Pavel Durov

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا – با این نکات هیچ وقت بیکار نمانید!

دسته : کسب و کار
برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا! برنامه نویسان موبایل در صدر! اصلا عجیب نیست!

در دنیایی که متعلق به تکنولوژی و خصوصا اپلیکیشن‌ها می‌باشد مسلما همین فناوری و ارتباطات است که پیشه زندگی را تعیین و تبدیل به اصولی می‌شود که بر معیشت انسان‌ها حکمفرمایی می‌کند.

البته این حقیقت در کشتی به گل نشسته اقتصاد ایران چندان اعتباری ندارد؛ اما در سایر کشور‌های صنعتی و پیشرفته که ثبات امروزشان را مدیون ماشینی شدن و ظهور اپلیکیشن هستند‌، مشاغلی چون جراح پلاستیک که با تیغ خود اصالت چهره را نابود می‌کند، تجارت‌های عمده پُروسعت (بیزنس) یا مشاغل دولتی دهان پُر کن که فیش‌های حقوقی آنچنانی به دنبال دارد، چندان مطرح نیستند.

در این کشور‌ها مدت‌ها است که تخصص و مهارت حرف اول را می‌زند و حال که اپلیکیشن تبدیل به زندگی ما شده، جالب است بدانید برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا قرار گرفته است.

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

اخیرا خبرگزاری CNN اعلام کرده است که در میان لیست مشاغل در ایالات متحده آمریکا و با در نظر گرفتن فاکتور‌های استانداردی همچون متوسط درآمد، رشد فرصت‌های پیشرفت در شغل و کیفیت زندگی، برنامه نویسان موبایل در صدر تمامی شغل‌های این کشور قرار گرفته‌اند.

اگرچه برخی ممکن است این نوع اشتغال را یک طبیعت زودگذر در جوامع به شمار آورند اما مطابق با تحقیقات صورت گرفته توسط این خبرگزاری، یک توسعه دهنده موبایل قادر است در یک روز، آن چیزی را به دست آورد که میلیون‌ها انسان معمولی دیگر در عرض 24 ساعت برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

همین تعدد و تنوع فرصت‌های شغلی برنامه نویسی هم گواه همین موضوع خواهد بود.

حال که صاحب برترین شغل در آمریکا به جهات متوسط‌های زندگی هستید چه احساسی دارید؟ برای بالا ماندن و برتر بودن نسبت به سایر مشاغل، آن‌هم در کشور خودتان برنامه‌ای هم دارید؟ می‌خواهید برای حفط جایگاه خود چه کنید؟

ما در هات اپ نیوز به اندازه کافی در مورد جایگاه شعلیتان تحقیق کرده‌ایم تا بتوانید با استفاده از این نکات همیشه در اوج بمانید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا و نکاتی پیرامون آن

tips about mobile app developer as a number one job in America

به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشن برای آنکه هم به جایی که استحقاق آن را دارید برسید و هم بتوانید مواردی چون پیشرفت شغلی و بهبود کیفیت زندگی را با کار کردن تجربه کنید به این نکات توجه داشته باشید:

کاربران را منتظر خود نگذارید

مصرف کنندگان و کسانی که به عنوان کاربر از برنامه شما استفاده می‌کنند تا چه اندازه به دیتای برنامه دسترسی دارند؟

آیا اطلاعات مربوطه در سرویس ذخیره ابری انباشته می‌شود یا این که همین اطلاعات در گوشی شخصی فرد و به صورت محلی نیز در دسترس است؟

به تولید نسخه آفلاین اپلیکیشن توجه داشته‌اید یا برای استفاده از آن ملزم به اتصال اینترنت هستیم؟

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

مطابق با آخرین تغییرات صورت گرفته در دنیای اپلیکیشن و راهبرد‌های تولید آن، نسخه آفلاین یا قابلیت‌های آفلاین از ضروریات یک برنامه می‌باشد.

اپلیکیشن‌های آینده از همان اول به سمت آفلاین بودن پیش می‌روند. بنابراین نباید کاربران را بیش از این به خاطر عدم برقراری ارتباط با اینترنت یا ارتباط ضعیف منتظر گذاشت.

این رویکرد شغل شما را همانند برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا حفظ می‌کند.

برای همه پلتفرم‌ها، برای همه اپلیکیشن بسازید!

با انتخاب یک پلتفرم خاص کار را برای خودتان سخت نکنید. یک برنامه برای تمام کاربران موبایل، تبلت حتی اسمارت واچ‌ها بسازید. یک برنامه همه کاره که نیاز طیف گسترده‌ای از کاربران را برطرف می‌کند.

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

UI شگفت انگیز و بصری را فراموش نکنید

UI تمیز، قابل درک و شفاف آنقدر اهمیت دارد که پیش از این در هات اپ نیوز به اشتباهات رایج در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مفصل پرداختیم.

برای طراحی این بخش روی سه فاکتور اساسی تمرکز کنید: عملکرد، کاربردی بودن و لذت کاربر حین استفاده.

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

سادگی فنی و تکنیکی داشته باشید

وقتی که می‌خواهید یک اپلیکیشن طراحی کنید صد‌ها یا شاید هزاران تکنولوژی جدید وجود دارد که در انتخاب آن‌ها سردرگم می‌شوید. از هر نوع آن که استفاده می‌کنید، پایه‌های کار را محکم کنید، مبادا وقتی که فرصت بهره‌وری است، جایی از کار بلنگد!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

نیاز‌های خود را بشناسید، تکنولوژی‌های موجود را مطابق با آن بسنجید و ارزیابی کنید که برای هر بخش از پروژه، یک راه حل باشد. همه چیز را از همان اول سامان دهید تا در آینده مجبور نباشید به دنبال تکه‌های تکنولوژی بگردید و آن‌ها را کنار هم قرار دهید.

وقت بازاریابی هم فرا می‌رسد

قرار نیست چندین و چند سال از زندگی و عمر خود را برای تولید یک اپلیکیشن صرف کنید و پس از آن هم منتظر بمانید ببینید کسی هم نسبت به تلاش‌های شما واکنش نشان می‌دهد یا نه!

وقتی برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا قرار دارد شما هم قابلیت‌های برنامه را در صدر قرار دهید تا جایگاه شما به عنوان یک برنامه نویس در این حوزه حفظ شود.

همانطور که حتما می‌دانید این قابلیت‌ها با بازاریابی اپلیکیشن به همه معرفی خواهند شد.

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

مسئول صیانت از اپلیکیشن خود و ایمنی آن باشید

کاربر مجبور به وارد کردن اطلاعات حساس و محرمانه حین استفاده از برنامه شما می‌باشد؟ اگر جواب شما مثبت است، چه سیاست‌هایی برای حفاظت از این اطلاعات در پیش گرفته‌اید؟

قرار است این اطلاعات در فضای ابری ذخیره شوند؟ امنیت آن‌ها را تضمین می‌کنید؟

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

اگر صاحب چنین اپلیکیشنی هستید که اطلاعات زیادی از کاربر طلب می‌کنید، امنیت و حافظت از اطلاعات مشتری، باید در راس اهدافتان قرار گیرد.

پلتفرمی انتخاب کنید که هم ایمنی بیشتری داشته و هم در زمینه تولید یک برنامه مطمئن، پشتیبان خوبی برای شما باشد.

برای افزایش مقیاس کار خود برنامه ریزی کنید

هدف شما از همان اول باید نفوذ ویروسی باشد. نفوذ در میان کاربران، برند‌ها و کسانی که در حال حاضر صاحب‌نامِ این عرصه شده‌اند. آیا زیرساخت‌های فعلی شما از این هدف به خوبی پشتیبانی می‌کنند؟

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

بهترین توسعه دهنده اپلیکیشن، اولا به اجرا و عملکرد برنامه خود اهمیت می‌دهد، ثانیا سعی دارد فناوری‌های لازم را برای مقیاس‌پذیر شدن برنامه به کار برد.

نظرات و تجربیات شما؟

گر یک برنامه نویس هستید، برای حفظ حرفه خود چه برنامه‌ای دارید تا برای همیشه مشتریان را راضی نگه دارید؟ وقتی برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا قرار دارد این اتفاق برای ایران ما هم خواهد افتاد؟

ما را از ایده و تجربیات خود مطلع کنید.

Source: dzone

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu