Pavel Durov

بازی‌های موبایل نینتندو با تمام قوا در کورس می‌مانند!

دسته : اخبار
بازی‌های موبایل نینتندو

یک هفته پس از ارائه اولین بازی‌های موبایل نینتندو با نام Super Mario Run، استودیوی ژاپنی ضبط بازی‌های ویدئویی فاش کرد که از آغاز سال 2017 در نظر دارند دو یا سه بازی موبایل در هر سال ارائه دهند.

این کمپانی می‌خواهد تلاش فراوانی به‌کار بندد تا انقلابی در صنعت بازی موبایل به‌راه بیندازد. پس منتظر بهترین بازی های آینده نینتندو باشید که باید در موبایل های هوشمند خود تجربه کنید!

بازی‌های موبایل نینتندو
بازی‌های موبایل نینتندو به خاطر ماریو که شخصیت مورد علاقه نسل قبل بوده، همواره مورد توجه کاربران و منتقدان قرار گرفته است.

بازی ماریو قارچ‌خور، در این میان پرچمدار است. به محض به اتمام رسیدن آخرین امتحان ثلث سوم، این بچه‌های دهه شصتی بودند که بهترین روز‌های کودکی‌شان و اوقات فراغت تابستان را با این بازی سپری کردند.

نینتندو از آن سال‌ها تاکنون عرصه را تهی نکرده و با تمام تلاش خود، سال 2016 را با اپلیکیشن اجتماعی ناموفق Miitomo و بازی Super Mario Run آغاز کرد.

این شرکت در ادامه سال، در میان تعجب طرفداران، وارد بخش جدیدی از صنعت بازی‌سازی شد.

بازی‌های موبایل نینتندو

به نظر بسیاری از ناظران بازار، نینتندو خیلی دیر وارد این بخش شده است. گرچه Super Mario Run در اپ‌استور با بیش از 40 میلیون دانلود در طی چهار روز پس از ارائه، کورد زد، اما در ادامه، موجی از بی‌اشتیاقی از سوی منتقدان و کاربران به سمتش روانه شد!

بازی‌های موبایل نینتندو و راهکار آقای مدیرعامل

Tatsumi Kimishima مدیر عامل نینتندو اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله ژاپنی Kyoto Shimbun، شایعات مربوط به نینتندو را مبنی بر داشتن چند عنوان موبایلی در گذشته، تایید نمود و فاش کرد این شرکت از سال آینده دو تا سه بازی موبایلی ارائه خواهد داد.

براساس گفته های آقای Kimishima نینتندو هم‌اکنون به موبایل به عنوان “ستون سوم” کسب و کار شرکت می‌نگرد و امکانات اختصاصی برای آن را فراهم نموده است.

از آنجا که قبلا نینتندو، 500 بازی غیر رسمی را منهدم ساخته است، اندیشیدن به کلیه اقدامات امنیتی برای این شرکت دور از انتظار نیست.

بازی‌های موبایل نینتندو

Kimishima پیش‌بینی نمود که Super Mario Run در اپ‌استور بیش از 100 میلیون بار دانلود شود و نینتندو مشتاق به شنیدن نظرات کابران برای ارتقای Super Mario Run است.

علی‌رغم مشکلاتی که در انجام بازی Super Mario Run پیش آمده است، شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟

Source: phonearena

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu