خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge – دردسر جدید سامسونگ!

دسته : اخبار
خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge

بعد از مشخص شدن علت انفجارهای نوت 7 برخلاف اینکه به نظر می‌رسد همه چیز به پایان رسیده و دیگر باید منتظر گلکسی S8 ماند؛ پچ پچ‌هایی از گوشه و کنار از دردسر جدید سامسونگ یعنی خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge خبر می‌دهند!

به نظر می‌رسد دردسرهای سامسونگ تمامی ندارند. 2016 و موج اتفاقات آن به سال 2017 هم منتقل شده‌اند و هاله خوش‌یُمنی عدد هفت به هیچ وجه قصد ندارد به این زودی‌ها سامسونگ غول پیکر را تنها بگذارد.

علت ظاهر شدن خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge چیست؟

تاکنون کاربران زیادی از داغ شدن گلکسیS7 شکایت دارند؛ علاوه بر این موضوع خط صورتی عمودی بر روی صفحه نمایش گلکسی S7 Edge خیلی‌ها را کلافه کرده است.

شکایت مربوط به ظاهر شدن یک خط صورتی بر روی صفحه نمایش پرچمدار 2016 سامسونگ در فوروم‌های مختلف، توسط کاربران مطرح شده و قضیه در حال جدی شدن است.

خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge

بیشترین شکایت‌ها در فوروم رسمی سامسونگ مطرح شده‌اند اما این کمپانی کره‌ای که با اتفاقات اخیر هنوز نتوانسته نفسی تازه کند، همچنان سکوت کرده است.

یکی از کارمندان سامسونگ در پاسخ به یکی از کاربران گفته است: نیاز به بررسی وجود دارد اما در صورت انجام این کار دیگر گوشی بازگردانده نخواهد شد!

برای رفع مشکل خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge پیشنهادات زیادی از جمله ریست کردن صفحه نمایش با شماره گیری یک کُد و کلیک بر روی رنگ‌های قرمز، سبز و آبی برای ریست کردن پیکسل‌های هر رنگ و فشار دادن آرام بالای صفحه نمایش ارائه شده است.

به تازگی Samsung Benelux علت بروز این مشکل را شکستن صفحه نمایش عنوان کرده است اما تا آنجا که از شواهد برمی‌آید، بسیاری از گوشی‌ها با اینکه نشکسته‌اند به این خط صورتی مزین شده‌اند.

خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge

به نظر می‌رسد گلکسی S7 Edge تصمیم گرفته است پیشاپیش، ولنتاین را جشن بگیرد. احتمالا اگر گوشی همچنان گارانتی داشته باشد، قابل تعمیر خواهد بود.

ظاهرا یک مشکل سخت افزاری علت نمایان شدن این خط صورتی است که فقط با تعویض صفحه نمایش قابل حل خواهد بود و ربطی به نرم افزار ندارد. تاکنون در فوروم پشتیبانی سامسونگ 29 صفحه به این مشکل اختصاص داده شده است!

نظر شما در مورد علت بروز خط صورتی عمودی بر روی گوشی‌های گلکسی S7 Edge سامسونگ چیست؟ آیا احتمالا شما هم دچار این مشکل شده‌اید؟

Source: androidcommunity

از دست ندهید!

پیامرسان ویدیویی PingPong

پیامرسان ویدیویی PingPong – ارتباطی از جنس بی‌نهایت!

پیامرسان ویدیویی PingPong با شعار ارتباطی از جنس بی‌نهایت آمده است تا بازار شلوغ این روزها را تسخیر کند

ادامه مطلب...
کمپانی‌های مطرح دنیا

کمپانی‌های مطرح دنیا که سرنوشت موبایل‌های امروزی را تغییر دادند

کمپانی‌های مطرح دنیا که سرنوشت موبایل‌های امروزی را تغییر دادند؛ موضوع این مطلب ما می‌باشد! شاید بگویید نمی‌توان چند

ادامه مطلب...
دستبند Fibo

دستبند Fibo لگدهای جنین را با پدران به اشتراک خواهد گذاشت!

دستبند هوشمندی برای پدران طراحی شده است که ویژگی‌های جالب آن احتمالا شما را هم شگفت‌زده خواهد کرد. دستبند Fibo امکان

ادامه مطلب...

4 commentsOn خط صورتی بر روی گلکسی S7 Edge – دردسر جدید سامسونگ!

  • دیگه کم کم سامسونگ خودش داره خودشو نابود میکنه
    خدایی بجای فرت و فرت گوشی بیرون دادن ، یکم روشون کار کنه

  • سلام آره گوشی s7منم این مشکل و داره .گارانتی هم داره .اگر برای تغیر صفحه بدم برای گوشی م مشکلات دیگه ای پیش نمیاد؟؟؟

  • سلام.واسه گوشی منم این مشکل پیش اومده خود به خود.بردم نمایندگی برا اینکه ردم کنه گفت اینا شایعه هس گوشیت ضربه خورده ولی به خدا از اول کوچکترین ضربه نخورده.بچه ها نشر بدین این خبرو شاید نمایندگی یه چاره برا تعویض داشته باشه.پوله بی زبونمو انگار ریختم دور با هزار امید گوشی بخر اینم جوابه سامسونگ

  • سلام.واسه گوشی منم این مشکل پیش اومده خود به خود.بارمز هم درست نشد.نمایندگی هم جواب گو نیست

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu