following

هدست Gear VR سامسونگ چه گوشی‌هایی را پشتیبانی می‌‎کند؟

دسته : پوشیدنی‌ ها
هدست Gear VR

این روزها واقعیت مجازی مورد توجه بسیاری از کمپانی‌های مختلف از جمله سامسونگ قرار گرفته است. کمپانی کره‌ای، هدست Gear VR را برای دوستداران این حوزه معرفی کرده است که می تواند با استفاده از یک گوشی، تجربه واقعیت مجازی را ارائه کند.

در ادامه با هات اپ نیوز همراه باشید تا گوشی‌هایی که با هدست Gear VR سامسونگ سازگار هستند را بیشتر بررسی کنیم.

چه گوشی‌هایی می‌توانند با هدست Gear VR کار کنند؟

واقعیت مجازی در حال درنوردیدن بازارهای جهانی تکنولوژی است و در عصر حاضر به بیشترین محبوبیت خود رسیده است. امروزه هر کاربری که به این نوع تکنولوژی علاقه‌مند‌ است می‌تواند با یک هدست واقعیت مجازی ساده و یک گوشی مناسب؛ از این تکنولوژی لذت ببرد.

تمام چیزی که نیاز دارید یک هدست مانند هدست Samsung Gear VR است که با جفت شدن با چند گوشی می‌تواند این لذت را به بهترین وجه برای شما به ارمغان بیاورد.

هدست Gear VR

برای شروع کردن و شناختن گوشی‌هایی که با Gear VR برای ارائه واقعیت مجازی هماهنگ هستند، به نکاتی که در ادامه می‌گوییم دقت نمایید:

Samsung Gear VR یک هدست واقعیت مجازی است، این هدست از گوشی‌های مناسب استفاده می‌کند تا فیلم‌ها و بازی‌های واقعیت مجازی را برای کاربر به نمایش گذارد.

شما با امکاناتی که بر روی گوشه سمت راست Gear VR تعبیه شده است به گجت کنترل خواهید داشت و می‌توانید بین منوها بچرخید و از امکانات دیگر هم بهره ببرید.

یک پد لمسی بزرگ هم وجود دارد که با لمس آن، چند امکان ازجمله برگشت و رفتن به home برای شما فراهم می‌شود. همچنین قادر خواهید بود با فوکوس گجت، تصاویر را واضح و تمیزتر ببینید.

البته Gear VR تنها هدستی نیست که با موبایل‌ها جفت می‌شود، هدست‌های دیگری هم در بازار وجود دارند که برای نمایش تصاویر واقعیت مجازی با گوشی‌های موبایل کار می‌کنند.

چه گوشی‌هایی می‌توانند با Gear VR کار کنند؟

Samsung Gear VR یک گزینه مناسب برای شروع کردن کار با تکنولوژی واقعیت مجازی است، ولی فعلاً گوشی‌های کمی وجود دارند که می‌توانند با این هدست کار کنند.

هدست Gear VR

برخلاف هدست واقعیت مجازی گوگل یعنی Google Cardboard که گوشی‌های اندرویدی زیادی را پوشش می‌دهد، Gear VR کمی در این مورد ضعیف‌تر عمل کرده و انتخاب‌های محدودتری را جلوی پای کاربران قرار داده است.

Gear VR فقط تعدادی از گوشی‌های کهکشانی کمپانی کره‌ای سامسونگ را پشتیبانی می‌کند.

هدست Samsung Gear VR این گوشی‌ها را پشتیبانی می‌کند:

در حال حاضر تنها گوشی‌هایی که با Gear VR سامسونگ می‌توانند پشتیبانی شوند در قسمت زیر لیست شده‌اند:

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 Edge
+Samsung Galaxy S6 Edge
Samsung Galaxy Note 5
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Edge

پیشنهاد می کنیم اگر علاقه‌مند بودید با برترین هدست‌های واقعیت مجازی در سال 2016 آشنا شوید و بصورت یکجا بهترین هدستهای واقعیت مجازی دنیا را ببینید.

Source: recombu