crash club

دستگاه Kai هر عینک معمولی را به یک عینک هوشمند تبدیل خواهد کرد

دسته : پوشیدنی‌ ها
دستگاه-kai

گوگل گلس از اولین گام‌های ساخت عینک‌های هوشمند بود که اگر چه فرجام مشخصی نداشت اما هنوز هم خیلی‌ها ناامید نشده‌اند و قصد دارند عینک هوشمند مخصوص خود را به دنیای پوشیدنی‌ها وارد کنند. یکی از این تلاش‌های اخیر دستگاه Kai است که به تازگی در کیک استارتر معرفی شده است. این دستگاه هر عینک معمولی را به یک عینک هوشمند تبدیل خواهد کرد!!

ایده ارائه دستگاه Kai چه بوده است؟

دستگاه Kai

کمپانی ارائه دهنده این ایده؛ Glimpse Wearables نام دارد که توسط Dylan Rose بنیانگذاری شده است. او قصد خود را از ارائه پروژه Kai اینگونه عنوان می‌کند که به نظرم گوشی‌های هوشمند بسیار مزاحم هستند و وقتی با دوستانم هستم آنها مدام به گوشی‌های خود نگاه می‌کنند!

نتیجه این ایده Kai بوده است؛ وسیله‌ای که به هر عینک معمولی متصل می‌شود. این دستگاه شامل یک میکروفون برای گوش کردن به پیام‌های صوتی است.

به کمک یک دستیار دیجیتال شخص ثالث که Houndify نام دارد امکان برقراری تماس، فرستادن پیام، چک کردن تقویم، کنترل کردن وسایل هوشمند خانه، وب‌گردی و هر کار دیگری که با گوشی انجام می‌دهید وجود خواهد داشت.

این اسپیکرهای کوچک وقتی در کنار استخوان جمجه قرار می‌گیرند فعال می‌شوند و صدایی شفاف را منتقل می‌کنند!

اسپیکرهای القای استخوانی استفاده شده در این دستگاه امکان شنیده شدن پیام‌های صوتی شما را توسط اطرافیانتان نخواهند داد. دستگاه Kai اپلیکیشن گوشی مخصوص خود برای تغییر تنظیمات و مدیریت پیام‌های صوتی خاص را نیز دارد.

دستگاه Kai

این دستگاه پُشت گوش شما قرار می‌گیرد و امکان دسترسی 24/7 را به یک رابط کاربری صوتی هوشمند برای تماس، پیام دادن و جستجو خواهد داد.

دستگاه Kai با قیمت 130 دلار در آگوست 2017 به فروش خواهد رسید. اگر چه این ایده به نظر عالی می‌رسد اما احتمالا اگر این محصول با یک هدفون بلوتوث وایرلس متصل به یک دستیار دیجیتال صوتی بر روی گوشی ساخته می‌شد بهتر نبود؟

شما چه فکر می‌کنید آیا یک عینک هوشمند شما را از شر گردن دردهای ناشی از خم شدن بر روی گوشی نجات خواهد داد؟ آیا ایده‌های اینچنین می‌توانند دغدغه چک کردن دائمی گوشی را از بین ببرند؟

Source: androidauthority

از دست ندهید!

نسخه 4.2 تلگرام با قابلیت‌‌های جدید و متفاوت از راه رسید

اپلیکیشن پیامرسان تلگرام به خاطر تعریف خاصی که از امنیت ارائه داده، موردپسند کاربران قرار گرفته است. در نسخه

ادامه مطلب...
آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu