عین حال بسیار اعتیادآور می‎باشد.

در شروع بازی شما 9 قلب یا جان دارید که با هر بار باختن یکی از آن‌ها کم می‌شود. هنگامی که تمام جان‌ها را استفاده کردید دیگر ادامه‌ی بازی برای شما ممکن نخواهد بود اما نگران نباشید!

در این حین شما با لمس گزینه پلی دو پیشنهاد پیش‎رو خواهید داشت. اولین گزینه‌ پرداخت 1.99 دلار و باز شدن بی‌نهایت بار بازی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند!

اما گزینه‌ی که شما به آن تمایل بیشتر خواهید داشت دیدن ویدئو و گرفتن هفت قلب برای ادامه‌ی بازی می‌باشد.

قابل توجه شما عزیزان نام اصلی بازی در اپ‌استور و پلی‌استور !SEAPONG می‌باشد.

برای دانلود بازی SEAPONG می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu