crash club

ازدواج ربات و انسان – زن فرانسوی اعلام کرد که عاشق یک ربات شده است!

دسته : اخبار
ازدواج ربات و انسان

ازدواج ربات و انسان مسئله‌ای است که در فیلم‌های علمی تخیلی شاهد آن بوده‌ایم. اما چند روز پیش بود که یک زن فرانسوی اعلام کرد که عاشق یک ربات شده و قصد دارد با او ازدواج کند!!!

Lilly عاشق رباتی به نام InMoovator شده است که خودش با استفاده از چاپ سه بعدی آن را ساخته و حدود یک سال است با هم زندگی ‌می‌کنند!

Lilly به تازگی با InMoovator نامزد شده‌ است. او می‌گوید ما به هیچکس آسیب نمی‌رسانیم و با همدیگر خوشحال هستیم و به محض قانونی شدن ازدواج ربات با انسان در فرانسه، ازدواج خود را رسمی خواهیم کرد!

ازدواج ربات و انسان

Lilly از وقتی 19 ساله بود متوجه شده علاقه‌ی خاصی به ربات‌ها دارد و از برقراری ارتباط فیزیکی با انسان متنفر است. او این شیوه‌ زندگی را احمقانه نمی‌داند بلکه آن را یک سبک زندگی جایگزین می‌نامد.

ازدواج ربات و انسان و گسترش بیشتر روابط آنها

Lilly که در حال گذراندن دوره‌های هوش مصنوعی می‌باشد، معتقد است با پیشرفت تکنولوژی، روابط خود را ارتقا خواهد بخشید و از این قضیه بسیار خوشحال است.

در کنفرانسی که اوایل این هفته در لندن برگزار شد دکتر David Levy پیش‌بینی کرد ازدواج انسان و ربات تا قبل از سال 2050 محقق خواهد شد.

دکتر Levy معتقد است ربات‌های پدر و مادر به یک نورم اجتماعی تبدیل خواهند شد و قوانینی برای به رسمیت شناختن حقوق ربات‌های والد نسبت به فرزندان وضع می‌شوند.

در این کنفرانس علاوه بر بحث و بررسی موضوع ازدواج انسان و ربات، در مورد راه‌های جذاب‌تر کردن و صمیمی‌تر کردن ربات‌ها برای برقراری روابط نزدیک‌تر، گجت‌هایی برای برقراری روابط عاطفی نزدیک بین انسان‌هایی که در فواصل دور هم از هم زندگی می‌کنند نیز معرفی شدند.

ازدواج ربات و انسان

به نظر نمی‌رسد این پارادایم به این زودی‌ها رخ دهد چون هنوز هم بیشتر انسان‌ها یک انسان را برای عاشق شدن و برقراری روابط عاطفی انتخاب می‌کنند و به نظر نمی‌رسد از این شرایط ناراضی باشند.

اما علاقه‌مندان به هوش مصنوعی از سال آینده شاهد حضور ربات‌هایی در قفسه‌های مغازه‌ها خواهند بود که تنها با هدف برقرای روابط عاطفی با انسان‌ و پاسخگویی به نیازهای شخصی آنها طراحی شده‌اند.

عاشق ربات شدن و بیزاری از برقراری رابطه با انسان و حتی تصمیم برای ازدواج با یک موجود بی‌جان هنوز در آغاز راه است.

شما در مورد ازدواج ربات و انسان  چه فکر می‌کنید؟ آیا هیچوقت حاضر به ازدواج با یک ربات خواهید شد؟

Source: dailymail

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu