آیفون 7 و یک سفر رایگان پیشنهاد مادربزرگ 63 ساله‌‌ چینی برای فرار از تنهایی!

دسته : اخبار

آیفون 7 و یک سفر رایگان در ازای همراهی این پیرزن 63 ساله‌ چینی در تعطیلات خبری بود که با واکنش رسانه‌ها روبه‌رو شد!

توسعه‌ باور نکردنی چین در سه دهه‌ اخیر، کیفیت زندگی مردم این کشور را به شدت ارتقا داده است. اما تنهایی و افسردگی به بزرگترین مشکل جمعیت در حال پیر شدن این کشور تبدیل شده است.

این مادربزرگ چینی به دنبال دختر جوانی می‌گردد که او را در تعطیلات همراهی کند. لی یان لینگ در پستی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده نوشته است:

من تنها زندگی می‌کنم، به دنبال دختر خوش قلبی بین سنین 19 تا 24 سال می‌گردم که با من در این سفر همراه شود و عکس بگیرد.

قصد دارم برای دیدن دریا در زمستان به Sanya بروم، اما از اینکه تنها سفر کنم می‌ترسم. آیفون 7 و یک سفر رایگان پاداش شخصی است که من را در این سفر همراهی کند!

آیفون 7 و یک سفر رایگان

پست این مادربزرگ چینی به سرعت جنجال‌آفرین شد، بسیاری از مردم به او پیشنهاد کردند که در این سفر او را همراهی خواهند کرد اما نیازی به آیفون 7 نیست و هزینه‌ی سفر را نیز خودشان پرداخت خواهند کرد تا تنها تسکینی برای تنهایی این پیرزن 63 ساله باشند.

آیفون 7 و یک سفر رایگان برای یافتن همسفری جوان

اینطور که مشخص است لی هم خانواده دارد اما آنها در چین زندگی نمی‌کنند. سفر کردن با گروه‌های بزرگ گزینه‌ خوبی برای مسافران تنها است اما این چیزی نیست که لی به دنبال آن باشد.

او به دنبال دختر جوانی است که بتواند جای دخترش را بگیرد. خوشبختانه مادربزرگ چینی تاکنون پیشنهادات زیادی را دریافت کرده است.

این اولین باری نیست که خبر گرفتاری‌های چینی‌های سالمندِ تنها منتشر می‌شود. سال گذشته پیرمرد 75 ساله‌ای حاضر شده بود حقوق بازنشستگی خود را به خانواده‌ای بدهد که حاضر شوند با او وقت بگذرانند.

سالمندان تنهایی مثل لی یان لینگ نیمی از جمعیت در حال پیر شدن چین را تشکیل می‌دهند که تعداد آنها در سال گذشته 220 میلیون نفر تخمین زده شد.

در حالیکه قوانین حال حاضر چین فقط مربوط به تامین رفاه سالمندان هستند، لی به دنبال شخصی می‌گردد که نیازهای احساسی او را برطرف کند.

طبق قوانین جدید چین در صورتی که فرزندان حاضر به نگهداری از والدین سالمند خود نشوند، پدر و مادر می‌توانند از آنها شکایت کنند.

نظر شما در مورد آیفون 7 و یک سفر رایگان چیست؟

Source: odditycentral

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu