آیفون 5 اینچی با دوربین دوگانه‌ عمودی، برنامه‌ اپل برای پاییز آینده!

دسته : اخبار
آیفون-5-اینچی

به نظر می‌رسد اپل برای سال 2017 برنامه‌های بزرگی در سر دارد. گزارش جدیدی از منبع ژاپنی Macotakara از برنامه‌ اپل برای تولید یک آیفون 5 اینچی خبر می‌دهد. در این گزارش آمده است که اپل قصد دارد در پاییز آینده یک آیفون 5 اینچی عرضه کند.

یک منبع ناشناس تایوانی هم گفته این آیفون 5 اینچی دارای مشخصاتی مشابه آیفون 7s و آیفون 7s پلاس خواهد بود.

این مدل 5 اینچی دارای تنظیم دوربین دوگانه مشابه مدل پلاس خواهد بود اما دوربین‌ها به جای اینکه افقی باشند به صورت عمودی قرار خواهند گرفت!

به گفته‌ این منبع تایوانی آیفون سال 2017 آیفون 7s نام خواهد داشت. آیفون  7s پلاس مدل ارتقا یافته‌ آیفون 7 خواهد بود و باید منتظر آیفونی با سایز متوسط 5 اینچی نیز باشیم.

آیفون 5 اینچی

این مدل 5 اینچی ظاهری مشابه آیفون 7s و آیفون 7s پلاس خواهد داشت. به نظر می‌رسد این مدل جدید آیفون از دسته‌ آیفون 7s باشد و یک مدل متفاوت یا جایگزین نخواهد بود.

آیفون 5 اینچی شایعه یا واقعیت؟

این اولین باری نیست که خبر یک آیفون 5 اینچی جدید منتشر می‌شود، Nikkei نیز درماه اکتبر از اضافه شدن یک آیفون 5 اینچی به سایر مدل‌ها خبر داد و افزود: آیفون‌های آینده دارای یک پشت کاملا شیشه‌ای خواهند بود. حتی خبرهایی از یک آیفون 5.8 اینچی نیز شنیده می‌شود.

جزئیات مربوط به یک آیفون 7s رفرش شده هنوز دقیقا مشخص نیست. احتمالا نوسازی‌های جدید سری s محدود به تغییرات داخلی خواهند بود و شاهد تحولاتی رادیکال در ظاهر این دیوایس‌ها نخواهیم بود.

اینطور که مشخص است اپل تغییرات ظاهری عمده را برای آیفون 8 برنامه‌ریزی کرده است. آیفون 8 دارای طراحی تمام شیشه‌ای، شارژ وایرلس و صفحه نمایش OLED خواهد بود.

آیفون 5 اینچی

همچنان شک و شبهه‌ زیادی در مورد برنامه‌های اپل برای سال 2017 وجود دارد. آنچنان که از گزارشات امروز برمی‌آید آیفون 5 اینچی یک از تازه‌ترین موضوعاتی است که ذهن کوپرتینو را درگیر کرده است.

همچنان باید تا روز رونمایی منتظر شنیدن خبرهای متعددی در مورد آیفون 7s و آیفون 7s پلاس، آیفون 8 یا هر چیزی که در نهایت نام خواهند گرفت باشیم.

آیا یک آیفون 5 اینچی با دوربین دوگانه‌ عمودی نظر شما را جلب خواهد کرد؟

Source: 9to5mac