Batlle Bay

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس در اپلیکیشن‌های ادوبی به نمایش درآمد

دسته : اخبار

ادوبی با انتشار ویدئوی جالبی استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس را به نمایش گذاشت. در این ویدئو کاربر با ارائه‌ فرمان صوتی به آپید خود، به ویرایش عکس می‌پردازد!

تکنولوژی نمایش داده شده در این کلیپ چندان هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسد چون با استفاده از صفحه‌ لمسی نیز خواهید توانست سریع‌تر به نتایج مشابه دست یابید!

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس چگونه امکانپذیر خواهد شد؟

این سیستم صدامحور باید برای درک فرمان‌های صوتی و اصطلاحات مشابه، بسیار پیچیده باشد یا حداقل خودِ کاربر بتواند اصطلاحات دقیقی برای هر کارکرد یاد بگیرد.

انتخاب ابزار و انجام تنظیمات مورد نیاز فقط با نگاه کردن به دکمه‌هایی که آیکون‌های آن، نشان دهد چه قابلیت‌هایی دارند، بسیار ساده‌تر خواهد بود.

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس

ادوبی خاطر نشان کرد: این نخستین گام ما برای ساخت یک رابط کاربری صدامحور پیچیده‌ چند رسانه‌ای است که امکان جستجو و ویرایش تصاویر را به شیوه‌ای جالب و هیجان‌انگیز برای کاربران خلاق فراهم کند.

اما ادوبی اشاره‌ای به تاریخ انتشار این تکنولوژی نکرده است.

استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس برای انجام کارهای ابتدایی ادیت، قابل استفاده خواهد بود اما فراتر از آن، برای کنترل کامل عکس‌ها چندان مفید به نظر نمی‌رسد.

تصور تنظیم تون و سطوح مختلف، به کار بردن افکت‌ها همچون جمع‌آوری و حذف جزئیات ناخواسته، بدون استفاده از دست و فقط با صدا بعید به نظر می‌رسد.

ادوبی به تازگی اپلیکیشن‌هایی جدیدی نیز برای ویرایش عکس برای اندروید نیز منتشر کرد که بسیاری از نیازهای کاربران نه چندان حرفه‌ای را پاسخ خواهند داد.

در حال حاضر این قابلیت تنها یک کانسپت است اما با وجود گسترش استفاده از دستیارهای دیجیتال، احتمالا شاهد ربات‌های ویرایش عکس بیشتری از ادوبی خواهیم بود.

اما نظرتان در مورد از استفاده از فرمان صوتی برای ویرایش عکس چیست؟ آیا در صورتی که ادوبی این ویژگی را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کند، از آن استفاده خواهید کرد یا ترجیح می‌دهید برای ویرایش عکس دستی تکان دهید؟!

Source: thenextweb

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu