crash club

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 که شما را میخکوب خواهند کرد!

دسته : غول ها
بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

همانطور که می‌دانید بازی‌ های استراتژیک از قدمت زیادی برخوردار بوده و طرفداران بی‌شماری دارند. به همین منظور در انتهای سال 2016 میلادی، تصمیم گرفتیم بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 را در هات اپ نیوز برای شما معرفی کنیم.

با پیشرفت بازی‌ها در بستر موبایل، آن هم از نوع آنلاین، این سبک توانست مخاطبان مخصوص خود را جذب کند. مهم‎ترین ویژگی این نوع بازی‎ها، تصمیم‎گیری مستقل بازیکن، با استفاده از مهارت‌ها و سلیقه‎اش می‎باشد که جذابیت آن را چند برابر کرده است.

با بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 آشنا شوید!

همراهان هات اپ نیوز دقت کنید که معیار این انتخاب‎ها، میزان جذابیت و پیشرفت آنها در سال 2016 بوده و ممکن است خیلی از این بازی‌ها محصول سال‎های گذشته باشند.

همچنین سعی کرده‎ایم بازی‌ های شناخته شده‌ سوپرسل، Clash of Clans و برادر جذابش Clash Royale را در این لیست نیاوریم و بازی‌هایی که شاید کمتر در مورد آنها شنیده باشید را در چند سطر برای شما شرح دهیم.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

بسیاری از این بازی‌ها شاید از نظر کاربران ایرانی جذاب نباشند؛ دلیل مهم آن‌هم کاملا مشخص است: نداشتن تسلط کافی به زبان انگلیسی!

چون جذابیت این سبک بازی، داد و ستد با دیگر قبایل، اتحاد‎ها و تبیین کردن سیاست‌ها می‎باشد.

در هر صورت این بازی‎ها تعامل خوبی با کاربران خود داشته‎اند و توانسته‎اند روز به روز پیشرفت کنند. توجه داشته باشید که بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 با نگاه متفاوت هات اپ نیوز انتخاب شده‌اند.

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

بازی Dawn of Titans

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

این بازی را می‌توان از شگفت‌انگیز‌ترین محصولات اواخر سال 2016 نامید. بازی Dawn of Titans بعد از حرف و حدیث‌های بسیار در سال 2015 سرانجام در دسامبر 2016 به صورت رسمی منتشر گردید.

این بازی در سه روز اول توانست میلیون‎ها بار دانلود را از آنِ خود کند. این بازی را می‎توان از بهترین بازی‌ های موبایلی از نظر گرافیک دانست.

توسعه دهندگان این بازی مدعی هستند که هرگز چنین بازی را تجربه نکرده‌اید!!!

این موضوع از نظرات و امتیاز بالای این بازی در پلی‎استور هم مشهود است. کنترل عظیم تایتان‎ها در جنگی سه بعدی و ارتشی که برای مبارزه در انتظار دستور شماست!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در بازی Dawn of Titans همانند دیگر بازی‌ های استراتژیک باید پادشاهی خود را بنا کنید. سربازان خود را تجهیز کرده و به جنگ دشمنانتان در فضایی سه بعدی بروید!

در محیطی فانتزی و خیره کننده کنترل هزاران سرباز در اختیار شما می‎باشد. به غیر از جنگ‎های رو در رو، ماموریت‌هایی روزانه هم برای شما در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه می‎توانید با دیگر امپراطوری‌ها متحد و از حمایت هم برخوردار شوید!

ناگفته نماند مسلما بازی‌هایی اینچنین، حجم بیشتری از اسمارتفون شما را اشغال خواهند کرد و بازی Dawn of Titans هم از این قضیه مستثنی نیست.

برای دانلود بازی Dawn of Titans می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی Forge of Empires

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

شاید بیشتر موفقیت بازی Forge of Empires مدیون تبلیغات عظیم و مداومش در شبکه‎هایی همچون یورو نیوز  باشد. در بازی Forge of Empires روند رو به تکاملی را از عصر حجر به عصر جدید و حتی فراتر از آن خواهید داشت.

در این بازی شما با یک عشق واقعی که توسط مردم ایجاد شده است، پیشرفت خواهید کرد. اکثر کاربرانی که این بازی را تجربه کرده‎اند ارق(عرق) خاصی به شهر و مردمانشان در دنیای فانتزی Forge of Empires پیدا می‌کنند.

شما همزمان با توسعه‌ شهرتان، به فناوری‌های جدید همچون تولید گاز و محصولات دیگر دسترسی پیدا خواهید کرد. ضمن اینکه می‌توانید با همسایگان خود تجارت داشته باشید و تبادل کالا کنید.

در بازی Forge of Empires در خیلی از موارد می‎توانید از طریق مذاکره، نیروهای خود را حفظ کنید و مهارت‌هایتان را هم افزایش دهید. این بازی از سال 2012 در PC قابل دسترس بود و کم‎کم به دلیل محبوبیتش، میهمان اسمارتفون‌های کاربران شد.

در آپدیت آخر بازی Forge of Empires تغییرات جالبی مربوط به فصل زمستان اضافه شده است.

لازم به ذکر است که این بازی ممکن است به غیر از حجم اولیه، نیازمند دریافت دیتای دیگری با حجم متغیر باشد.

برای دانلود بازی Forge of Empires می‌توانید از لینک‎های زیر استفاده کنید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی Zombie Anarchy: War & Survival در میان بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

بازی Zombie Anarchy قبل از انتشارش سر و صدای زیادی به پا کرد. شاید هم توقع زیاد کاربران از Gameloft و ارائه یک بازی استراتژیک و مهیج، باعث شد بلافاصله پس از انتشار، تعداد زیادی از کاربران را به دانلود Zombie Anarchy ترغیب کند.

در این بازی شما به غیر از زامبی‎های عزیز با بازماندگان دیگر هم در جنگ هستید! باید برای بقا بجنگید و هنر زنده ماندن را فرا گیرید. نبردی در برابر زندگی و زامبی‎های بی‎احساس که شما را به مبارزی حرفه‎ای تبدیل خواهد کرد.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در بازی Zombie Anarchy اردوگاه خود را بنا کنید و در عین حفاظت از اردوگاهتان، با افراد بازمانده به دنبال کمپ‎های دیگر بگردید و منابع آنها را بررسی نمایید. توجه داشته باشید، هر بازمانده توانایی‌های منحصر به فرد خود را دارد!

نکته‌ای که در بازی Zombie Anarchy نسبت به دیگر بازی‌ها قابل توجه می‌باشد؛ این است که شما منابع را به سختی به دست خواهید آورد. در این آخرالزمان این منابع برای دشمنان شما بسیار ارزش دارد و هر کاری برای بدست آوردن آنها می کنند!

تنوع مراحل و تجربه کاربری با توجه به موضوع، شاید یکی از دلایل مهمی باشد که این بازی را در لیست بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 آورده‎ایم.

ماموریت‌ها و مراحل مختلفی به غیر از مبارزه‌های رو در رو در این بازی برای شما در نظر گرفته شده است. برای هر کدام از آنها باید استراتژی خاصی را به کار گیرید. در این میان باید مکان‌های مختلف را از زامبی‌ها پاکسازی کنید.

با پاکسازی‌ و جنگ‎های مداوم، به سلاح‌ها و مواد منفجره جدید دسترسی پیدا خواهید کرد که می‌توانند کمک بزرگی برای شما و کمپ‌تان باشند.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در آپدیت آخر بازی Zombie Anarchy عملکرد بازی بهبود یافته و مسائل مربوط به بارگذاری و قطع ارتباط رفع شده است.

برای دانلود بازی Zombie Anarchy می توانید از لینک‎های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی Vikings: War of Clans

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

به دنیایی بی‎رحم از وایکینگ‌ها خوش آمدید. بازی Vikings روایتگر قدرت‌ها، ترس‎ها و خشونت‌ها می‌باشد!

جهان را تسخیر و قدرت خود را به دیگر بازیکنان از سراسر جهان اثبات کنید!

در بازی Vikings War of Clans قصری با‌شکوه در اختیار شما قرار دارد که باید علاوه بر ارتقا آن، مسیرهای پیشرفت را هم برایش هموار نمایید.

نگران نباشید، در ابتدا، راهنمای بازی Vikings War of Clans کاملا به شما آموزش خواهد داد که چطور کارها را انجام دهید. اهداف شما کاملا مشخص است. باید ارتش شجاع خود را پرورش داده و با غارت دیگر سرزمین‎ها، خزانه‎ خود را افزایش دهید.

از ویژگی‌های بازی Vikings می‎توان به گرافیک فوق‎العاده و پویای آن اشاره کرد. همچنین بلافاصله بعد از شروع بازی، وارد داستان خواهید شد و همانند دیگر بازی‌ های استراتژیک، نیازی به شروعی از صفر نخواهید داشت!

طیف گسترده‌ای از رزمندگان در این بازی برای شما در نظر گرفته شده که می‌توانید از بین مزدوران، سواران، خشمگین‌ها، کمانداران و غیره انتخاب کنید و به جنگ با دیگر بازیکنان از سراسر جهان بپردازید.

همچنین در بازی Vikings ماموریت‌ها و وظایف متنوعی برای شما در نظر گرفته شده است. بعد از مدتی حضور در این بازی تبدیل به رهبر و یا عضو مهمی از قبیله خواهید شد!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

توسعه دهندگان Vikings این بازی را مستقل از دیگر بازی‎ها می دانند و اعتقاد دارند همانند این بازی وجود ندارد!

در آپدیت آخر بازی Vikings تمامی قسمت‌ها و مشکلات بهبود یافته و بازی به ثبات خاصی رسیده است. بعد از انجام بازی، شما هم آن را جزو بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 قرار خواهید داد!

برای دانلود بازی Vikings War of Clans می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی DomiNations

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

اوایل بهار سال 2015 بود که بازی DomiNations با تم جدیدی وارد رقابت با دیگر بازی ‎های سبک استراتژیک شد.
بازی DomiNations رشد تمدن و شکوفایی را در تمام طول تاریخ بشر نشان می‌دهد.

سفری از دوران باستان به دوران مدرن! شخصیت‌های بسیاری در این بازی حضور دارند. دهکده‎ خود را بسازید و با مشورت لئوناردو واینچی، کاترین کبیر، پادشاه Sejong و … مردمان خود را تقویت کنید.

در بازی DomiNations اهداف مشخص و محدودی هم دارید که باید روی آنها تمرکز نمایید. محدود بودن این اهداف مربوط می‌شود به حوادث واقعی تاریخ!

شاید اصلی‌ترین بهانه برای قرارگیری این بازی در بین بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 همین حوادث و وقایع تاریخی باشد.

در این میان باید پاداش‌ها را جمع آوری و به پیشرفت ملت خود کمک کنید.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در بازی DomiNations بعد از رونق شهر خود، عجایب جهان، همچون اهرام مصر و کولوسئوم روم را خواهید ساخت. از نژادها می‌توانید از بین رومی، انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره‌ای و یونانیان انتخاب کنید.

هر کشوری قدرت ویژه‎ خود را دارد که شما را به یک واحد منحصر به فرد تبدیل می‌کند. از خرابکاران حرفه‎ای تا سامورائی‎های سریع و توانمند!

در اواسط راه با تحقیقات و استفاده از فناوری‌های جدیدتر، می‌توانید سلاح‌های پیشرفته‌تری اختراع کنید و تجارتتان را توسعه دهید. همچنین از طریق اکتشافات علمی، نیروهای نظامی‌تان را تقویت یا با مصالحی پیشرفته، سیستم دفاعی شهرتان را قوی‌تر کنید.

می‌توان گفت بازی DomiNations جنگ را در تمامی جهان و ملت‌ها روایت می‌کند. رقابت‌های رو در رو که نیازمند استراتژی حرفه‎ای شما و اتحاد با قدرت‌های منطقه است. جهان را با حوصله تسخیر کنید و با غنایم جنگی به کشور خود برگردید!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در آپدیت اخیر بازی DomiNations تغییراتی در نیرو‎های نظامی ایجاد شده و همچنین پروسه ساخت و ساز ارتقا پیدا کرده و هلیکوپتر‎های جدید هم در پادگان‎ها اضافه شده‌اند.

همراهان هات اپ نیوز برای دانلود بازی DomiNations می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی Narcos: Cartel Wars

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

بعد از موفقیت سریال‌ NARCOS و بازی ویدئویی آن، نوبت به این رسید که هیجان کارتل‌ها را بر بستر موبایل تجربه کنید. روایت قدرت، وفاداری و جنگ!

در بازی NARCOS رهبری گروه مواد مخدر را بر عهده خواهید گرفت. از طریق کسب قدرت یا احترام، می‌توانید افراد را به خود وفادار کنید.

در عملیات‌های مختلف روابط خود را بسنجید و مدیریت نمایید. اینکه چطور با عوامل مورفی و پنا تا کنید، به خودتان و استراتژی شما بستگی دارد!

حوادث هیجان انگیزی در بازی NARCOS برای شما در نظر گرفته شده است. از ساخت و ساز و استخدام نیرو‌های تازه تا جمع‎آوری منابع جدید و ارتقا سطح دفاعی پایگاه شما.

اتحاد مخصوص خود را با دیگر کارتل‌ها بنیانگذاری کرده و بر دیگر رقبای خود سلطه پیدا کنید.

در این میان باید مراقب باشید، چون هیچ جای امنی برای شما باقی نمانده است. از مافیای کوکائین گرفته تا دولت کلمبیا و DEA؛ مقامات آمریکایی هم مثل سایه در تعقیب شما هستند!!

اگر به دنبال بازی متفاوتی در سبک استراتژیک هستید بازی NARCOS می‎تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. شاید الهام از سریال تلویزیونی NARCOS و داستان جذابش، باعث شد تا این بازی در بین بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 قرار گیرد.

در آپدیت آخر بازی Narcos: Cartel Wars مشکلات مربوط به از دست دادن نیروها بر طرف شده است. همچنین سیستم قوی لیگ بازی NARCOS همچنان برقرار و بهتر هم شده است.

برای دانلود بازی NARCOS می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

Buttons-03

Buttons-05

بازی War Dragons

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

بازی جنگ اژدهاها با اینکه متولد بهار 2015 است، اما با آپدیت‌های اخیرش در سال 2016 توانست دوباره مخاطبین بازی‌ های استراتژیک را به سمت خود بکشاند.

بازی War Dragons محصولی از Pocket Gems است که علی‌رغم تولید محصولات جدید، تمرکز ویژه‌ای بر بازی War Dragons دارد.

جنگ اژدهاها آن‎هم به صورت 3 بعدی و جنگ‌های رو در رو با دشمنان در زمان واقعی، این بازی را یکی از کاندیدای بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 کرده است.

اژدهای افسانه‌ای خود را مطابق میلتان پرورش داده و آماده‌ میادین نبرد کنید. صدها اژدها با سبک‌های مختلف و توانایی‌هایی متفاوت در اختیار شما قرار دارد. از نژاد‌های شکارچی و جنگجو گرفته تا اژدهای جادویی که حتی از یک ارتش هم قوی‌تر است!

از نکات مهم در مورد بازی War Dragons این است که برای پیروزی مجبور هستید تا با دیگر اربابان، اتحادی تشکیل داده و با ترکیب نیروها و اژدهاها به جنگ دشمن روید!

مهمترین نکته در این بازی مربوط می‎شود به هماهنگی، شما همانند دیگر بازی ‎های این سبک، نمی‌توانید از قبل با یکدیگر چت کنید و همه چیز در جریان حمله به دشمن و در زمان واقعی اتفاق خواهد افتاد.

باید قلعه غیر قابل نفوذی داشته باشید. بهترین استراتژی برای ساخت قلعه، ترکیبی از رعد و برق، Ballista و بهترین محافظ از پایگاه شما در برابر دشمن، برج‌های کمان‎دار است.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در بازی War Dragons با گذراندن وقایع مختلفی در طول هفته، پاداش‌هایی را هم به دست می‌آورید. از جمله گنج‌ها و تخم اژدهای کمیاب و نادر! این غنائم برای شما و تیمتان بسیار اهمیت دارد!

در آپدیت آخر این بازی، مشکلات مربوط به خطا در هنگام ورود به بازی و دیگر مشکلات مربوط به اجرای بازی در اسمارتفون‌ها بر‌طرف شده است.

برای دانلود بازی War Dragons می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

هنوز بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 تمام نشده‌اند!

بازی The Walking Dead: No Man’s Land

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

اگر به فیلم و سریال علاقه داشته باشید حتما نام سریال مردگان متحرک (Walking Dead)  به گوشتان خورده است. بازی‌ های زیادی با مضمون این سریال، در پلتفرم‌های مختلف عرضه شد.

اما بازی The Walking Dead: No Man’s Land یکی از بهترینِ آنها و از نظر موضوعی، نزدیک به داستان این سریال و شخصیت‌های محبوب آن است.

بازی Walking Dead را سال قبل هم در هات اپ نیوز برای شما همراهان عزیز معرفی کردیم. اما محبوب شدن این بازی، همچنین پیشرفت چشمگیر آن و آپدیت‌های مناسب و پی در پی همزمان با خود سریال، باعث شد تا این بازی را در لیست بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 قرار دهیم.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در آخرین آپدیت‌های بازی Walking Dead شخصیت‌هایی همچون نگان، به دیگر کاراکتر‌های این سریال محبوب شبکه AMC اضافه شده است.

چالش‌های زیادی در انتظار شماست! زنده ماندن در میان مردگان متحرک و دشمنانی که به منابع شما نظر دارند. بازی Walking Dead مسئولیت پذیری و انتخاب تاکتیک مناسب را نیازمند زنده ماندن می‌داند.

پس بهترین راه را برای مقابله با خطرات پیش رویتان انتخاب کنید. هر اشتباه، تاثیر بسزایی بر تیم و قدرت کمپ شما خواهد داشت.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

از ویژگی‌های بازی Walking Dead می‌توان به قابلیت تنوع استراتژی‌های مورد استفاده برای مبارزات اشاره کرد. هرچه که در واقعیت به درد شما می خورد، در این بازی می‌توانید پیاده کنید.

جمع‌آوری و ارتقا شخصیت‌های مورد علاقه‌تان از دیگر ویژگی‌های این بازی است. از دریل و ریک گرفته تا کارل و میشن همه و همه در اختیار شما هستند.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

می توانید تیم‌های مورد نظرتان را انتخاب و تجهیزات مورد نیاز برای هر ماموریت را گلچین نمایید.

در لوکیشن‌های مورد علاقه‌تان از زندان معروف سریال گرفته تا شب‌های تاریک در جاده‌ها به شکار واکر‌ها بپردازید. ضمن اینکه چالش‌ها و پاداش‌های هفتگی و رقابتهای رو در رو هم برای شما در نظر گرفته شده است.

از دیگر ویژگی‌های بازی Walking Dead می توان به FXهای استفاده شده در بازی اشاره کرد، از صدای خش خش و واکر‌ها تا لکه‌های خون، همگی حس و هیجان خوبی را به کاربر القا می‌کنند.

در آپدیت آخر بازی Walking Dead، ضمن برطرف شدن مشکلات، بخش جدیدی هماهنگ با سریال اضافه شده که جذابیت‌های بازی را چند برابر نموده است.

همراهان هات اپ نیوز برای دانلود بازی Walking Dead می توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

بازی Empires & Allies

بهترین بازی‎های استراتژیک 2016

این بازی در ماه می سال 2015 برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شد. بازی Empires & Allies از معدود بازی‌ های سبک استراتژی می‌باشد که توانسته با تم نظامی‌ و تجهیزات مدرن درون بازی، تعامل بیشتری با کاربران داشته باشد.

جدیدترین و مدرن‌ترین سلاح‌ها در اختیار شما قرار دارد و باید با نوک انگشتانتان ارتش خود را تقویت کرده و خود را آماده‌ نبرد با دشمنان کنید. از سلاح‌های هسته‌ای و تاکتیکی گرفته تا موشک‌های مداری و توپ‌هایی که با ژنراتور مخفی کار می‎کنند!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در بازی Empires & Allies بیش از 100 اتحاد وجود دارد که برای موفقیت، باید با دیگر بازیکنان متحد شوید و در استراتژی‌های دفاعی و نبرد، از آنها کمک بگیرید.

حواستان به هواپیماهای بدون سرنشین و هلیکوپتر‌های سریع باشد! اگر سیستم دفاعی شما مناسب نباشد در عرض چند ثانیه نابود خواهید شد!

در بازی Empires & Allies هرگز جنگ‌ها قابل پیش بینی نیستند؛ برای همین نیاز به استراتژی قوی و نقشه‌های جایگزین خواهید داشت. بسیار از کاربران، این بازی و تم متفاوتش را جایگزین مناسبی برای Clash of Clans می‌دانند.

همچنین کاربران دیگری نقطه قوت این بازی را در گرافیک و نظامی بودن آن می‎بینند!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در آپدیت اخیر بازی Empires & Allies ساختمان‌های جدیدی برای ارتقا اضافه شده است. سربازان جدیدی هم با قدرت‎های متفاوت، در آژانس تحقیقات فرماندهی تغییر پیدا کرده‎اند. همچنین لباس‌های استتار جدیدی رونمایی شدند که نیرو‌های شما را در جنگ‌های دفاعی نامرئی خواهد کرد.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

برای دانلود بازی Empires & Allies می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

بازی Lords Mobile

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

شما با یکی از رقابتی‌ترین بازی‌ های استراتژیک سال روبه‎رو هستید. بازی Lords Mobile با بیش از 50 میلیون بازیکن در سراسر جهان، شما را به نبردی تنگاتنگ در اسمارتفون‌هایتان فرا می‎خواند. نبردی در جهانی پر از هرج و مرج که ملت‌ها برای برتری و بقا می‌جنگند!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

امپراطوری خود را بسازید و با قهرمان‌های جذاب و فانتزی خود بر دشمنان چیره شوید!

یکی از ویژگی‌های مهم بازی Lords Mobile همین قهرمان‌های فانتزی هستند که با آموزش آنها و نیروهای نظامی‌تان، می‌توانید همه کسانی را که بر سر راه شما قرار دارند و پیروزی شما را سد کرده‌اند، از بین ببرید.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

شاید تریلر جذاب بازی Lords Mobile و حضور شخصیت‌هایش در آن، توانست در همان چند هفته‌ اول مخاطبین بازی‌ های استراتژیک را در دام اعتیاد به این بازی، گرفتار کند. بیهوده نیست که این بازی هم در لیست بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 قرار دارد!

بسیاری از کاربران در چند وقت اخیر از اینکه بازی Lords Mobile پاتوق کاربران چینی شده است، احساس نارضایتی می‎کردند. ظاهرا توسعه دهندگان در آپدیت اخیر این بازی، مسائل مربوط به چینی‌های عزیز را رفع کرده تا دیگر کاربران بتوانند به راحتی به دیگر ملت‌ها و اتحاد‌ها ملحق شوند.

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

از دیگر ویژگی‌های بازی Lords Mobile می‎توان به گرافیک سه بعدی آن اشاره کرد. برای رسیدن به گنج‌های نادر و با‎ارزش، باید هیولاهای زیادی را شکست دهید!

بازی Lords Mobile را می‌توان یکی از موفق‌ترین بازی‌ های این سبک دانست که پیش‎بینی می‌شود آینده خوبی هم در انتظارش باشد. باید دید آیا این روند در سال 2017 هم ادامه خواهد داشت و بازی Lords Mobile را در بهترین بازی‌ های2017 خواهیم دید یا نه!

بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016

در آپدیت آخر این بازی، علاوه بر اضافه شدن ویژگی‌های جدید برای ساختمان‌ها، رویداد‌های جدید و غیرقابل پیش‎بینی هم اضافه شده است.

برای دانلود بازی Lords Mobile می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

همراهان هات اپ نیوز، بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 را برایتان معرفی کردیم. 🙂

اگر بازی‌هایی هستند که احساس می‌کنید می‎توانند در این لیست قرار گیرند، نام آنها را برای ما کامنت کنید.

در انتها پیشنهاد می‌کنیم اگر هر کدام از بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 را تجربه کرده‌اید، نظرات ارزشمند خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 که شما را میخکوب خواهند کرد!

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu