آینه زیبایی هوشمند HiMirror وضعیت پوست شما را بررسی می‌کند

دسته : اخبار
آینه زیبایی هوشمند HiMirror

آینه زیبایی هوشمند HiMirror این هدف را دارد تا به کاربران کمک کند تا با آنالیز موثر کلیه مناطق پوست، به خواست قلبی‌شان برای داشتن چهره‌ای کامل برسند.

آینه زیبایی هوشمند HiMirror چگونه کار می‌کند؟

آینه زیبایی هوشمند HiMirror شرایط پوست شما را بررسی می‌کند و فورا اطلاعاتی برای اصلاح مسائل موجود یا پیش‌رو را ارائه می‌دهد.

بسیاری از کاربران در یوتیوب و تلفن‌های هوشمند خود در جستجوی مقالات و نوشتار‌هایی درباره پوست هستند، بنابراین واضح است که در پی راه‌حل‌های دیجیتال برای بهبود پوست‌شان باشند.

بسیاری از افراد به دنبال انواع مکمل‌ها و رژیم‌های غذایی مناسبی هستند تا پوستی بهتر داشته باشند. پس اگر مشکل را در ابتدای راه بفهمند، پیدا کردن راه‌حل، کار بسیار ساده‌تری خواهد بود.

آینه زیبایی هوشمند HiMirror راهی موثر در پیش پایتان می‌گذارد تا بهتر به‌ نظر برسید و مشکلات پوستی که در تیررس دیدگان شما نیست و یا مواردی را که از آنها به راحتی گذشته‌اید و به حساب نیاورده‌اید، نشان می‌دهد.

آینه زیبایی هوشمند HiMirror

پزشک متخصص زیبایی پوست با استفاده از این وسیله، می‌تواند کلیه عیوب را شناسایی نماید و متناسب با موارد کشف شده، لیزر و یا داروی شیمیایی تجویز نماید.

کاربردهای آینه زیبایی هوشمند HiMirror

آینه زیبایی هوشمند HiMirror بسیار وسیع خواهد بود. می‌توان از آن علاوه‌ بر کلینیک‌های زیبایی پوست، اتاق گریم هنرمندان، آرایشگاه‌ها و حتی دانشگاه‌هایی که در آن علم نور و رنگ‌شناسی تدریس می‌شود، به شکل وسیعی استفاده کرد.

آینه زیبایی هوشمند HiMirror

شاید در آینده شاهد رونمایی از آینه زیبایی هوشمند جدیدی باشیم که در یک نگاه بتواند دندان‌های فرد را نیز معاینه کند و او را سریع‌تربه سوی دندانپزشک روانه سازد!

زمان سفید برفی که انواع آینه‌های هوشمند مانند آینه هوشمند گوگل و آینه Perseus نبود، نامادری سفید برفی، ملکه ایزابل، یک آینه داشت که کم از آینه هوشمند عصر ما نبود، ولی ویژگی‌هایش به این گستردگی نبود و تنها زیباترین فرد را معرفی می‌کرد!

اگر سررشته خیال را تا پهنه آسمان آبی، گسترش دهیم، شاید بتوانیم این پیشنهاد را به والت دیسنی بدهیم که سفیدبرفی را دوباره بسازد و این‌بار آینه زیبایی هوشمند HiMirror را در اختیار نامادری قرار دهد تا بتواند معایب خود او را به وی بازگو کند!

نظر شما در مورد آینه زیبایی هوشمند HiMirror چیست؟

Source: trendhunter

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu