بهترین نرم افزارهای کاربردی آیفون در سال 2015

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:

ما 10 تا از برترین اپلیکیشن های آیفون را گردآوردیم تا به شما در تصمیم گیری دانلود هایتان کمک کند.

آیفون برای کاربرهای کاری و پرمصرف نقش قبلی  Blackberry را دارد، یک وسیله همراه ضروری و واجب برای هر کار تخصصی، و صفی از برنامه هایی وجود دارند که دقیقاً با همین مضمون ذهنی پدید آمده اند.در واقع تعداد زیادی که کاربرها برای انتخاب بهترین ابزار برای ساده تر و پربارتر کردن زندگی دردسر دارند.

این راهنما درنظر دارد که یک دید کلی از یهترین و محبوبترین برنامه های آیفون که شما باید امروز دانلود کنید، فراهم کند.

1.ScannerPro

آدرس اینترنتی: http://readdle.com

گروه:کاری(Business)

قیمت:1.99$

توضیح: برای اسکن های با کیفیت از هرچیز و هرجا فقط از آیفون خود استفاده کنید.

جزئیات: اسکن کردن اسناد کاغذی برای استفاده بر کامپیوتر کاری نسبتاً پرزحمت بود ولی با برنامه هایی مثل ScannerPro شما همان کار را فقط با آیفون خود انجام می دهید.پس از اسکن کردن، فایل های PDF را می توان ایمیل یا پرینت کرد، به اشتراک گذاشت یا بر روی سرویس هایی نظیر DropBox آپلود کرد.اپلیکیشن با استفاده از شناسایی خودکار لبه ها و کناره ها هر دفعه اسکن های با کیفیتی می گیرد.همچنین شما می توانید به طور دستی صفحه ها را برش دهید.

ویژگی کاری: علاوه بر اسکن مدارک برای ارسال الکترونیکی، یک اسکنر خوب و قابل حمل به شما این امکان را می دهد از اطلاعات مهم پشتیبانی گرفته و ذخیره کنید تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

2.Invoice2go

آدرس اینترنتی: http://www.invoice2go.co.uk

گروه:کاری(Business)

قیمت:رایگان

توضیحات:لیست بندی سریع و آسان بر روی موبایلتان

جزئیات: برنامه ای طراحی شده برای لیست کردن، برآورد کردن، یادداشت برداری و خریدن سفارشات مستقیماً از روی دستگاهتان، همچنین می توانید پول قرض گرفته شده، مالیات ها و پول های کلی را ردیابی و بررسی کنید.با الگو هایی که می توان انتخاب کرد و گزینه ای شامل دکمه PayPal (کارت اعتباری) برای راحتی کار، Invoice2go plus به کاربران امکان ردیابی و مدیریت صورت حساب ها قبل از ارسال مستقیم آنها به مشتریان و ارباب رجوع می دهد.

ویژگی کاری: این برنامه ابزاری کامل برای مشاغل آزاد است که مشکل زیادی در ردیابی و مدیریت پول قرض گرفته شده، داده شده و دریافت شده دارند.

3.Gmail

آدرس اینترنتی: http://mail.google.com

گروه: بهره وری

قیمت:رایگان

توضیح: سرویس پیام گوگل را تا 5 حساب به همراه گزینه های زیادی مثل اطلاع رسانی ها برروی آیفون بگیرید.

جزئیات: حتی خارج از دستگاه های گوگل، جیمیل محبوبترین برنامه نامه رسان بین کاربران باقی مانده و با این برنامه شما می توانید به جعبه دریافت (Inbox) خود برروی آیفون دسترسی داشته باشید.

برنامه به شما این امکان را می دهد که بین 5 حساب جابجا شوید، اطلاع رسانی های سریع دریافت کنید، یک تابع جستجو، عکس های پروفایل، گفتگو های ریسه بندی شده(در این حالت نوشته ها به صورت سلسله مراتبی نوشته مسی شود و به کاربران امکان دنبال کردن بهتر گفتگو را میدهد)، تقویم گوگل یکپارچه داشته باشید، برچسب بزنید و دیگر عملکرد های ساختاری نظیر پیوند زدن فایل

ویژگی کاری: ایمیل مهمترین ابزار ارتباطی باقی مانده و محبوبیت آن ثابت می کند که جیمیل تصمیمی درست و امن برای هر حرفه ایست.

4.Dropbox

آدرس اینترنتی: http://www.dropbox.com

گروه: بهره وری

قیمت: رایگان

توضیحات: ذخیره و اشتراک فایل ها و مدارک بین اعضای تیم مستقیماً از Cloud

جزئیات: محبوب ترین گزینه موجود برای انبار اطلاعات به صورت ابری در آیفون یا همان Dropbox، به کاربران اجازه می دهد عکس ها، اسناد و فیلم هایشان را ذخیره کنند و از هرجایی برروی دستگاه هایشان به آنها دسترسی پیدا کنند. با دو گیگ فضای آزاد شامل شده هنگام ثبت نام و اشتراک گذاری آسان شده بین اعضای تیم، توانایی دسترسی به فایل ها از هر جایی که قرار دارید، تحرک و جابجایی افزایش می یابد و همکاری آسان می شود.

ویژگی کاری: شما به راحتی می توانید در حالیکه خارج از دفتر خود هستید ، به فایل ها و اسناد خود دسترسی پیدا کنید که به شما امکان کار و فعالیت از هر جایی که هستید می دهد.

5.Adobe Acrobat DC

آدرس اینترنتی:  https://itunes.apple.com/us/app/adobe-acrobat-dc-pdf-reader/id469337564?mt=8

گروه: کاری(Business)

قیمت: رایگان

توضیحات: ویرایشگر و نمایشگر ساده برای فایل ها و اسناد PDF

جزئیات: وقتی پای استفاده از اسنادPDF  به میان می آید، Adobe Reader ابزاری جدانشدنی ست که به کاربران اجازه می دهد PDF ها را از طریق کامپیوتر، آیفون و آیپد خوانده و ویرایش کنند.

این اپلیکیشن آیفون به شما اجازه می دهد اسناد را مدیریت کنید، فایل ها را مستقیماً از ایمیل، صفحه اینترنتی یا نرم افزار دیگری باز کنید، متن جستجو کنید، فایل تبدیل کنید، یادداشت بردارید ف به فرم های رمز نگاری شده دسترسی پیدا کنید و بیشتر!

ویژگی کاری: برای فرم های پرکردنی، تبدیل فایل های PDF به Word یا Excel و بیشتر، Adobe Reader نرم افزاری مناسب و کابرپسند برای مشاهده و ویرایش محدوده ای از اسناد است.

6.iTranslate Voice

آدرس اینترنتی: http://www.itranslateapp.com

گروه: بهره وری

توضیح: به 42 زبان به همراه صدای درونی، فرهنگ لغت، Air Translate ( ویژگی ترجمه همزمان مکالمه دو نفر از طریق بلوتوث) و بیشتر ترجمه می کند.

جزئیات: ترجمه می تواند فرایندی طولانی و ناامیدکننده باشد ولی این برنامه ابزاری کامل برای عبور از مانع زبان است. با وجود 42 گزینه زبان، iTranslate به شما امکان ترجمه زبان گفتاری به نوشتاری (و یا هر چیزی که بخواهید) می دهد، حتی می توانید دستگاه ها را وصل کرده و در یک گفتگو با بقیه وارد شوید.

ویژگی کاری: زمانیکه کارتان جهانی ست، زبان می تواند مشکل بزرگی باشد و برنامه هایی نظیر این به معنی ارتباط بسیار کارآمدتر است.

7.Evernote

آدرس اینترنتی: http://evernote.com

گروه: ابزار و بهره وری

توضیح: برنامه ای که ایجاد نقشه ذهنی، لیست بندی و اشتراک گزاری ایده ها را بسیار آسان می کند.

جزئیات: Evernote اپلیکیشن نهائی یادداشت برداری، به شما فرصت اشتراک گذاری یادداشت ها و نوشته های بد خطتتان! و نتیجه جلسه همفکری با همکارانتان به همراه همگام سازی لیست ها و چیزهای باقی مانده از طریق دستگاه ها می دهد که شما می توانید از هر جایی کار کنید.اپلیکیشن به کار های شما سازمان و نظم می دهد در عین حال به شما آزادی استفاده همزمان از عکس و متن برای نوت برداری به همراه ذهنیت ها و بریده های صفحات وب می دهد.

ویژگی کاری: در ملاقات ها و جلسات عالیست، وقتی نیاز به چیزی راحت تر از تیکه کاغذ دارید.همچنین شما می توانید یادداشت هایتان را مستقیماً و بدون دردسر و عذاب آپلود یا ایمیل کنید.

8.Microsoft Word

آدرس اینترنتی: http://office.microsoft.com/en-us/mobile

گروه: بهره وری

قیمت: رایگان

توضیح: بدون هیچ شکی به پیشرفت بوجود آمده توسط تصمیم مایکروسافت برای رایگان کردن برنامه هایش برای ios ، برنامه Microsoft Word برای آیفون شما به صدر اپلیکیشن های اپ استور رسیده است.

جزئیات: اسناد Microsoft Word را دقیقاً به شیوه قبل با همان طرح و عملکردی که روی پی سی یا مک پیدا می کنید روی آیفون خود خلق و ویرایش کنید. این به معنی عکس ها، نمودارها، پانوشت ها، جدول ها و هرچیز دیگریست که ممکن است نیاز داشته باشید به همراه گزینه ی مشاهده ی ضمیمه های ایمیل و دسترسی به اسناد در Cloud  با استفاده از OneDrive ، Dropbox و بیشتر

ویژگی کاری: اکثر افراد پیش از این با استفاده از Microsoft Word به خوبی آشنا هستند که کار کردن از طریق جند دستگاه را به طور کامل یکپارچه می کند.

9.Airwatch Agent

آدرس اینترنتی: http://air-watch.com

گروه: کاری(Business)

قیمت: رایگان

توضیح: اپلیکیشنی برای مدیریت و پشتیبانی همه دستگاه ها در یک شرکت

جزئیات: ابزاری برای مدیریت تحرک ، که می تواند همراه پیشانه (console) ی AirWatch برای نظارت و بررسی همه ی دستگاه ها در شرکتتان استفاده شود. برای سازمان هایی که بر ارتباط و همکاری بین تیم ها و کارکنان تکیه می کنند، داشتن یک نرم افزار که همه چیز را کنترل می کند می تواند بسیار کارآمد باشد. همچنین نمی توانست راه اندازی و کارکرد راحت تری داشته باشد !

ویژگی کاری: با پیدایش سیستم  BYOD (هر کارمندی از تکنولوژی خودش-موبایل،اپ تاپ و…- به هدف انجام کار استفاده کند) در بیزینس، حقیقتی از قبل است که هرکس با دستگاه موبایل کار می کند.این برنامه به شما کمک می کند که این مورد را مدیریت و کنترل کنید و در عین حال امنیت را هم ارتقا می بخشد.

10.1Password

آدرس اینترنتی: https://agilebits.com/onepassword

گروه: بهره وری

قیمت: £ 6.99

توضیح: رمز های خاصی برای هر سایتی که بازدید می کنید ایجاد می کند و امکان ورود شما را آسان تر می کند.

جزئیات: با موضوع امنیت که اکنون بسیار مهم است، داشتن پسوردهای خاص و پیچیده برای هر سایت یا اپلیکیشنی مورد استفاده ضروری ست. 1Password خیلی از این دوندگی ها و دردسر ها را برای شما انجام می دهد، تولید رمزهای امن و مناسب و یادآوری آنها هر زمان که نیاز است. ویژگی های دیگر شامل پر کردن خودکار فرم ها، اشتراک گذاری، مرور اینترنتی آسان و سیستم های کنترل متنوع برای استفاده گروهی

ویژگی کاری: برنامه به کاربران اجازه می دهد با اعضای تیم با امنیت کامل همکاری کنند با چند سیستم کنترلی برای اشتراک گذاری و سیستم های کنترلی اصلی برای رمز هایی که شما ترجیح می دهید پیش خودتان نگه دارید.

Source: itpro

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu