crash club

با اپلیکیشن Meitu همیشه و هر زمان خوش عکس و فوتوژنیک باشید!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Meitu

اپلیکیشن Meitu هم مشابه با سایر برنامه‌های ویرایش تصویر، جادو کرده و با لمسی از انگشت روی پهنه اسکرین موبایل، چهره شما را به یک چهره ایده‌آل و بدون نقص تبدیل می‌کند.

هیچ نیرویی قادر نیست ما را از زیباگرایی منع کند و بگوید: زیبا نباش؛ زیبایی را دوست نداشته باش و از زیبایی لذت نبر! در حقیقت زیباگرایی بخشی از فطرت انسان‌ها است.

فطرتی جداناپذیر که باعث می‌شود از دیدن حسن جمال، حسن صورت، حسن رنگ و حسن هنر لذت ببریم.

همین زیباگرایی به امیال خود ما نیز جهت داده است و دوست داریم از دید همگان زیبا انگاشته شویم. شاید به همین دلیل است که وقتی عکس می‌گیریم بهترین را برای نشان دادن به دیگران انتخاب می‌کنیم و برای سلفی گرفتن ژست‌هایمان را با چنان وسواسی تنظیم می‌کنیم که گاهی از خود واقعیمان هم بهتر به نظر می‌رسند!

امروزه حتی برخی که ذاتا خوش عکس نیستند و همیشه از عکس گرفتن بیزار بودند هم به لطف اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر اعتماد به نفس مضاعفی پیدا کردند و به این ترتیب زیباگرایی را به حد اعلی خود رسانده‌اند.

اپلیکیشن Meitu یکی از همان اپلیکیشن‌ها است که باعث شده همه در عکس فوتوژنیک به نظر برسند!

با اپلیکیشن Meitu حتی از انجام عمل بینی و هزار و یک عمل زیبایی عجیب و غریب بی‌نیاز می‌شوید. فقط اراده کنید و پوستتان را از زمانی که متولد شده اید جوان‌تر و شفاف‌تر نمایید.

اگر استفاده از اپلیکیشن‌های ویرایش تصویری که تاکنون از آن‌ها استفاده کرده‌اید شما را در روتوش عکس‌ها اغنا نکرده است، در پست امروز هات اپ نیوز با اپلیکیشن Meitu آشنا شوید، تا معنای واقعی ویرایش تصاویر را در فضایی متفاوت لمس کنید.

ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها با اپلیکیشن Meitu

 Meitu photo edit app

اگر میل به زیباگرایی بیشتر شده یا میزان دانلود برنامه‌های ویرایش تصاویر افزایش یافته است، بی دلیل نیست. محوریت بسیاری از شبکه‌های اجتماعی عکس است و خیلی‌ها از روی همین عکس‌ها قضاوت می‌کنند!

اپلیکیشن Meitu

البته اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر جنبه‌های مثبت زیادی هم دارند. برخی از عکس‌ها خاطره انگیز‌ند اما عوامل محیطی مانند کاهش نور یا تاریکی بیش از حد باعث شده است همه چیز نامطلوب برسد.

با استفاده از این برنامه‌ها‌ افکت‌های خاصی به عکس‌ها اضافه می‌شوند که فضا را زنده می‌کنند، نور‌ها مجددا متولد و نگاه‌ها در عکس‌ها برق می‌زنند. دقیقا چیزی که یک کاربر از عکس‌هایش می‌خواهد.

اپلیکیشن Meitu – اپلیکیشنی متفاوت

داستان Meitu هم دقیقا از آن جایی شروع شد که تشخیص چشم بادامی‌های هنگ کنگ، ژاپن، چین و کره برای ما سخت‌تر و سخت‌تر شد!

Meitu هم محصول یکی از کمپانی‌های چینی است. برنامه ای که به کمک جوانان چین شتافت تا جز به جز صورت خود را در قالب تصاویر ویرایش کنند و به طور کلی نژاد خود را زیر سوال ببرند.

هر چند که دیدن این تغییرات در نژاد آسیای دور چندان برای ما خوشایند نیست اما در خود این کشور‌ها با استقبال خوبی مواجه شد.

اپلیکیشن Meitu

اپلیکیشن Meitu بیش از سایر کشور‌ها در وطن خود چین سر وصدا به پا کرد .فقط 446 میلیون کاربر در این کشور عکس‌هایشان را به این وسیله ویرایش کرده و روانه شبکه‌های اجتماعی می‌کنند.

Meitu  طوفان به پا کرده است! مطابق با آمار به دست آمده در ژوئن سال 2016 بیش از نیمی از تصاویر آپلود شده در شبکه‌های اجتماعی به واسطه فیلتر‌ها و افکت‌های جذاب این برنامه ویرایش شده بودند.

اهداف تولید اپلیکیشن Meitu

اگر انسان‌ها به ظاهر زیبا باشند جهان هم به ظاهر زیبا می‌شود، نه؟ توسعه دهنده این برنامه هم هدف خود را از تولید اپلیکیشنی برای ویرایش تصاویر این‌گونه بیان کرده است: تمام تلاش ما ساخت برنامه‌ای بود که کمک کند جهان جای زیباتری شود!

اپلیکیشن Meitu

Du Sha، دختری 26 ساله و از کاربران ثابت این اپلیکیشن است. او می‌گوید Meitu باعث شده است همه به سادگی زیباتر شوند.

این کاربر از اپلیکیشن Meitu برای سفید‌تر کردن، کشیده‌تر کردن و از بین بردن لکه‌های پوستی خود استفاده می‌کند و خیلی هم بدان پایبند است!

برخی هم معتقدند استفاده از برنامه‌های ویرایش تصاویر به جوانان اعتماد به نفس کافی برای حضور در شبکه‌های اجتماعی را می‌دهند.

شاید واقعا نیاز به زیبا دیده شدن بعد از عرضه قابلیت‌های جدیدی مثل زوم کردن روی تصاویر اینستاگرام و سایر رسانه‌ها، برای کاربران جدی‌تر شده باشد!

Meitu جهانی شده است

دروازه‌ها برای ورود اپلیکیشن Meitu باز شده اند. Meitu با زبان‌های مختلف به کشور‌های متعدد عرضه می‌شود تا جامعه کاربران این برنامه بیشتر و بیشتر شود.

توسعه دهنده این اپلیکیشن در چین فقط 620 میلیون دلار در این هفته درآمد کسب کرده است! درآمدی که نشانگر استقبال مردم است و همین استقبال قرار است مسیر ورود اپلیکیشن به سایر کشور‌ها را هموارتر سازد.

اپلیکیشن Meitu

Meitu با فروتنی تمام وارد این مسیر شده است. اپلیکیشنی محجوب که زیاده خواه نبوده و نیست. شهرتش در کشور خودش باعث شد تا برجسته و در نگاه دیگران بزرگ شود. در حال حاضر ارزش Meitu حدود 4.6 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود!!!

جهان Meitu را می پذیرد؟

Meitu در وطن خود به اندازه کافی درآمد داشته و دارد. اما آیا با این بلندپروازی در سایر کشور‌ها هم معروف می‌شود؟

آیا ایده این برنامه با وجود کمپانی اسنپ چت و اینستاگرام که خودشان طیف گسترده‌ای از فیلتر‌ها را پشتیبانی می‌کنند مورد استقبال واقع می‌شود؟ حال که شاهد رقابت اینستاگرام و اسنپ چت هستیم شاید پاسخ به این سوال کمی دشوار باشد!

اپلیکیشن Meitu

Meitu؛ فراتر از یک اپلیکیشن!

اپلیکیشن Meitu را فراتر از یک برنامه ویرایش عکس عادی در نظر داشته باشید. Meitu شالوده‌ای از امکانات فوتوشاپ را در بردارد.

امکانات متفاوتی که شاید اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی در افکت و فیلتر‌های خود بدان نپرداخته‌اند. در این برنامه جز به جز صورت شما تغییر می‌کند.

می‌خواهید گونه‌هایتان برجسته باشد؟به دنبال ترسیم خط خنده و حفر(!) چال عمیق‌گونه روی صورتتان هستید؟! همه را از Meitu بخواهید!

Meitu: متخصص زیبایی شما

همه چیز در این برنامه مطابق با استاندارد پیش می‌رود. استاندارد‌های صورت یک انسان نرمال و سالم که در بالاترین سطح زیبایی قرار دارد و باید بقیه انسان‌ها هم به او برسند. کمر منحنی چشمانتان در این برنامه خم می‌شود؛ اما هیچ چیز غیرطبیعی نمی‌شود.

اپلیکیشن Meitu

از آن جایی که اعمال جراحی زیبایی در کشور‌هایی مثل چین، کره و ژاپن نظیر ایران بسیار متداول است، بنابراین تمام امکانات برنامه مثل اهداف یک جراحی زیبایی متداول برنامه‌ریزی شده‌اند.

رنگ پریدگی پوست، برطرف کردن چین و چروک، درشت کردن چشم‌ها و افزودن حالت خماری به آن‌ها و نهایتا تغییر اندام و لاغر کردن آن، بخشی از قابلیت‌های این برنامه هستند.

اپلیکیشن Meitu

Zha Nan کاربر دیگری است که با استفاده از این برنامه اعتماد به نفس خود خود را افزایش داده است. Zha Nan بیست و سه ساله مدت‌ها است که از این برنامه استفاده می‌کند و می‌گوید: با این اپلیکیشن احساس بهتری دارم وقتی که به صورت خودم نگاه می‌کنم.

زیبایی از دید Meitu یک استاندار است!

کمپانی‌های فناوری دنیا موضوعات مختلفی را برای کار انتخاب کردند که شاید زیبایی و زیبایی گرایی کمتر در میان آن‌ها دیده شود.(چرا که هر چه قدر هم عکس‌ها با برنامه‌های ویرایش تصویر زیبا شوند انسان در زندگی واقعی چهره دیگری دارد).

بسیاری از آن‌ها به دنبال بازی‌سازی رفتند و تبدیل به کمپانی سوپرسل و امثال آن شدند؛ برخی هم رفع نیاز‌های روزمره افراد را هدف کار خود قرار دارند.

اپلیکیشن Meitu

اما توسعه دهنده اپلیکیشن Meitu نسبت به رقبا بی توجه است. تولید کننده برنامه معتقد است زیبایی هم مثل تحصیل، پول و رفاه یک نیاز است. نیازی که لازم است در جوامع پیشرفته‌ای نظیر چین و ژاپن به دقت بدان نگاه شود.

Wen Hua فردی تحصیل کرده و مشاور جنسیتی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد و صاحب امتیاز ترجمه کتاب چینی “خرید زیبایی” است که از این برنامه استفاده می‌کند.

او هدف خود را بابت استفاده از این برنامه این گونه معرفی می‌کند: دلم می‌خواهد عکس زیبایی را در CV یا رزومه خود برای معرفی به دیگران داشته باشم.

او معتقد است زیبایی تصویر اولین گام برای موفقیت و پذیرش در کار است؛ شاید چندان مهم به نظر نرسد اما رویکردی است که همه در کار دارند!

اپلیکیشن Meitu

چین؛ مشتری هدف محصولات زیبایی

علاوه بر اپلیکیشن Meitu کمپانی‌های بزرگ دیگری نیز در دنیا این کشور را هدف عرضه محصولات خود قرار داده‌اند. چین کشوری پرجمعیت است که از فقر و تبعیض به یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا تبدیل شده است.

کمپانی‌هایی مثل Apple،  Starbucks و Audi از فروش محصولات قهوه، گجت‌ها و خودرو‌های خود در این کشور  سود زیادی کسب می‌کنند.

اپلیکیشن Meitu

با وجود پیشرفت‌های صورت گرفته در این کشور رقابت بر سر به دست آوردن شغل، رفتن به دانشگاه و کسب درآمد سرسام آور است. هنوز هم بخش عمده‌ای از ثروت‌های مملکتی در دست گروه کوچکی قرار دارد و کار کردن برای خانم‌ها مشکل‌تر شده است.

اپلیکیشن Meitu

قوانین ضد تبعیض جنسیتی در چین به ندرت اجرا می‌شود و انتخاب خانم‌ها برای استخدام با بررسی پررنگ معیار زیبایی ظاهر و جذابیت انجام می‌شود.

حتی شغل‌های رده‌پایین مثل خدمات و سرویس‌دهی هم به ظاهر خانم‌ها برای کار توجه دارند و خانم‌هایی که زیبایی ذاتی چندانی ندارند معمولا بی‌کار می‌مانند. پدیده‌ای که شایسته است از آن با عنوان یک فاجعه در قرن بیست و یکم یاد کنیم!

از این رو در چین و بسیاری از کشورهای آسیا شرقی زیبایی گرایی بیشتر و بیشتر شده است. توسعه دهندگان اپلیکیشن هم از این تغییر و تحولات به خوبی آگاه هستند.

اگر خانمی با صورت رنگ پریده در جامعه ظاهر شود و آرایش چندانی نداشته باشد احتمالا خانه‌دار یا کم‌سواد است؛ اما به دلیل این زیبایی گرایی افراطی، اگر چهره یک خانم جوان حاوی پیام خاصی باشد در استخدام شغل موفق خواهد شد!

اپلیکیشن Meitu

سالانه 50 میلیارد دلار سرمایه از کشور چین و بابت خرید لوازم آرایشی خارج می‌شود. مراقبت‌های پوستی و خرید محصولات حفاظتی که جای خود را دارند.

اعمال زیبایی در جوانان کمتر از 30 سال چینی متداول است. این در حالی است که بیش از 80 درصد خانم‌های ساکن ایالات متحده بعد از 35 سالگی ممکن است به فکر جراحی پلاستیک بیفتند!

اپلیکیشن Meitu

این آمار و ارقام چه معایی می‌دهند؟ درست است! همین استفاده مفرط چینی‌ها باعث شده است تا توسعه دهندگان اپلیکیشن برای تولید برنامه‌هایی مشابه با اپلیکیشن Meitu تحریک شوند.

این یعنی شیوع یک بیماری مسری میان مردم برای ویرایش عکس و انتشار در فضای مجازی؛ یعنی تشویق کاربران به خودنمایی!

از دید تجارت هم بهتر است به این شکل به قضیه نگاه کنیم: چین است و کاربران پنهانی که برای رسیدن به زیبایی در تصاویر خود تشنه پول خرج کردن هستند!

اپلیکیشن Meitu و یک دنیا حرف ناگفته!

Liu Yu، کاربر 23 ساله دیگری است که از این برنامه استفاده می‌کند. میزان استفاده او از این برنامه و وابستگی‌اش چنان شدت یافته است که حتی کارت شناسایی یا تصاویرش را که باید به صورت پرسنلی ارائه دهد ابتدا با این برنامه ویرایش می‌کند.

او استفاده‌هایی از این برنامه می‌کند که به نظر می‌رسد با وجود تعاریفی که تاکنون داشتیم، Meitu  هنوز یک دنیا حرف ناگفته دارد!

اپلیکیشن Meitu

Liu Yu با این اپلیکیشن بینی خود را ظریف می‌کند و هر بار آن را به یک شکل تراش می‌دهد، لکه‌های زیر چشمش را رفع می‌کند و سعی دارد با از بین بردن تمام خال‌های پوستی‌اش خود را به ساده‌ترین و ارزان ترین شکل ممکن زیبا سازد!

Meitu بدفرهنگی را روج نمی‌دهد

Meitu تاکید می‌کند به هیچ وجه هدفش از توسعه این برنامه رواج فرهنگ غلط و تحت فشار قرار دادن خانم‌ها نبوده است (اگرچه وقتی این برنامه و رواج استفاده از آن در کشور‌های آسیا دور نگاه می‌کنیم همین‌طور به نظر می‌رسد!)

اپلیکیشن Meitu

Gary Ngan، سرپرست امور مالی کمپانی Meitu است. او می‌گوید تمام تلاش ما گسترش واژه زیبایی در جهان بوده است. زیبایی نه فقط به معنا زیبایی ظاهری در میان مردم آسیا؛ بلکه زیبایی درونی و احساس شادی داشتن!

از دید توسعه دهندگان این برنامه، اپلیکیشن Meitu از هر ترازو هوشمند برای تناسب اندام بهتر است. مثلا شما به عکس خود که در آن لاغر شده‌اید نگاه می‌کنید و همین اندام متناسب باعث می‌شود ورزش کنید و به خود ایده‌آلتان برسید.

آن چه سبب تمایز Meitu شده است

چیزی که باعث تمایز این اپلیکیشن نسبت به سایر رقبا شده است قطعا سهولت کاربران در استفاده از محصول است.

این طراحی ساده، محصول جمع آوری اطلاعات کاربردی از سایر اپلیکیشن‌ها است که نهایتا منجر به طراحی فضایی ساده و کاربردی شده است.

اپلیکیشن Meitu

محصولات دیگر کمپانی Meitu

این کمپانی محصولات متعددی را تولید کرده است که همگی روی زیبایی شناختی و مسئله زیباگرایی تمرکز دارند.

MakeupPlus نمونه دیگری از برنامه‌های مشابه است که طبق سخنان Ngan قرار است با القا حس زیبایی به افراد، موجبات شادی آن‌ها را در زندگی فراهم سازد.

نظر و پیشنهاد شما؟

این برنامه را حتما دانلود کنید و نظرات خود را پیرامون بخش‌های مختلف آن با ما به اشتراک بگذارید. فکر می‌کنید رواج استفاده از این برنامه در جامعه ما که خود به خود مبتلا به بیماری زیباگرایی افراطی شده است چه تاثیراتی خواهد داشت؟

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

Source: nytimes

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

Mobile Sliding Menu