با اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak جهان زیر پای شما قرار دارد!

دسته : مصاحبه
اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak پلتفرمی پرکاربرد است که برای همیشه دغدغه‌های فکری را در طول سفر از شما دور می‌کند.

ترس از پرواز سومین ترس متداول میان مردم جهان است؛ با این حال خیلی از موقعیت‌های شغلی یا تحصیلی افراد لزوم استفاده از خطوط هوایی را ایجاب می‌کند و مردم بالاخره به سفر هوایی تن در می‌دهند.

ترس از سفر هوایی فقط بخشی از قضیه است؛ حتی تاخیر چند دقیقه‎ای در پرواز، عدم اطلاع‎رسانی صحیح خدمه و مسئولان فرودگاه و هزاران مشکل دیگری که قبل یا در طول پرواز برای بسیاری از مسافران طبیعی شده‎اند، اضطراب شما را بیشتر می‌کنند.

رعب ذاتی ما از پرواز هم چنان پا برجا است و این ناهماهنگی‌ها تحمل درگیری‌های فکری را برای ما سخت‎تر و سخت‎تر می‌کنند.

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

شاید اطلاع رسانی جزئی از پرواز‌ها آمادگی ما برای رویارویی با این تنش‌ها را بیشتر کند. با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو تب رزرواسیون پرواز برای جابه‎جایی ساده و بی‎دردسر داغ‎تر می‌شود.

مسلما مهم‌ترین دلیلی که ما سفرهای هوایی را به انواع دیگر حمل و نقل ترجیح می‌دهیم سهولت و سرعت رسیدن به مقصد است؛ حق مسلم مسافر که خصوصا در مواقع بحرانی پایمال می‌شود.

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak هم با همین رویکرد ساخته شده است تا مسافران زمان احتمالی انتظار برای پرواز و امکانات رفاهی فرودگاهی را برای خرید اقلام موردنظرشان را به صورت زنده و لحظه‎ای مشاهده کنند.

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

اگر تنها گزینه پیش رویتان استفاده از خطوط هوایی برای حمل و نقل است با آشنایی و سپس دانلود این اپلیکیشن در مطلب امروز هات اپ نیوز بخشی از نگرانی و اضطراب خود را برطرف نمایید.

معرفی اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

flightSpeak airport information application

Leo Osahor بینان‎گذار flightSpeak اپلیکیشن خود را که در یک استارتاپ مستقر در سیاتل آمریکا تولید شده است، این گونه معرفی می‌کند: این برنامه ابزاری کمکی برای رفع مشکلات ناشی از بی‎اطلاعی مسافران در فرودگاه‎ها می‌باشد.

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

برنامه‌های زیادی مشابه با اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak وجود دارند که صرفا برای حل و فصل بخشی از چالش‌های روزمره زندگی افراد تولید می‌شوند.

برنامه ای مشابه با اپلیکیشن KeyMe که به نیازهای کاربران نگاه دقیق‏‎تر و ریزبینانه‎ای داشته است.

درباره اپلیکیشن

flightSpeak هم‎اکنون در 16 کشور جهان و بیش از 300 فرودگاه قابل استفاده است. علاوه بر اطلاعات پرواز حتی جزییات مربوط به بخش‌های مرتبط با کودکان و سرگرمی آن‌ها، صندلی چرخ دار، چرخ دستی و شرایط و ضوابط حمل حیوانات خانگی در فرودگاه درج شده است.

با وجود 8 میلیون مسافری که به صورت میانگین در سرتاسر جهان جا به جا می‌شوند و نیاز آن‎ها به کسب اطلاعات بدون نصب نرم افزارهای مختلف، به نظر می‌رسد که اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak تاکنون خیلی خوب عمل کرده است.

از مرحله فیلتراسیون ایده‌های اپلیکیشنی تا توسعه و عرضه آن!

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

بخشی از مصاحبه انجام شده با Leo Osahor پیرامون همین مراحل را در ادامه می‌خوانید:

توضیح مختصری درباره اپلیکیشنی که تولید نموده‎اید داشته باشید

flightSpeak یک برنامه سبک و کاربردی برای کاهش اضطراب مسافران در فرودگاه‎ها است. برنامه‎ای که مسافر را از گشت و گذار و پرس و جو بی‎نیاز می‌کند و تمام اطلاعات پروازی و خدمات فرودگاهی در آن در دسترس می‌باشد.

چه چیزی برای ساخت این اپلیکیشن الهام بخش بود؟

یک بررسی کوتاه و جامع انجام دادیم و طی آن متوجه شدیم اغلب فرودگاه‌های جهان یک مشکل مشترک دارند. مشکلی که به درد مشترک مسافران در فرودگاه‎ها تبدیل شده است.

با خود گفتم چرا نباید برنامه‎ای وجود داشته باشد که تمام تغییرات زمان پرواز‎ها، تاخیر‎ها و اطلاعات مربوط به فرود پرواز هواپیما در آن درج شود؟ برنامه‎ای که به واسطه آن در وقت و هزینه‌ها صرفه جویی شود.

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

از چه زبانی برای توسعه پلتفرم خود استفاده کردید؟ VC ،Angel یا Bootstrap؟

Bootstrap و Angel

سیر موفقیت خود را چه چیزی می‎دانید؟

رمز موفقیت ما وقتی بود که برای شنیدن مشکلات و نقطه نظرات مسافران در فرودگاه صرف کردیم. هر مشکلی که از زبان مشتریان شنیدیم را به عنوان یک قابلیت جدید در اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak معرفی نمودیم.

احتمالا مفید‎ترین نقطه فعالیت ما مربوط به زمانی می‌شود که از نرم افزارها و هوش مصنوعی برای تخمین زمان انتظار مسافران در فرودگاه‎ها استفاده کردیم.

هوشمندانه‎ترین گامی که در طول تولید این اپلیکیشن برداشته‎اید چه بوده است؟

سرمایه‎گذاری به لحاظ زمان و دانش متخصصین و صحبت با کاربران واقعی. ما به اپلیکیشن خود یک نگاه کاملا تجاری داشتیم و همین موضوع باعث شد تا با این دو گام هوشمندانه‎تر در مسیر توسعه اپلیکیشن موفق گام برداریم.

بزرگ ترین مشکلی یا چالشی که در تولید اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak پشت سر گذاشتید چه بوده است؟

ما در طول توسعه این برنامه فرضیه پردازی زیادی داشتیم. ما زمان‌های طلایی زیادی را از دست دادیم در حالی که شاید معرفی قابلیت خاصی در آن زمان، بیشتر به نفع ما بود.

هنوز هم کمبود برخی از قابلیت‌ها که قبلا در ذهن ما فرضیه بودند در این اپلیکیشن حس می‌شود.

شما هم از آن دسته توسعه دهندگانی هستید که همیشه فعالیت در کنار زاکربرگ، گیتس یا بزوس را آرزو می‌کنند؟!

ریچ بارتون! ریچ بارتون اطلاعات کافی و جامعی از سفر‎های هوایی دارد و تاریخ به خوبی بیانگر توانایی‌های او در برندسازی می‌باشد.

دوست داشتم فعالیت در کنار او را برای توسعه اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak حس کنم.

محبوب ترین فعالیت شما در یک استارتاپ چیست؟

تیم‎سازی و جمع کردن افراد مستعد در کنار هم و زیر سایه یک استارتاپ!

شاید جذب این نیرو ها از راه دور و به صورت جهانی کمی مشکل باشد اما بهره‌گیری از نرم افزار‌هایی مثل اسکایپ به ما در امر تشکیل تیم، توسعه برنامه و یادگیری کمک نموده است.

در زمان استخدام نیرو‌ها به چه چیزی بیش‌تر از سایر فاکتور‎ها توجه می‎کنید؟

هم‎ترازی و هماهنگ بودن افراد با ارزش و اهداف ما مهم‎تر است. ما در طول دوران کاری خود استخدام‌های اشتباه و بی‎فایده‎ای داشتیم.

به‎طور کلی استخدام در کنار توجه به ارزش‌ها و آرمان‌های یک شرکت کمی دشوار است؛ اما ارزش سرمایه‎گذاری را دارد.

توصیه شما به کارآفرینانی که به تازگی می‎خواهند کسب وکار خود را رو به راه کنند چیست؟

بیش از هر چیز گوش بدهید و گوش بدهید. به مخاطبان، مشتریان یا کاربران؛ حتی اگر نظرات آن‌ها با شما مخالف باشد، چه دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید!

اپلیکیشن اطلاعات پرواز flightSpeak

سخن آخر:

به استارتاپ‌هایی نظیر استارتاپ Hurree برای ورود به تونل وحشت کارآفرینی توجه کنید؛ همان طور که می‌بینید نقطه مشترک موفقیت تمام این استارتاپ‌ها توجه به خواسته‌ها و انتظارات کاربران می‌باشد.

نظرات و تجربیات شما؟

اپلیکیشن flightSpeak را نصب کنید. آیا اطلاعات این برنامه حضور و هماهنگی پروازها در فرودگاه‌ها را تسهیل خواهد کرد؟ تجربه خود را در استفاده از نمونه‌های ایرانی همین اپلیکیشن با ما در میان بگذارید.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

Source: geekwire

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu