Pavel Durov

پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور توسط توسعه دهندگان همانند پلی استور

دسته : آپدیت ها
پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور

پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور قابلیت جدید است که اپل به زودی بطور رسمی از آن پرده‌برداری خواهد کرد تا توسعه دهندگان بتوانند مانند پلی استور، تعامل خوبی با کاربران پیدا کنند.

ممکن است شما صاحب یکی از دردانه‌های اپل باشید و به همین دلیل تابه‌حال فرصت چرخ زدن در پلی استور را نداشته‌اید، اگر این‌چنین است، احتمالا با قابلیت پاسخ توسعه‌دهندگان به بررسی کاربران در این فروشگاه آنلاین آشنایی ندارید.

دلیل این عدم آشنایی هم فقدان این قابلیت در اپ استور است. ولی به‌تازگی ساکنان این کمپانی کالیفرنیایی تصمیم گرفته‌اند که این قابلیت را هم به فروشگاه اپلیکیشن خود اضافه کنند، در ادامه می‌خواهیم که این قابلیت و جزییات آن را با همدیگر در هات اپ نیوز بررسی کنیم.

اهمیت قابلیت پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور

همان‌طور که گفتیم با رفتن در Google Play store و انداختن نگاهی به کامنت‌های مربوط به اپلیکیشن‌های مختلف، پاسخ‌های توسعه‌دهندگان نیز به چشم می‌خورد.

پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور

این نوع پاسخ‌ها باعث می‌شود که برخی مشکلات بالقوه برای شما روشن‌تر شود و بیشتر در جریان آپدیت‌های احتمالی برنامه و جزییات آن‌ها قرا بگیرید.

ظاهرا این امکان برای توسعه‌دهندگان اپ استور وجود ندارد و آن‌ها نمی‌توانند که این‌گونه با کاربران اپلیکیشن‌های خود تعامل داشته و ارتباط برقرار کنند. ولی این شرایط دائمی نیست و به‌زودی این امکان هم برای اپ استوری‌ها فراهم خواهد شد.

در توضیحات اخیر اپل برای توسعه‌دهندگان این خبر به چشم می‌خورد که زمان ارائه iOS 10.3 برای کاربران، قابلیت پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور هم به فروشگاه اپلیکیشن اپل اضافه خواهد شد.

نسخه بتای این سیستم‌عامل دیروز در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته که ویژگی‌های مختلفی را با خود به ارمغان می‌آورد و یکی از آن‌ها قابلیت مکان‌یابی AirPods‌های کاربران است.

پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور

جزییات سیستم‌عامل iOS 10.3 Dev Beta

سیستم‌عامل iOS 10.3 Dev Beta یک قسمت را به Find My iPhone اضافه خواهد کرد و آن‌هم AirPods هست، دراین‌بین میزان نگهداری شارژ باتری هم بهبود پیدا خواهد کرد و گل سرسبد این ویژگی‌ها نیز قابلیت پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور است.

این امکان برای کاربران خیلی کاربردی به نظر می‌رسد، چون با خواندن پیام‌های توسعه‌دهندگان در قسمت بررسی می‌توانند تصمیم خود را درباره اپلیکیشن، نهایی کنند و یا جواب سوالات خاص خود را که فقط توسعه‌دهندگان می‌توانند به آن‌ها جواب دهند، بگیرند.

همچنین در این توضیحات آورده شده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند از کاربران بخواهند تا اپلیکیشن را رتبه‌بندی کنند و یا در قسمت بررسی به بحث‌وجدل درباره اپلیکیشن بپردازند.

یعنی زمانی که کاربران در حال استفاده از اپلیکیشن هستند یک نیم‌گاهی هم به محصول توسعه داده بیندازند و با کامنت‌های خود کمی از لطف توسعه‌دهندگان را جبران نمایند و پس از دریافت پاسخ توسعه‌دهندگان، تصمیم به تعویض اپلیکیشن و یا کار دیگری بگیرند.

پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور

این نکته هم قابل‌ذکر است که توسعه‌دهندگان می‌توانند انتخاب کنند که از کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن چه نوع درخواستی بکنند، یا می‌توانند از کاربر درخواست رتبه‌بندی کنند و یا از او بخواهند که در قسمت بررسی اپلیکیشن نظر خود را بدهد.

حرف آخر

اپ استور اخیرا شاهد تغییرات زیادی بوده است، از ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور گرفته تا حذف 47 هزار اپلیکیشن، به نظر شما نتیجه اضافه شدن قابلیت پاسخ به بررسی کاربران در اپ استور چگونه خواهد بود؟

اگر درباره این ویژگی جدید اپ استور نکته‌ای در ذهن دارید، لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

Source: Slashgear

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu