crash club

بهترین بسته های جدید آیکون برای اندروید (می 2015)

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:

چیزی که از آسان ترین راه ها برای دمیدن زندگی جدیدی در رابط گوشی شماست، پیاده کردن یک پک آیکون در آن است. با وجود فراوانی بسته های جالب آیکون به معنی اینکه چندی از آن بسته های باارزش و قابل توجه در گوگل پلی هر بار و هر روز منتشر نمی شوند نیست.تازه برعکس هر روز حداقل یک مجموعه آیکون آزاد می شود. با این حال نشان گذاشتن و گلچین کردن همه ی اینها کاری بسیار طاقت فرساست حتی برای آنهایی که علاقه مند و پیگیرند.

به همین دلیل ما بطور منظم بسته های آیکون که به تازگی به پلی استور راه یافته اند و ارزش توجه دارند را برای شما نمایش می دهیم. به یاد داشته باشید که شما معمولاً نیاز به یک لانچر شخص سوم برای تغییر آیکون های موجود با بعضی از لباس های درست وزیبا دارید. توجه داشته باشید که به عنوان یک قاعده سرانگشتی اینها معمولاً با همه ی لانچر های شخص سوم که بسته های آیکون را پشتیبانی می کنند مثل Nova  ، Apex و … سازگار هستند.

 

Iride UI is Hipster طرفدار نوآوریست!

Iride UI را به یاد دارید، یکی از محبوبترین بسته های آیکون اندروید برای چند ماه اخیر؟ خب، حالا نسخه جدیدی دارد که یک محصول قابل تمایز و تشخیص به نام hipster-y vibe را به همه ی آیکون های داخل بسته می آورد.

لینک دانلود از پلی استور ($0.99)

 

Matte UI

این بسته آیکون قابل توجه با بیش از 1000 آیکون درون آن، ویژگی درخواست آیکون، کاغذ دیواری های برپایه ی cloud (cloud-based) به همراه کارپوشه ای با جدول نوار زده شده که به شما دسترسی آسان به گروه های مختلف آیکون می دهد.

لینک دانلود از پلی استور ($3.00)

 

Radion

ما یکهزار آیکون از همان اول بسته داریم تازه تعداد بیشتری هم در راه است! علاوه بر این شما از بیش از 30 کاغذ دیواری مختلف بهره مندید.

لینک دانلود از پلی استور ($1.50)

 

Looka

این بسته آیکون رایگان برای اندروید میزبانی عالی از آیکون های نیمه شفاف رو به صحنه می آورد. البته شما نیاز به یک لانچر مرسوم برای استفاده از آن دارید ولی به ما اعتماد کنید، Looka تقریباً با هر زمینه و بک گراندی که ممکن است قرار دهید به خوبی کار می کند.

لینک دانلود از پلی استور (free)

Syrma

اگر شما یک دلار برای Syrma بپردازید، به بیش از 1600 آیکون، بیش از 50 والپیپر متحرک با کیفیت QHD (2160p) به همراه 200 تا والپیپر اضافی، تعدادی تم ویجت Zooper و گروهی از دیگر ویژگی های عالی دریافت خواهید کرد.

لینک دانلود از پلی استور ($0.99)

 

Yomira

1710 آیکون در Yomira وجود دارد ولی قطعاً این همه – پشتیبانی پویا از تقویم ها، والپیپر های متحرک برپایه cloud ، ماسک گذاری/ قالب دهی آیکون ها، پشتیبانی از والپیپر های متحرک Muzai و دیگر ویژگی های این ترکیب نیست.

لینک دانلود از پلی استور ($0.99)

KMZ

این بسته آیکون به شدت راهنمایی های Material Design را اتخاذ می کند و بیش از 400 آیکون که مضمون آنها مطابقت می کند را به رخ می کشد. شما همچنین می توانید بین نسخه های مختلف برای چندی از برنامه های محبوب تر انتخاب کنید.

لینک دانلود از پلی استور ($1.33)

source: phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu