following

کیف پول Wonder Wallet یک کیف پول عجیب برای علاقه‌مندان به تکنولوژی

دسته : اخبار
کیف پول Wonder Wallet

کیف پول Wonder Wallet راه حل خلاقانه‌ای که یکی از اشیایی که روزانه استفاده زیادی از آن می‌شود را به گجتی فوق العاده تبدیل کرده است.

کیف پول Wonder Wallet با سلیقه‌ی همه‌ی کاربران تطبیق‎پذیر خواهد بود؛ این کیف پول هوشمند دارای مکانیسم کشویی است که باعث مرتب شدن کارت‌ها و دسترسی آسان به همه‌ی آنها را می‌دهد.

قابلیت‌های کیف پول Wonder Wallet

کیف پول Wonder Wallet

 مکانیسم کشویی

محفظه‌ی عقب با یک ضربه یا دست کشیدن ساده سریعا کارت‌ها را در دسترس قرار می‌دهد. در صورتی که از پول نقد استفاده می‌کنید امکان نصب کلیپس در محفظه‌ی عقب این کیف پول هوشمند وجود خواهد داشت.

موقعیت یابی هوشمند

شگفتی کیف پول Wonder Wallet قابلیت‌های هوشمندی است که با اتصال به گوشی هوشمند شما امکان تشخیص موقعیت‌های مختلف و زمان‌بندی برای نمایش تصاویر مورد نیاز شما را داراست.

کیف پول Wonder Wallet

فرستادن پیام کمک

از دیگری ویژگی‌های این کیف پول هوشمند متفاوت گُم نشدن آن است، در صورتی که کیف پول از صاحبش جدا شود نوتیفیکشن‎هایی به گوشی شما فرستاده خواهند شد.

اطلاعات تماس و پیام درخواست کمک بر روی این کیف پول ظاهر می‎شوند تا در صورتی که شخصی آن را پیدا کرد به  راحتی آن را به صاحبش تحویل دهد.

کیف پول Wonder Wallet

 از ویژگی‌های ارتباطی کیف پول Wonder Wallet می توان به بلوتوث 4.1 با مصرف پایین، سازگاری با اندروید و iOS وصفحه نمایشی با کاغذ الکترونیکی اشاره کرد!

Wonder Wallet از پلی‎کربنات و آلومینیوم است تا از صفحه نمایش کاغذ الکتریکی و همچنین کارت‌های اعتباری شما محافظت کند.

عمر باتری به میزان استفاده بستگی دارد اما به صورت میانگین بعد از فول شارژ تا 3 روز دوام خواهد آورد.

کیف پول هوشمند خود را با Wonder Wallet طراحی کنید! با استفاده از این قابلیت‌های متفاوت و حتی وجود صفحه نمایش کاغذ الکتریکی کیف پول Wonder Wallet اولین در نوع خود محسوب می شود.

نظر شما در مورد این محصول متفاوت چیست؟ آیا نیازهای روزانه‌ی شما را پاسخ خواهد داد یا همان کیف پول معمولی خود را ترجیح می‌دهید؟

Source: indiegogo