بازی SEAPONG و چالش مدت زمانی که می‌توانید دوام بیاورید!

دسته : اپلیکیشن
بازی SEAPONG

آخرین بازی پازلی که در هات اپ نیوز معرفی کردیم بازی min بود؛ اکنون بازی SEAPONG در اپ‌استور و پلی‌استور برای طرفداران این دسته بازی‌ها منتشر شده است.

شما در یک روز معمولی برنامه‌ای یکنواخت و همیشگی خود را دنبال می‌کنید و گاهی فشار کاری شما را عصبی کرده و فکر شما را به هم می‌ریزد.

هر شخص برای رفع مشکلات روزانه‌ی خود راه‎حل‌هایی در جیب دارد. راه‌هایی که این روزها بیشتر به آن روبه‌رو می‌شوید استفاده از شبکه‌های اجتماعی و بازی در اسفارت‌فون برای فراموش کردن دغدغه‌های روزمره می‌باشد.

بازی SEAPONG

بازی SEAPONG ساده اما اعتیادآور!

در بازی SEAPONG شما باید نقطه تقاطع مربع‌های هم‌رنگ را قبل از غرق شدن در اقیانوس پیدا کنید. بازی به همین سادگی انجام‌پذیر نیست شما باید تمرکز و سرعت بالایی داشته باشید تا به هدف خود در بازی برسید.

در محیط بازی با انواع مربع‌ها در مراحل مختلف سر وکار خواهید داشت و همین تغییر ظاهری، شما را در پیدا کردن نقطه تقاطع دچار چالش می‌کند.

وظیفه‌ی شما در هر مرحله از بازی SEAPONG این است که 100 مربع هم‎رنگ را پیدا کرده و به مرحله‌ی بعدی بروید اما چگونه نقطه تقاطع را پیدا کنیم؟

مربع‌ها از بالا به پایین می‌آیند و بعضی قسمت‌ها خالی می‌باشد؛ در واقع نقطه تقاطع را در همین جا‌های خالی باید پیدا کنید. نقطه تقاطع نقطه‌ای است که دو مربع در جای خالی به هم برخورد می‌کنند و به صورت‌های ال، خطی و صلیبی ایجاد خواهند شد.

گیم‌پلی و قلب‌ها

گیم‌پلی بازی بسیار راحت طراحی شده شما فقط با تپ کردن در نقطه تقاطع مربع‌های هم‌رنگ، آن‌ها را حذف می‌کنید. بازی SEAPONG بسیار سرگرم کننده و ساده بوده اما در عین حال بسیار اعتیادآور می‎باشد.

در شروع بازی شما 9 قلب یا جان دارید که با هر بار باختن یکی از آن‌ها کم می‌شود. هنگامی که تمام جان‌ها را استفاده کردید دیگر ادامه‌ی بازی برای شما ممکن نخواهد بود اما نگران نباشید!

در این حین شما با لمس گزینه پلی دو پیشنهاد پیش‎رو خواهید داشت. اولین گزینه‌ پرداخت 1.99 دلار و باز شدن بی‌نهایت بار بازی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند!

اما گزینه‌ی که شما به آن تمایل بیشتر خواهید داشت دیدن ویدئو و گرفتن هفت قلب برای ادامه‌ی بازی می‌باشد.

قابل توجه شما عزیزان نام اصلی بازی در اپ‌استور و پلی‌استور !SEAPONG می‌باشد.

برای دانلود بازی SEAPONG می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

Mobile Sliding Menu