faceapp

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس در اپلیکیشن‌های ادوبی به نمایش درآمد

دسته : اخبار

ادوبی با انتشار ویدئوی جالبی استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس را به نمایش گذاشت. در این ویدئو کاربر با ارائه‌ فرمان صوتی به آپید خود، به ویرایش عکس می‌پردازد!

تکنولوژی نمایش داده شده در این کلیپ چندان هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسد چون با استفاده از صفحه‌ لمسی نیز خواهید توانست سریع‌تر به نتایج مشابه دست یابید!

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس چگونه امکانپذیر خواهد شد؟

این سیستم صدامحور باید برای درک فرمان‌های صوتی و اصطلاحات مشابه، بسیار پیچیده باشد یا حداقل خودِ کاربر بتواند اصطلاحات دقیقی برای هر کارکرد یاد بگیرد.

انتخاب ابزار و انجام تنظیمات مورد نیاز فقط با نگاه کردن به دکمه‌هایی که آیکون‌های آن، نشان دهد چه قابلیت‌هایی دارند، بسیار ساده‌تر خواهد بود.

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس

ادوبی خاطر نشان کرد: این نخستین گام ما برای ساخت یک رابط کاربری صدامحور پیچیده‌ چند رسانه‌ای است که امکان جستجو و ویرایش تصاویر را به شیوه‌ای جالب و هیجان‌انگیز برای کاربران خلاق فراهم کند.

اما ادوبی اشاره‌ای به تاریخ انتشار این تکنولوژی نکرده است.

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس برای انجام کارهای ابتدایی ادیت، قابل استفاده خواهد بود اما فراتر از آن، برای کنترل کامل عکس‌ها چندان مفید به نظر نمی‌رسد.

تصور تنظیم تون و سطوح مختلف، به کار بردن افکت‌ها همچون جمع‌آوری و حذف جزئیات ناخواسته، بدون استفاده از دست و فقط با صدا بعید به نظر می‌رسد.

ادوبی به تازگی اپلیکیشن‌هایی جدیدی نیز برای ویرایش عکس برای اندروید نیز منتشر کرد که بسیاری از نیازهای کاربران نه چندان حرفه‌ای را پاسخ خواهند داد.

در حال حاضر این قابلیت تنها یک کانسپت است اما با وجود گسترش استفاده از دستیارهای دیجیتال، احتمالا شاهد ربات‌های ویرایش عکس بیشتری از ادوبی خواهیم بود.

اما نظرتان در مورد از استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس چیست؟ آیا در صورتی که ادوبی این ویژگی را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کند، از آن استفاده خواهید کرد یا ترجیح می‌دهید برای ویرایش عکس دستی تکان دهید؟!

Source: thenextweb

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu