قلم هوشمند 01 به کمک یک اپلیکیشن به یک اسکنر سه‎بُعدی تبدیل می‎شود!

دسته : اخبار
قلم هوشمند 01

کمپانی Instrumments که توسط جمعی از خالقان قبلی Misfit بنیانگذاری شده است قلم هوشمند 01 را ارائه کرده است.

قلم هوشمندی که بتواند به صورت دیجیتال همه چیز را اندازه گیری کند ایده‌ی بسیار جالبی بود که مدتی پیش ارائه شد و به تازگی با کمک یک اپلیکیشن قابلیت اسکن اجسام را به صورت سه بعدی نیز پیدا کرده است.

قلم هوشمند 01 با کمک یه اپلیکیشن از بهار آینده قابلیت‌های سه‎بعدی نیز خواهد داشت. اپلیکیشن Lite کاربران را قادر خواهد کرد با کشیدن قلم هوشمند 01 بر روی اجسام سه بعدی، به صورت وایرلس خطوط را ثبت کنند و این داده‌های سه بعدی را به اشتراک بگذارند.

قلم هوشمند 01

این آپدیت بسیاری از هنرمندان 3D را راضی خواهد کرد، چرا که فرآیند دردناک و طولانی مدت مدلینگ اجسام سه‌بعدی در طول چند ثانیه به سرعت و بصورت کاملا بی‌سیم انجام خواهد گرفت.

قلم هوشمند 01 و کسب موفقیت در Indiegogo

کمپانی Instrumments علاوه بر رونمایی از قابلیت‌های جدید این محصول، قلم هوشمند 01Go را نیز معرفی کرد که با قیمت 50 دلار ارزان‌تر از 01 به صورت اسکنری عمل می کند که کوچکتر و قابل حمل است.

قلم هوشمند 01Go در ماه مارس 2017 عرضه خواهد شد و 99 دلار قیمت خواهد داشت که در حال حاضر در Indiegogo با قیمت 79 دلار برای مدتی محدود در دسترس قرار گرفته است.

قلم هوشمند 01

قلم هوشمند 01 نیز در ماه نوامبر به لطف موفقیتی که در Indiegogo کسب کرده بود با قیمت 149 دلار عرضه شد. در صورت خرید این قلم از Indiegogo تا 5 سال به صورت رایگان امکان استفاده از اپلیکیشن Lite را خواهید داشت.

این اپلیکیشن نیز از 10 دسامبر به صورت رایگان در پلی‎استور و اپ‎استور در دسترس قرار خواهد گرفت.

قلم هوشمند 01 علاوه بر داشتن قابلیت‌های یک متر هوشمند ابزاری کاربردی برای همه آنهایی خواهد بود که در حرفه‌ی خود نیاز به اندازه‌ گیری دقیق اشیا و ثبت ابعاد آن به صورت دیجیتالی دارند.

استفاده از این اپلیکیشن قابلیت‌های این گجت را چند برابر کرده است.

نظر شما در مورد قلم هوشمند 01 چیست؟

Source: engadget