Pavel Durov

بازی Tricky Trip و سفری بی‌انتها در تونلی عجیب!

دسته : اپلیکیشن
بازی Tricky Trip

بازی Tricky Trip شما را به سفری هیجان‌انگیز در کهکشان خواهد برد. این بازی محصول pixelfame می‌باشد که در ماه دسامبر 2016 منتشر شده و از جدید‌ترین بازی‌های چالشی به شمار می‌رود.

شما در مسیری بی‌انتها در کهکشان قرار دارید و باید توپ سفید رنگ را در مسیری عجیب و پُرچالش هدایت کنید، آیا این سفر را به انتها خواهید رساند؟!

بازی Tricky Trip

بازی Tricky Trip و سفری پُرچالش

در شروع بازی Tricky Trip شما در مسیری قرار دارید که با جلو رفتن توپ، مسیر تغییر می‌کند و ناگهان مسیر اصلی شما خالی شده و اگر نتوانید توپ را درست هدایت کنید، در کهکشان سقوط خواهید کرد.

خطای دیدی که در بازی به واسطه رنگ‌های مختلف برای شما ایجاد شده کار شما را بسیار سخت می‌کند و باید در چند ثانیه مسیر درست را تشخیص و عکس‌العمل مناسب نشان دهید.

اگر بخواهیم به طور واضح برایتان از مسیر پیش رو در بازی Tricky Trip بگوییم: شما در لوله‌هایی رنگی قرار دارید که جاهای مختلفی از این لوله‌ها بریده شده است، شما باید روی قسمت اصلی لوله به حرکت خود ادامه داده و مواظب باشید به خارج از لوله سقوط نکنید.

محیط بازی بسیار ساده طراحی شده و جلوه‌های صوتی، حس بودن در کهکشان و مسیری عجیب را به شما القا کند.

گیم‌پلی بازی Tricky Trip

گیم‌پلی بازی Tricky Trip در نوع خود جالب است؛ به نحوی که شما با کشیدن انگشت خود به سمت راست و چپ می‌توانید توپ را در مسیر هدایت کنید.

البته نکته جالب در گیم‌پلی بازی این است که شما در اصل توپ را کنترل نمی‌کنید بلکه لوله‌ها را کنترل کرده و می‌چرخانید تا توپ در مسیری درست حرکت کند.

در بازی Tricky Trip سکه‌هایی وجود دارد که قادر خواهید بود با دیدن ویدئو و در حین بازی آن‌ها را بدست آورید. شما می‌توانید این سکه‌ها را برای باز کردن دیگر توپ‌ها در قسمت ball used استفاده نمایید.

همین طور برای ثبت رکوردی بهتر در حین بازی می‌توانید از سکه‌های خود استفاده کنید. به این صورت که با طی کردن قسمتی از مسیر گزینه use warp باز شده و با پرداخت 100 سکه ناگهان مسیر صاف می‌شود و توپ با سرعت زیادی مسیر را طی کرده و در امتیاز گرفتن، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

شما می‌توانید با استفاده از همین روش رکوردی خوب ثبت کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای دانلود بازی Tricky Trip می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu