بازی Spin To Fit و داستان هیجان‎انگیز هدایت گوی‌های بازیگوش!

دسته : اپلیکیشن

بازی Spin To Fit محصول 5about می‎باشد که به تازگی آپدیت جدید خود را در اپ‌استور و پلی‌استور منتشر کرده است را از دست ندهید.

جالب است بدانید بازی 5About – Crazy Trivia که محصول متفاوت این مجموعه می‌باشد در اپ‌استور در اختیار شما می‌باشد. روند بازی پرسش و پاسخ درست و رقابت در سطح اطلاعات عمومی و موضوعات گوناگون در نقاط مختلف جهان است.

مشابه ایرانی، بازی Quiz of Kings چند سالی است که خود‌نمایی می‌کند و طرفداران خاص خود را به دست آورده است. 5about زیر پرچم خود مشغول انتشار بازی‌های دیگر از جمله بازی Spin To Fit می‌باشد.

بازی Spin to Fit

بازی Spin To Fit و هدایت گوی‌ها

شما در بازی Spin To Fit هدایت دو گوی را در اختیار دارید که جاذبه، گوی‌ها را به سمت خود می‌کشد و موانع یکی پس از دیگری پیش روی شما قرار خواهند گرفت.

گیم‌پلی بازی بسیار ساده است؛ شما فقط با تپ کردن پشت سر هم می‌توانید گوی‌ها را کنترل کنید. دقت داشته باشید چالش‌های شما، سرعت بالای سقوط گوی‌ها و موانعی هستند که شما باید دو گوی را به طور هم‌زمان از آن‌ها عبور دهید.

با شروع بازی Spin To Fit بلا‌فاصله گوی‌ها سقوط می‌کنند و اولین مانع، پیش روی شما ظاهر می‌شود که با عبور از آن و گرفتن ستاره‌ اول، مانع بعدی را پیش رو خواهید داشت.

نکته‌ای که بد نیست به آن اشاره کنیم این است که عبور از این موانع به سادگی امکان‌ پذیر نخواهد بود. شما باید دقت و سرعت عمل داشته باشید تا بتوانید از موانع عبور کنید.

ستاره‌هایی که در حین بازی بدست می‌آورید در قسمت GET A NEW FACE استفاده کنید و گوی‌های خود را به شکل‌های مختلف تغییر دهید.

قسمت LEVELS در بازی Spin To Fit بسیار مهیج می‌باشد و چالش‌های شما را چند برابر خواهد کرد. شما در این قسمت 20 مرحله‌ مختلف را پیش رو دارید و باید از موانع مختلف عبور کنید و به خط پایان برسید.

اگر اهل چالش هستید این بازی را از دست ندهید! برای دانلود بازی Spin To Fit می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu