ویژگی Live Stories اینستاگرام بصورت عمومی در اختیار کاربران قرار گرفت

دسته : آپدیت ها
ویژگی Live Stories اینستاگرام

برای ما که ساکن آمریکا نیستیم ممکن است که ویژگی Live Stories اینستاگرام کمی جدید به نظر برسد، این قابلیت که امروز بصورت عمومی در اختیار کاربران تمام کشورها قرار گرفته است، می‌تواند به شما این امکان را بدهد که ویدیوهای خود را بصورت زنده در اینستاگرام پخش کنید.

در هات اپ نیوز می‌خواهیم کمی این قابلیت و طریقه استفاده از آن را بررسی نماییم.

رونمایی از ویژگی Live Stories اینستاگرام

ظاهرا اینستاگرام آستین خود را برای یک مبارزه جانانه با پریسکوپ و اسنپ چت بالا زده است. فرزند خلف فیس‌بوک امروز از ویژگی Live Stories خود را بصورت عمومی پرده‎برداری کرد تا کاربران در سرتاسر جهان بتوانند فیلم‌های خود را از طریق گجتشان بصورت زنده پخش کنند.

ویژگی Live Stories اینستاگرام

ویژگی Live Stories اینستاگرام برای اولین بار در آبان ماه گذشته بصورت آزمایشی در اختیار کاربران تایید شده قرار گرفت تا بازخورد آن‌ها را مورد مطالعه قرار دهد، همچنین فهرستی از فیلم‌های پخش زنده محبوب هم در این نرم‌افزار قرار داده شد تا کاربران بتوانند آن‌ها را تماشا کنند.

با این کار دیگر اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی تمام‌عیار تبدیل‌شده که هم قابلیت اشتراک‌گذاری عکس و هم انواع فیلم را در خود تعبیه نموده است.

با رونمایی عمومی از ویژگی Live Stories اینستاگرام، یک رقابت نسبتا رسمی بین اینستاگرام و پدر خود یعنی فیس‌بوک و قابلیت پخش زنده‌اش ایجاد می‌شود، ولی چون فیس‌بوک صاحب اینستاگرام است، مشکلی از لحاظ شکست خوردنِ هرکدام پیش نمی‌آید.

طریقه استفاده از ویژگی Live Stories اینستاگرام

ویژگی Live Stories اینستاگرام

قبلا هم در هات اپ نیوز برایتان توضیح دادیم که چگونه از لایو ویدئو اینستاگرام استفاده کنید و تفاوت آن با استوریز چیست؟ همچنین همه هم با ما هم عقیده هستید که استفاده از استوریز اینستاگرام در بازاریابی باعث رونق کسب و کارها می‌شود.

خب از هر چه بگذریم سخن دوست خوش‌تر است، برای استفاده از ویژگی Live Stories اینستاگرام، ابتدا وارد نرم‌افزار شوید و از صفحه خانه به‌طرف راست سوایپ نمایید و یا در قسمت بالا سمت چپ بر روی آیکون دوربین ضربه بزنید.

سپس برای شروع حالت پخش زنده، دوباره به سمت راست سوایپ کنید و یا بر روی گزینه Start Live Video ضربه بزنید؛ مانند بقیه سرویس‌دهنده‌ها شما زمانی می‌توانید لایک‌ها و کامنت‌ها را ببینید که ویدیوی شما بصورت زنده در حال پخش است و بعد از پایان پخش ویدیو دیگر امکان بازبینی فیلم و کامنت‌ها و لایک‌ها وجود ندارد.

ویژگی Live Stories اینستاگرام

اگر که حس کنجکاوی شما هم مثل ما گاهی اوقات گل می‌کند و می‌خواهد که یک سرکی هم در فیلم‌ها زنده دیگر کاربران بکشید، ابتدا آیکون ذره‌بین در نوار ناوبری پایین را لمس کرده و سپس گزینه Top Live را انتخاب و لذت ببرید!

حرف آخر

به نظر شما ویژگی های این چنینی علت پیشی گرفتن اینستاگرام از اسنپ چت و نمونه های آن هستند؟ آیا این ویژگی هم سرنوشتی مثل photo map در اینستاگرام خواهد داشت؟

اگر درباره این ماجرا چیزی در نظر دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید. ضمنا در استفاده از این قابلیت بسیار کوشا باشید تا اینستاگرام به سرنوشتِ شوم بسیاری از اپلیکیشن‌های دیگر گرفتار نشود!

Source: Thenextweb

از دست ندهید!

پیامرسان ویدیویی PingPong

پیامرسان ویدیویی PingPong – ارتباطی از جنس بی‌نهایت!

پیامرسان ویدیویی PingPong با شعار ارتباطی از جنس بی‌نهایت آمده است تا بازار شلوغ این روزها را تسخیر کند

ادامه مطلب...
کمپانی‌های مطرح دنیا

کمپانی‌های مطرح دنیا که سرنوشت موبایل‌های امروزی را تغییر دادند

کمپانی‌های مطرح دنیا که سرنوشت موبایل‌های امروزی را تغییر دادند؛ موضوع این مطلب ما می‌باشد! شاید بگویید نمی‌توان چند

ادامه مطلب...
دستبند Fibo

دستبند Fibo لگدهای جنین را با پدران به اشتراک خواهد گذاشت!

دستبند هوشمندی برای پدران طراحی شده است که ویژگی‌های جالب آن احتمالا شما را هم شگفت‌زده خواهد کرد. دستبند Fibo امکان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu