The best strategy games in 2016

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0 بزرگترین آپدیت اسمارت واچ‌های اندرویدی

دسته : پوشیدنی‌ ها
ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

اندروید Wear 2.0 بعد از انتظاری طولانی بالاخره منتشر شد. انتشار Wear 2.0 انقلاب بزرگی برای اسمارت واچ‌های اندرویدی محسوب می‌شود. ویژگی‌های اندروید Wear 2.0 از جمله فیس‌هایی برای شخصی سازی و اپلیکیشن‌های مستقل با پشتیبانی بهتر برای کاربران آیفون، سورپرایزهای جدیدی هستند که نگاهی به آنها خواهیم داشت.

ساعت‌های هوشمند LG Watch Style و LG Watch Sport نیز همزمان با رونمایی این پلتفرم جدید به نمایش گذاشته شدند که در حقیقت اولین ساعت‌های هوشمند مزین به این سیستم عامل جدید محسوب می‌شوند.

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

اپلیکیشن‌های مستقل

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

تاکنون برای استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید ویر نیاز بود گوشی اندرویدی خود را نزدیک ساعت هوشمند خود نگه دارید در صورتی که اگر آیفون داشتید این وضعیت بدتر هم می‌شد!

با آپدیت جدید، بزرگترین تغییر در اکوسیستم اسمارت واچ رخ داده است؛ این یعنی امکان پشتیبانی از اپلیکیشن‌های مستقل وجود خواهد داشت و اپلیکیشن‌های شما بدون نیاز به گوشی نیز جواب خواهند داد.

با استفاده از بلوتوث، وای‌فای یا داده، ساعت‌های هوشمندی که دارای سیستم عامل اندروید ویر 2 هستند، کارایی بیشتری پیدا خواهند کرد.

در این آپدیت کاربران آیفون که از پشتیبانی اپلیکیشن‌های مورد نیاز برای یک ساعت هوشمند اندرویدی محروم بودند نیز تغییرات بزرگی را احساس خواهند کرد. امکان دانلود مستقیم بر روی اسمارت واچ شما وجود خواهد داشت. پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید ویر 1.0 نیز فراهم شده است.

یک پلی استور مخصوص برای اپلیکیشن‌های ساعت هوشمند

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

با برقراری امکان پشتیبانی از اپلیکیشن‌های مستقل در ساعت‌های هوشمند اندرویدی، یک پلی استور مخصوص اسمارت‌ واچ‌ها با نام  Android Wear 2.0 Play Store نیز راه‎اندازی شده است.

از این پس می‌توانید با کمک ویژگی‌های اندروید Wear 2.0 اپلیکیشن‌های مورد نیاز اسمارت واچ خود را مستقیما از این پلی استور جدید دانلود کنید. با این رویه جدید دیگر مثل قبل نیاز به دانلود اپلیکشن بر روی گوشی نخواهید داشت.

فیس‌های پیچیده‌تر برای ساعت هوشمند

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

گوگل ویژگی جدید complications را نیز در این آپدیت گنجانده است. با استفاده از این ویژگی، داد‌ه‌های اپلیکیشن‌های شخص ثالث بر روی فیسِ اسمارت واچ به نمایش درخواهند آمد. داده‌های گوگل فیت، فلپ برد یا اسپاتیفای نیز به فیس ساعت هوشمند شما راه خواهند یافت.

همچنین می‌توانید چند فیس را با ویژگی‌های مختلف برای کار، برای ارتباط یا برای صفحه هوم، بارگذاری و با کشیدن دست بر روی صفحه به آنها دسترسی پیدا کنید.

نوتیفیکیشن‌های بهتر

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

از این به بعد وقتی نوتیفیکیشن دریافت کنید آیکون‌ها بر روی فیس اسمارت واچ فشرده می‌شوند و فضای کمتری را اشغال خواهند کرد. همچنین با استفاد از ستون پردازش، تعداد نوتیفیکیشن باقیمانده نمایش داده خواهند شد.

به محض برداشتن اسمارت واچ نوتیفیکیشن‌ها را نمایش خواهد داد. برای دسترسی دوباره به آنها کافی است دست خود را از پایین به سمت بالا بکشید.

نوتیفیکشن‌ها به صورت یک متن روشن بر روی یک پس زمینه تیره برای ذخیره بیشتر باتری به نمایش درخواهند آمد.

ارتقا طراحی در ساعت‌های هوشمند اندرویدی

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

از ویژگی‌های اندروید Wear 2.0 بهینه سازی طراحی برای یک فیس گرد است. کشوی اپلیکیشن دوباره طراحی شده تا با طراحی گرد سازگاری بیشتری داشته باشد.

به جای کشیدن دست به چپ یا راست برای دسترسی به اپلیکیشن، امکان فشار دادن دکمه استندبای برای دسترسی به همه اپلیکیشن‌ها در یک کمان در طول این لبه‌ گرد وجود خواهد داشت. امکان تنظیم مجدد اپلیکیشن‌ها با نگه داشتن و کشیدن آنها نیز وجود دارد.

گوگل یک action drawer یا یک کِشوی جدید نیز  برای تعامل بهتر با اپلیکیشن‌ها در قسمت انتهای صفحه نمایش اضافه کرده است. اندروید ویر 2 از ورودی چرخشی نیز پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از پنل چرخشی، امکان بالا بردن و پایین آوردن منو و زوم کردن نیز وجود دارد.

OK Google بر روی ساعت‌های هوشمند

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

اندروید ویر 2 از دستیار دیجیتال گوگل نیز پشتیبانی می‌کند. با اسمارت واچ خود صحبت کنید و پاسخ مورد نیاز خود را بگیرید. در مورد آب و هوا بپرسید، یک میز در رستوران رزرو کنید و یا یک قهوه سفارش دهید!

همه این کارها با فشار دادن دکمه استند‌بای و گفتن “اوکی گوگل” انجام خواهند پذیرفت.

تایپ بهتر در ساعت‌های هوشمند

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

صفحه نمایش ساعت‌های هوشمند با اندازه کوچکی که دارند چندان برای تایپ کردن مناسب نیستند اما گوگل با ارائه اپلیکیشن کیبورد Gboard با قابلیت تشخیص دست خط برای پاسخ دادن یا استفاده از پاسخ‌های خودکار که متن محور هستند؛ امکان تایپ را تسهیل کرده است.

تناسب اندام با اندروید Wear 2.0

ویژگی‌های اندروید Wear 2.0

نبود پشتیبانی از فیتنس شکایتی بسیاری از کاربران بود اما با ارتقا Google Fit امکان ردیابی فعالیت‌های شخصی، دانلود لیست پخش از اسپاتیفای یا هر اپلیکیشن استریمینگ دیگری بدون استفاده از گوشی وجود دارد.

نظر شما در مورد ویژگی‌های اندروید Wear 2.0 چیست؟

Source: gizmodo

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu