اپلیکیشن Walla – پلتفرمی برای توسعه روابط اجتماعی در دانشگاه

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Walla

زمانی که Judy هیچ ایده‌ای برای کسب درآمد نداشت و ترس از حضور در صحنه‌های اجتماعی، زندگی او را مختل کرده بود، جرقه‌های اولیه تولید اپلیکیشن Walla که منبع درآمد امروز او است، کلید خورد.

خلاقیت همیشه به نبوغ ارتباطی ندارد. از قدیم الایام گفته‎اند نیاز ما در اختراع و نوآوری است! اما این رابطه خونی مادر و فرزندی همیشه هم برقرار نیست. گاهی استعداد‌ و توانایی فطری انسان‌ها باید در شرایطی قرار گیرد تا به مرحله شکوفایی برسد.

شرایطی غیرعادی که سرچشمه خلاقیت انسان بجوشد؛ حتی اگر از نبوغ چندانی برخوردار نباشد. ممکن است دست زدن به کاری جدید کمی خطرناک باشد و شما را آسیب پذیرتر کند؛ اما برای رسیدن به خواسته‌های درونی، صدمه دیدن انکار ناپذیر است!

جالب است بدانید روند مشابه برای Judy Zhu در بدو ورود به دانشگاه اتفاق افتاد!

دردناک‌ترین تجربه Judy Zhu از ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران زمانی بود که مهمانی بزرگی از طرف دانشگاه برگزار شده و در حالی که همه در این مهمانی مشغول خوشگذرانی بودند، Judy در تنهایی به سر می‌برد.

اپلیکیشن Walla

احساس عدم تعلق به جایگاه فعلی‌اش، کمبود اعتماد به نفس و حس خودکم‌بینی در برابر دیگران؛ اگرچه در آن زمان تلخ و ناخوشایند بود اما بعد از گذشت سه سال، همین شرایط، ایده اولیه اپلیکیشن Walla را در وضعیتی قرار داد که Judy توانست از آن کسب درآمد کند.

اپلیکیشن Walla پلتفرمی است برای مدیریت قرار‌ها، وعده‌های مهمانی و دعوت دوستان برای آن دسته از افرادی که هنوز هنر برقراری ارتباط موثر را به دست نیاورده‎اند؛ اما به لطف این برنامه هیچگاه احساسات Judy Zhu را تجربه نخواهند کرد.

Walla از شکل‌گیری ایده تا ساخت و انتشار نهایی، پایین و بالا‌های زیادی را پُشت سر گذاشته است. اگر توسعه اپلیکیشن در فضای روابط اجتماعی و دوست‌یابی شما را مجذوب کرده است، مطالعه ادامه این مطلب هات اپ نیوز را به شما توصیه می‌کنیم.

اپلیکیشن Walla – برنامه ای برای کسب درآمد بر اساس روابط دوستانه

Walla App is Based on the Business of Friendship

فرهنگ حاکم بر دانشگاه و جوامع دانشگاهی ما هنوز خیلی با حال و هوای Walla فاصله دارد؛ اما قابلیت‌های مختلف آن، قابل همگام سازی با شرایط هر کشور است.

در اپلیکیشن Walla اتفاقات مربوط به خوابگاه‌ها، اخبار امتحانات، رویداد‌های علمی دانشگاه و حتی وضعیت مرخصی و غیبت‌های دانشجویان هم قابل کنترل است.

در حقیقت با این برنامه نوعی تعامل در جهت توسعه روابط اجتماعی میان افراد در دانشگاه برقرار می‌شود.

سرمایه گذاری صورت گرفته برای Walla

spontaneous hangout نام استارتاپی است که ایده تولید اپلیکیشن Walla در آن با همکاری برنامه کارآفرینی دانشگاه Duke متولد شد.

جایزه چالش کارآفرینی این دانشگاه به مقدار 50 هزار دلار همان سرمایه گذاری صورت گرفته برای این اپلیکیشن است. این جایزه مشابه با جایزه فلوشیپ کارآفرینی IWU، نقش مهمی در تامین بودجه‌های لازم استارتاپ‌ها ایفا می‌کند.

Ivonna Dumanyan یکی از هم‌اتاقی‌های Judy Zhu است که الهام بخش او برای راه‌اندازی این استارتاپ بوده است.

Dumanyan پیش از Judy ایده ساخت دستگاه پوشیدنی و بیومتریک را برای جلوگیری از آسیب دیدن ورزشکاران حین تمرین ارائه داده بود. این دو در کنفرانس کارآفرینی واشنگتن با هم شرکت کرده بودند.

اپلیکیشن Walla

اولین ایده ای که Judy در این کنفرانس مطرح کرد؛ ایده Genie بود. ایده‎ای برای تولید یک برنامه جهت عاریه دادن و قرض دادن موقتی اجناس به تمام افراد نیازمند به دور و اطراف که در آن لحظه، امکان خرید یک جنس خاص را ندارند.

مثلا کاربری که به شارژر لپ تاپ نیاز دارد نیازمندی خود را در این پلتفرم ثبت می‌کند و افرادی که این امکان را داشته باشند برای مدتی شارژر خود را قرض می‌دهند.

این ایده نظر یکی از سرمایه گذاران حاضر در کنفرانس را به خود جلب کرد.

جذب ایده‌های تازه برای Walla

بعد از این ایده بود که Judy موفق شد مدرک دستیاری RA را در برنامه کارآفرینی دانشگاه کسب کند. این مدرک فرصت خوبی برای توسعه اپلیکیشن Walla بود تا Judy بتواند نگاهی متفاوت به جامعه هدف خود داشته باشد و به این شکل راه خود را پیدا کند.

همین چالش فرصتی شد تا Judy جامعه متناسب با خودش را پیدا کند. جامعه‌ای که می‌توان نقاط آسیب پذیری، شکست و پیروزی زندگی خود را با دیگران به اشتراک گذاشت و از طریق تبادل دیدگاه، موانع موجود را برای همیشه از بین برد.

انتشار اپلیکیشن Walla

این تعامل فرصتی را برای او فراهم کرد تا بتواند تیم توسعه و طراحی خوبی را برای تولید اپلیکیشن Genie که بعد‌ها به اپلیکیشن Walla تغییر نام و کاربری داد، دست و پا کند.

هدف اصلی این برنامه توسعه روابط در محوطه دانشگاه بود. Judy جهت بهره‎مندی از ایده‌های برتر، یک سال اول با برگزاری ملاقات‌های آنلاین در برنامه Google Hangout، ایده‌های ناب و تازه را برای توسعه اپلیکیشن Walla جذب نمود.

در بیستم ژانویه سال گذشته بالاخره نسخه 2.0 برنامه Walla منتشر شد.

تغییرات بعدی Walla

بعد از انتشار اولیه این اپلیکیشن طولی نکشید که Judy متوجه شد قابلیت‌های فعلی این برنامه حتی با بهبود امکان ارسال دعوت‌نامه، رویکردی مطلق برای جذب مشتری دارد و برای استفاده دانشگاهی مناسب نیست.

از این رو شروع به جمع‌آوری اطلاعاتی فردی درباره هر دانشجو نمود تا اپلیکیشن Walla تبدیل به فضایی چندجانبه حتی برای کنترل اوضاع سلامت روح و بهداشت روانی دانشجویان تبدیل شود.

مثلا اگر یک دانشجو بعد از مدت‌ها شرکت در یک دوره ورزشی به یکباره غیبت می‌کرد، اطلاعات در Walla درج می‌شد و به عنوان یک چراغ اخطار برای مسئولین به شمار می‌رفت.

اپلیکیشن Walla

اپلیکیشن Walla؛ پلتفرمی برای همه

نسخه بتا این برنامه روی 20 دانشجو تست شده و با این که فعلا فقط در کالیفرنیا مورد استفاده قرار گرفته است اما ساختار آن با انواع اتمسفر‌های اجتماعی مطابقت دارد.

قرار است پیش از عرضه نسخه بتا به مدت 6 ماه نسخه آزمایشی در مدارس و دانشگاه‌ها عرضه شود و نتایج، به خوبی مورد بررسی قرار گیرند.

تجربه و دیدگاه شما؟

شما چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما ساخت این تیپ برنامه‌ها می‌تواند در ایجاد انسجام روابط موجود در مراکز آموزشی و رونق روند آموزش و پروش موثر باشد؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی‌استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

Source: duke

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu