بازی PushKey و داستان اعدادی که باید به صورت پازل کنار هم قرار گیرند‍!

دسته : اپلیکیشن
بازی PushKey

بازی PushKey در دسته بازی‌های پازلی قرار دارد. در بازی های پازلی کار اصلی شما چیدن قطعات درست در جای مناسب می‌باشد.

اگر به قدیم‌ترها برگردیم تکنولوژی پیشرفت چندانی نداشت و اسمارت‌فون‌ها، شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های موبایلی ما را در خود غرق نکرده بودند.

تفریحات سالم مثل دوچرخه سواری یا فوتبال بازی کردن در کوچه و پارک‌ها با اجازه گرفتن یا نگرفتن از خانواده جز بهترین روز‌های زندگی ما در آن زمان‌ها بود!

بازی PushKey

پدر و مادر برای تشویق فرزندان کوچک خود و پرورش ذهن و شکوفایی استعداد آن‌ها هدایایی می‌گرفتند که بازی جورچین‌ و پازل‌های گوناگون جزو همین هدایا بودند.

اما امروزه دیگر اجازه گرفتنی در کار نیست و فرزندان کوچک ما با داشتن بهترین اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها مشغول بازی‌های گوناگون از جمله همین بازی‌های پازلی روی گوشی خود هستند و استعداد آن‌ها خیلی زود‌تر از نسل ما شکوفا می‌شود!

بازی PushKey هم شما را با چاشنی نوآوری به گذشته خواهد برد!

بازی PushKey و حس تایپ کردن روی صفحه کلید!

محیط اصلی که در بازی PushKey شما با آن سر و کار دارید بسیار ساده و در عین حال جذاب طراحی شده است.

شما با لمس گزینه‌ی پلی وارد قسمت اصلی بازی می‌شوید که البته ورود شما هم با شمارش معکوس 3، 2، 1 و Start با صدای جذاب تایپ کردن آغاز می‌شود که خود نوعی تفاوت در طراحی می‌باشد.

بازی PushKey

شما در مدت زمانی معین که در بالای صفحه مشخص است باید اعدادی که در مربع 4 در 4 قرار دارد را به صورت عمودی و افقی سه تا سه تا در کنار هم جور کنید.

به این صورت که در مربع 4 در 4 شما 16 خانه وجود دارد که چهارده‌تای آن اعداد و یکی از خانه‌ها علامت درصد و یک خانه‌ی باقی مانده خالی می‌باشد.

حال که مشخص شد خانه‌ها در بازی PushKey چگونه پُر شده‌اند به سراغ وظیفه‌ی اصلی شما می‌رویم. در خانه‌هایی که اعداد در آن مشخص هستند، چند عدد همسان در خانه‌ها تکرار می‌شود مانند شکل زیر که عدد 2 را در پنج خانه می‌بینید یا عدد 3 که در سه خانه می‌بینید.

وظیفه شما در بازی PushKey این است با استفاده از جای خالی که در مربع 4 در 4 وجود دارد اعداد همسان را کنار هم به صورت عمودی یا افقی قرار دهید تا امتیاز گرفته و آن‌ها را حذف کرده تا اعداد بعدی ظاهر شوند.

گیم‌پلی و جلوه‌های صوتی

سازندگان این بازی گیم‌پلی آسان را برای شما در نظر گرفته‌اند فقط باید روی عددی که می‌خواهید جابه‌جا شود تپ کنید تا به خانه‌ی خالی برود. نکته این است فقط شما می‌توانید روی اعدادی تپ کنید که در کنار جای خالی قرار دارند.

جلوه‌های صوتی که روی بازی PushKey قرار داده‌اند در نوع خود جالب بوده و با تپ کردن روی اعداد احساس تایپ کردن به شما دست خواهد داد!

در ضمن شما می‌توانید رکورد خود را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و کل کلی دوستانه با آن‌ها داشته باشید.

در حالی که شما در حال رفت و آمد در اتوبوس یا مترو، انتظار در صف بانک و یا در حال استراحت روی مبل راحتی منزل خود هستید می‌توانید از بازی PushKey لذت ببرید.

شما می‌توانید برای دانلود بازی PushKey از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

پیکسل گوگل و گلکسی S7

مقایسه پیکسل گوگل و گلکسی S7 – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟!

پیکسل گوگل و گلکسی S7 هر دو دارای دوربین‌هایی فوق‌العاده هستند و باتری‌های قدرتمند از هر دو پشتیبانی می‌کنند.

ادامه مطلب...
دستگاه واقعیت مجازی بویایی

دستگاه واقعیت مجازی بویایی Vaqso VR بوهای مختلف را وارد دنیای بازی‌ها می‌کند!

دفتر مرکزی شرکت Vaqso در سانفرانسیسکو قرار دارد اما در اصل یک شرکت ژاپنی است که پیشگام ساخت دستگاه

ادامه مطلب...
راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu