The best strategy games in 2016

پوشیدنی‌های CES 2017 – نسلی جدید فراتر از مُچ دست!

دسته : پوشیدنی‌ ها
پوشیدنی‌های CES 2017

می‌توان گفت پوشیدنی‌های CES 2017 نسل بعدی پوشیدنی‌ها محسوب می‌شوند؛ یعنی پوشیدنی‌های مخصوص گوش(hearable)، پوشیدنی‌هایی با توانایی‌های حس کردن و لمس کردن (feelable)، پوشیدنی‌های سنسور محور، اپلیکیشن‌های سنسور محور و پوشیدنی‌های واقعیت افزوده در راه هستند و در CES 2017 به نمایش در خواهند آمد.

پوشیدنی‌های CES 2017

پوشیدنی‌های CES 2017 برای تمام بدن طراحی شده‌اند

بدن انسان به سوژه‌ای جدید برای تکنولوژی تبدیل شده است. شما همان چیزی می‌شوید که می‌پوشید! 84 میلیون پوشیدنی در سال 2015 به فروش رسید که به آستانه‌ 245 میلیون واحد در سال 2019 خواهد رسید.

ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام پرفروش‌ترین پوشیدنی‌ها هستند. اما در سال جدید پوشیدنی‌های به سایر نقاط بدن از جمله گوش‌ها و لباس‌ها منتقل خواهند شد.

عینک‌های هوشمند، دستبندها، جواهرات هوشمند، ردیاب‌های تناسب اندام، هدست‌های واقعیت مجازی و کلاه‌های خواب از جمله حوزه‌های مختلف و بعضا جدیدی هستند که در سال 2017 به دنیای پوشیدنی‌ها وارد خواهند شد.

پوشیدنی‌های CES 2017

برندهایی همچون Speedo_FashionTechForum_Evrythng_Fossil_Richline_FashionWar تازه‌ واردهای دنیای پوشیدنی‌ها هستند.

بیش از 80 محصول پوشیدنی از جمله پوشیدنی‌های مخصوص گوش، ردیاب‌های ورزش در فضای باز، لباس‌های درخشان با قابلیت ارسال سیگنال و کلاه‌های مخصوص دوچرخه سواری در CES 2017 رونمایی خواهند شد.

پوشیدنی‌های CES 2017

پوشیدنی‌های CES 2017 در حوزه‌ی سلامتی

پوشیدنی‌های حوزه‌ی سلامتی OrCam ( دوربین پوشیدنی برای کمک به افراد نابینا)، QD Laser، لباس‌های ردیاب سلامتی Ming Young BioMedical از جمله محصولاتی هستند که در زمینه‌ سلامتی در CEC 2017 به نمایش درخواهند آمد.پوشیدنی‌های CES 2017

انستیتوی Leti یک دستگاه پوشیدنی رونمایی خواهد کرد که امواج آلفای فعالیت‌های مغزی شخص را اندازه‌گیری می‌کند و آن را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

پوشیدنی‌های CES 2017

این پوشیدنی RELAX نام دارد و سطح ریلکسیشن را از طریق سیستم الکترودهای تعبیه شده اندازه‌گیری خواهد کرد و نیازی به چسباندن سنسورها بر روی جمجه نخواهد بود.پوشیدنی‌های CES 2017

کمپانی Valencell یکی از پیشگامان حوزه‌ی پوشیدنی‌ها و سنسورهای بیومتریک، سیستم سنسور PerformTek را رونمایی خواهد کرد که در پوشیدنی‌های مختلف از جمله پوشیدنی‌های مخصوص گوش استفاده خواهد شد.

پوشیدنی‌های CES 2017

محصولات مختلف این کمپانیJabra Elite Sport_Bose SoundSport Pulse_Jabra Sport Pulse_Special Edition و FIIL Carat Pro در سال 2016 رونمایی شدند که در CES به نمایش گذاشته خواهند شد.

با توجه به افت شدید بازار پوشیدنی‌ها در سال 2016 این کمپانی‌ها همچنان قصد ارائه‌ محصولاتی جدید با رویکردی نو در CES 2017 دارند.

Source: brandchannel

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu