following

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

دسته : آپدیت ها
آپدیت Google Voice

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که خصوصا از نظر ظاهری لباس تازه بر تن کرده است؛ برقرار نمایند.

بدترین مجازاتی که برای انسان می‌توان قائل شد بی‌خبری و قطع ارتباط با دنیای اطراف است. خصوصا دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم و اگر یک لحظه جریان ارتباطات مسدود شود، همه جهان بی‌روح می‌شود.

حال جنس این ارتباطات از دود و کبوتر‌های نامه‌رسان به جایی رسیده است که هر کاربر می‌تواند مکالمات خود را از با آنسوی جهان و در بستر اینترنت برقرار کند.

سرویس Google Voice نمونه‌ای از سرویس‌های مکالمه و گفت وگوی اینترنتی نظیر اسکایپ و سایر پیامرسان‌های صوتی و تصویری است که قابلیت‌های آن باعث شده کاربران کیفیت و سهولت بیشتری را در برقراری تماس صوتی تجربه کنند.

آپدیت Google Voice

قرار است آپدیت Google Voice در هفته جاری منتشر شود و بزرگترین تغییر آن هم در رابط کاربری و برخی از قابلیت‌های جزئی است که پیش از این کاربران را با محدودیت روبه‌رو کرده بود.

اگر از طرفداران سرویس گفتگوی صوتی گوگل هستید با مطلب امروز هات اپ نیوز همراه باشید تا با تغییرات پیش روی آن بیشتر آشنا شوید.

تغییرات رابط کاربری در آپدیت Google Voice

User Interface Changes Rolling Out to Google Voice

گوگل سرویس‌های اطلاع رسانی و ارتباطی زیادی دارد؛ اما Google Voice کامل‌ترین بستر ارتباطی است که توسط گوگل مدیریت می‎شود.

با این حال گوگل در 5 سالی که گذشت نسبت به این سرویس خود تقریبا بی‌توجه بود. تا جایی که اغلب کاربران تصور می‌کردند گوگل تا چند سال بعد دیگر از Google Voice پشتیبانی نمی‌‌کند.

حال اخباری مبنی بر انتشار آپدیت Google Voice در هفته جاری منتشر شده است که به نظر می‌رسد دوباره این برنامه به روز‌های اوج خود بازمی‌گردد.

سازماندهی صندوق ورودی

بر اساس خبری که روز گذشته توسط گوگل منتشر شد آپدیت Google Voice قرار است با امکانات و سازماندهی بصری بیشتری معرفی شود.

از این پس صندوق ورودی تب‌های جداگانه خواهد داشت و پیغام صوتی، تصویری و ایمیل به صورت کامل در آپدیت Google Voice از هم تفکیک می‌شوند؛ در نتیجه از هم گسیختگی و بی‌نظمی قبلی در صندوق ورودی دیده نخواهد شد.

همانطور که می‌بینید اغلب تغییرات ظاهری هستند و به نظر می‌رسد این بار گفتگوی صوتی گوگل با لباس تازه‌ای در بروزرسانی این هفته خودنمایی می‌کند.

ایجاد زنجیره مکالمات

در آپدیت Google Voice مکالمات هر فرد مشابه با یک زنجیره به هم وصل می‌شوند و از این پس در قالب گفتگوهای جداگانه نشان داده نخواهند شد. در نتیجه کاربر برای مراجعه به تمام پیام‌های یک نفر، می‌تواند بدون هیچ سردرگمی وارد همان زنجیره شود.

آپدیت Google Voice

گروه‌های چت و رونویسی از پُست صوتی

در آپدیت Google Voice امکان گفتگو‌های صوتی و تصویری گروهی وجود دارد. به علاوه هر فرد می‌تواند عمل پاسخ دادن یا reply را برای هر پیغام انجام دهد و به این ترتیب چت کردن ساده‌تر خواهد شد.

قابلیت دیگر، رونویسی از پیغام صوتی است که پیش از این در سرویس Google Voice چندان تعریفی نداشت؛ اما حالا رونویسی اما به زبان اسپانیایی معرفی شده است و چون اغلب آمریکایی تبار‌ها به این زبان مسلط هستند، بهبود این خدمت در آپدیت Google Voice با استقبال خوبی از کاربران آمریکایی روبه‌رو خواهد شد.

گوگل تصویری از آپدیت این سرویس منتشر کرده است. همچنین تاکید داشته که این بروزرسانی تمام تغییراتی نیست که قرار است در سال 2017 برای Google Voice منتشر شود.

آپدیت Google Voice

نظرات و تجربیات شما؟

بعد از دانلود این آپدیت نظرات خود را پیرامون تغییرات اخیر سرویس Google Voice با ما در میان بگذارید.

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی‌استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu