following

بازی Aviation Empire Platinum آرزوی شما برای داشتن یک کسب و‌کار جهانی را برآورده می‌کند!

دسته : اپلیکیشن
بازی Aviation Empire Platinum

آیا شخص بلند پروازی هستید و آرزوی داشتن یک کسب‌وکار بزرگ همیشه با شما همراه بوده پس به پیشنهاد امروز هات اپ نیوز بازی Aviation Empire Platinum را به هیچ وجه از دست ندهید.

شما در این بازی استراتژیک قرار است امپراتوری حمل و نقل هوایی جهان را تسخیر کنید! شروع کار شما با KLM غول حمل و نقل هوایی هلند در سال 1919 خواهد بود!!

بازی Aviation Empire Platinum

اتصال مرزهای هوایی کشورهای مختلف، سرمایه گذاری در دوره‌های مختلف زمانی، کسب درآمد و توسعه این شرکت از دیروز تا به امروز برای شما ممکن می‌باشد.

در هر دوره زمانی شما با پیشرفت‌های تکنولوژی و ساختاری باید به بهبود زیر ساخت‌های KLM بپردازید.

بازی Aviation Empire Platinum

بازی Aviation Empire Platinum شروع یک امپراتوری

شما در بازی Aviation Empire Platinum مدیریت فرودگاه آمستردام در هلند را بر‌عهده دارید که در سال 1919 با امکانات همان زمان باید کار سخت خود را آغاز نمایید.

شما بازی را به دو صورت در دست خواهید گرفت. اولین قسمت نمایی کلی از کره زمین است که شما کشورها و شهرهای مختلف را روی آن می‌بینید و از این طریق پروازها را از یک کشور به کشور دیگر مشخص خواهید کرد.

بازی Aviation Empire Platinum

در بخش دیگر شما می‎توانید وارد فرودگاه‌های هر کشور یا شهر شوید و در آن ساخت وساز انجام دهید.

انجام ماموریت در بازی Aviation Empire Platinum

شما باید ماموریت‌هایی که به شما محول می‌شود را به نحو احسنت انجام دهید تا بتوانید خطوط هوایی خود را گسترش داده و کسب درآمد کنید.

با انجام هر ماموریت به شما پاداش و هدایایی داده می‌شود و قسمت‌های بسته بازی برای شما باز خواهند شد.

در بازی Aviation Empire Platinum شما باید ناوگان هوایی خودتان را گسترش دهید و مدل‌های مختلف هواپیما را بخرید و بروز کنید تا مشتریان شما هرچه بیشتر از شما راضی باشند و درآمد شما افزایش پیدا کند.

بازی Aviation Empire Platinum

کاربردهای Hangar و Flying

در قسمت پایین سمت راست صفحه بازی دو گزینه در اختیار دارید که به اختصار برای شما توضیح می‌دهیم.

گزینه اول که به شکل هواپیما مشخص است دارای دو بخش Hangar و Flying می‌باشد. در کنار این دو بخش یک سبد سبز رنگ خرید خواهید دید که به وسیله آن می‌توانید وارد بخش خرید هواپیماها شوید.

بازی Aviation Empire Platinum

خرید هواپیما

در قسمت خرید هواپیما سه قسمت وجود دارد که شامل: هواپیماهای مربوط به پروازهای کوتاه Short Range، هواپیما مخصوص پروازهای متوسط Mid Range و در آخر هواپیما برای پروازهای بلند مدت Long Range که شما بر طبق نیاز خود آن‌ها را خریداری می‌کنید.

البته لازم به ذکر می‌باشد در اوایل بازی Aviation Empire Platinum بسیاری از این هواپیماها بسته می‌باشند و با گذر زمان و انجام ماموریت، این قسمت‌ها برای شما باز خواهند شد.

خرید هواپیما با سکه یا الماس برای شما امکان‌پذیر خواهد بود پس سعی کنید سکه‌های خود را به موقع و در صورت نیاز استفاده کنید.

بازی Aviation Empire Platinum

بعد از خرید هواپیمای مورد نیاز، آن را در قسمت Hangar مشاهده خواهید کرد. دو علامت در کنار آن ظاهر می‌شود اولی برای تعیین مبدا و مقصد هواپیما بوده و دیگری برای فروش می‌باشد.

بعد از اینکه مبدا و مقصد پرواز مشخص شد در قسمت Flying می‌توانید میزان درآمد و مشخصات پرواز را به طور دقیق مشاهده نمایید.

بازی Aviation Empire Platinum

نیویورک، برلین و بسیاری از شهرهای مهم جهان در انتظار شما!

فرودگاه‌های تحت اختیار شما نکته دیگری است که در بازی Aviation Empire Platinum می‌توان به آن اشاره کرد. در ابتدا فقط فرودگاه آمستردام به عنوان مبدا KLM تحت رهبری شما می‌باشد.

شما باید به مرور زمان در کشورهای دیگر فرودگاه خود را افتتاح کنید. شهرهای زیادی از قبیل نیویورک، برلین، مادرید، دهلی و غیره انتظار شما و شرکت هواپیماییتان را می‌کشند.

با پرداخت هزینه جداگانه شما می‌توانید فرودگاه خود در کشور و شهر دیگر را افتتاح کنید تا کسب و‌کار شما رونقی دوچندان پیدا کند.

بازی Aviation Empire Platinum

تجهیز فرودگاه

در بازی Aviation Empire Platinum حتما باید در ساخت و تجهیز امکانات فرودگاه‌ها دقت کنید. به طور مثال بر روی آمستردام تپ کنید، سه گزینه در پایین آن مشاهده خواهید کرد.

قسمت ذره‌بین را تپ کرده تا وارد فرودگاه اصلی شوید. حال شما قسمت‌های مختلف یک فرودگاه از قیبل ترمینال مسافربری، گیت پرواز، برج مراقبت، آشیانه هواپیما و باند فرودگاه را مشاهده خواهید کرد.

بازی Aviation Empire Platinum

البته در اوایل بازی که در سال 1919 می‌باشد همه امکانات به صورت ابتدایی طبق همان زمان در دسترس شما می‌باشد. شما باید امکانات فرودگاه را طبق هر زمانی که در آن هستید آپدیت کنید.

پایین صفحه فرودگاه سمت راست شما با دو گزینه روبه‎رو خواهید شد. این ابزارها برای آپدیت و مجهز کردن فرودگاه شما بسیار مهم می‌باشند.

Buildings

قسمت Buildings که مربوط به ساخت‌ و‌ساز فرودگاه می‌باشد. هر‌ مرکزی که شما در فروشگاه مربوط به فرودگاه خریداری کنید در این بخش نمایان خواهد شد.

بازی Aviation Empire Platinum

با ظاهر شدن مراکز و تجهیزاتی خریداری شده در بخش Buildings دو ابزار در کنار آن‌ها مشاهده می‌کنید. ابزار اول به شکل یک چکش مشخص شده است.

با تپ کردن روی آن تجهیزات خریداری شده، شما بر روی فرودگاه قرار می‌گیرد و شما باید جای دقیق آن را مشخص کرده و با زدن تیک سبز رنگ تایید نهایی را انجام دهید.

دیگر گزینه‌ای که در زیر چکش قرار دارد برای فروش تجهیزات اضافی شما خواهد بود. البته دقت داشته باشد در هنگام فروش آن‌ها قیمتشان پایین‌تر آمده؛ پس در بخش خرید سعی کنید هرآنچه نیاز دارید بخرید.

بازی Aviation Empire Platinum

فروشگاه فرودگاه

در بازی Aviation Empire Platinum بالای قسمت Buildings کنار گزینه خروج یک سبد سبز رنگ برای خرید تجهیزات فرودگاه وجود دارد که به اختصار برای شما توضیح می‌دهیم.

Pioneers

در این قسمت شما 5 گزینه پیش رو خواهید داشت. بخش Pioneers تجهیزات ابتدایی یک فرودگاه را مشاهده خواهید کرد که اکثرا قدیمی می‌باشند.

بازی Aviation Empire Platinum

Global

در Global امکانات بروزتر خواهد شد؛ امکاناتی از قبیل Security centre که امنیت فرودگاه شما را تامین می‌کند. دقت داشته باشید برای پیشرفت در بازی باید از تک تک تجهیزات به نحو احسنت استفاده نمایید.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که بعضی از تجهیزاتی که شما می‌خرید خود دارای Upgrades می‌باشند. حتما در زمان مناسب از آن استفاده کنید.

بازی Aviation Empire Platinum

Jet

Jet دیگر گزینه‌ای خواهد بود که با گذشت زمان برای شما باز خواهد شد و امکاناتی پیشرفته‌تر از قبیل ترمینال مسافربری و آشیانه مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا پیش روی شما قرار می‌گیرد.

بازی Aviation Empire Platinum

Modern

قسمت دیگری که بعدها برای شما باز می‌شود Modern نام دارد. در بخش مدرن شما می‌توانید تجهیزات رفاهی بیشتری را به فرودگاهتان اضافه کنید و مسافران بیشتری به سمت خود بکشانید این تجهیزات شامل Theme park ،Fitness spa و غیره می‌باشد.

دقت داشته باشید هر یک از تجهیزات فوق برای فرودگاه شما یک امتیاز محسوب می‌شوند. قسمت مدرن و تجهیزات آن باعث شده که فرودگاه شما به یک فرودگاه 5 ستاره تبدیل شود و مسافران بیشتری در صفِ سفر قرار بگیرند.

بازی Aviation Empire Platinum

packs

در packs نیز شما می‌توانید با دادن الماس فرودگاه را یکباره تکمیل نمایید. در این قسمت چهار نوع پک وجود دارد که بر طبق دوره زمانی که در آن هستید قابل استفاده خواهند بود.

بازی Aviation Empire Platinum

4 فاکتور برای 5 ستاره شدن

در بازی Aviation Empire Platinum برای تبدیل شدن فرودگاه شما به یک فرودگاه 5 ستاره باید چند فاکتور را رعایت کنید.

در قسمت بالا که درباره تجهیزات هر بخش به شما توضیحاتی دادیم اما در هنگام خرید تجهیزات باید 4 فاکتور مهم را رعایت کنید که به ترتیب عبارتند از:

Maintenance قسمت نگهداری از هواپیما، Luxury یا لوکس بودن که باعث جذب مخاطب بیشتر برای شما شده، Capacity ظرفیت فرودگاه شما است که باید افزایش دهید و فاکتور آخر شما ستاره می‌باشد.

هنگام خرید جلوی هر یک از تجهیزات، میزان کارایی فاکتورهایی که گفتیم با علامت پلاس مشخص شده؛ پس بر طبق نیاز فرودگاه، این تجهیزات را بخرید.

بازی Aviation Empire Platinum

در نگاه اول شاید در بازی Aviation Empire Platinum همه چیز آسان به نظر برسد اما این‌گونه نخواهد بود شما باید خیلی حساب شده عمل کنید تا بتوانید کسب درآمد کنید، پس به شما توصیه می‌کنیم با دقت تمام ماموریت‌ها را انجام دهید تا موفق شوید.

می‌توانید بازی Aviation Empire Platinum را برای iOS و اندروید از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu