The best strategy games in 2016

ردیاب بینایی EyeQue و امکان سنجش بینایی به کمک گوشی‌های هوشمند

دسته : اخبار
ردیاب بینایی EyeQue

بد نیست گاهی قدرت بینایی خود را چک کنید. به لطف گجتی که به تازگی در کیک استارتر معرفی شده است، این امکان فراهم خواهد شد. ردیاب بینایی EyeQue دستگاهی است که امکان سنجش بینایی به کمک گوشی‌های هوشمند را با هزینه‌ کمی فراهم می‌کند.

ردیاب بینایی EyeQue

EyeQue با استفاده از نور صفحه نمایش، نورهای سبز و قرمزی را نشان می‌دهد که با ضربه زدن بر روی گوشی از روی هم عبور خواهند کرد. با نگاه کردن به داخل miniscope باید ضربه زدن تا جایی ادامه پیدا کند که هر دو نور سبز و قرمز با هم ادغام شوند.

افراد برای سنجش بینایی می‌توانند مینی میکروسکوپی بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنند. سپس کاربران با استفاده از صفحه نمایش و اپلیکیشنی که ستون‌های سبز و قرمز را نمایش می‌دهند، به اندازه‌گیری عیوب انکساری چشم خود خواهند پرداخت.

با فعال کردن اپلیکیشن، مشکلات بینایی همچون دوربینی و نزدیک‌بینی تشخیص داده می‌شوند.

اپلیکیشن بعد از هر مرحله، آزمایشات قبلی را نیز ردیابی خواهد کرد و با استفاده از نتایج این تست، امکان سفارش دادن عینک نیز وجود دارد.

ردیاب بینایی EyeQue جایگزین مراجعه به چشم پزشک نخواهد شد

ردیاب بینایی EyeQue جایگزین مراجعه به چشم پزشک نخواهد شد بلکه بیشتر برای سنجش مداوم بینایی و مراقبت از چشمان به کار خواهد رفت و هدف آنها از ساخت این گجت به هیچ وجه رقابت با جامعه‌ بینایی سنجی نبوده است.

استفاده از تکنولوژی برای ارتباط بهتر با بیماران هدف اصلی EyeQue است که به عنوان یکی از برترین ردیاب‌های تناسب اندام و بیوتیک 2017 معرفی خواهد شد.

اپلیکیشن مخصوص EyeQue نیز به عنوان یکی از فینالیست‌های جوایز Prism به خاطر نوآوری فوتونیک معرفی شده است. این دستگاه با اسمارتفون‌های دارای اندروید 4 و بالاتر و iOS 9.3 و بالاتر سازگار است.

ردیاب بینایی EyeQue اگرچه ممکن است برای کشورهای توسعه یافته یک نوآوری محسوب شود اما به راهی آسان و ارزان قیمت برای انجام تست‌های بینایی در کشورهای در حال توسعه تبدیل خواهد شد.

این ردیاب بینایی با قیمت 30 دلار از فوریه‌ 2017 عرضه خواهد شد.

Source: tomsguide

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu