Batlle Bay

بازی Chroma Rush شما را در دام رنگ‌های مختلف اسیر خواهد کرد!

دسته : اپلیکیشن
بازی Chroma Rush

بازی Chroma Rush محصول Lonely Few در دومین ماه سال 2017 میلادی در اپ‌استور و پلی‌استور ریلیز شد. امروز در هات اپ نیوز به معرفی این بازی سرگرم کننده خواهیم پرداخت.

در همین ابتدا شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید سازندگان این بازی، همان‌هایی هستند که بازی‌های معروف Blendoku و 2 Blendoku را ساخته‌اند.

بازی با رنگ‌ها چالشی است که شاید همه شما دوستان با آن دسته و پنجه نرم کرده باشید. شیوه‌ای جالب برای تولید بازی‌های موبایلی که بسیاری از استودیو‌ها بر این اساس بازی تولید کرده و می‌کنند.

بد نیست چند نمونه از این سبک بازی‌ها را یادآوری کنیم; بازی Smatch محصول استودیو‌ The Mascoteers، بازی min و مربع‌های رنگی محصول beesquare، بازی SEAPONG و پیدا کردن 100 مربع هم‎رنگ و بازی DTYC رنگین‌کمانی که شما را دچار سرگیجه‌ می‌کند، نمونه‌هایی از این سبک بازی‌ها هستند که قبلا به طور مفصل درباره آن‌ها توضیح داده‌ایم.

بازی Chroma Rush با چاشنی دقت و تمرکز

اما اکنون بازی Chroma Rush شما را در دام رنگ‌های مختلف اسیر خواهد کرد! شما در این بازی چند چالش را باید بطور هم‌زمان تجربه کنید.

با ورود به صفحه اول بازی Chroma Rush شما در یک فضای زیبا و چشم‌نواز قرار می‌گیرید. به این صورت که مربع‌های رنگی در بک‌گراند صفحه از بالا به پایین در حال ریزش می‌باشند و یک حالت سه‌بعدی روی صفحه ایجاد کرده‌اند!

در بازی Chroma Rush شما در یک بازه زمانی مشخص باید رنگ درست را انتخاب کنید. اگر انتخاب شما درست باشد به زمان شما اضافه می‌شود و اگر اشتباه کردید از زمان شما کم خواهد شد، پس اولین چالش، زمان می‌باشد.

انتخاب رنگ درست با یک تپ ساده امکان‌پذیر است اما همین تپ ناقابل بسیار دشوار خواهد بود! زیرا خطای دید، کار شما را در انتخاب رنگ درست دشوار خواهد کرد، پس چالش دوم شما، خطای دید است.

در بازی Chroma Rush چهار نوع پازل برای انتخاب رنگِ درست پیش رو دارید که به ترتیب برای شما معرفی می‌کنیم.

Find it و Match it در بازی Chroma Rush

در قسمت Find it شما باید در پازلی که پیش رو دارید رنگ متفاوت با بقیه رنگ‌ها را پیدا کنید و آن را انتخاب نمایید.

در Match it پیش روی شما یک پازل با مربع‌های رنگارنگ وجود دارد و در زیر آن یک مربع رنگی مشاهده خواهید کرد. وظیفه شما تطبیق دادن مربع رنگی و انتخاب درست آن در پازل اصلی خواهد بود.

این کار بعضی وقت‌ها به دلیل شباهت زیاد رنگ‌ها بسیار پیچیده خواهد شد!!

Solve it و Order it در بازی Chroma Rush

در قسمت Solve it شما در واقع باید پازل معمایی پیش روی خود را حل کنید به این‌صورت که در زیر پازل اصلی دو رنگ برای انتخاب خواهید داشت و در پازل اصلی چیدمان به صورتی است که یک جای خالی با علامت سوال برای شما نمایش داده می‌شود.

شما باید طبق رنگ‌های قبل و بعد از جای خالی، گزینه درست را انتخاب نمایید تا به زمان شما اضافه شود.

در بازی Chroma Rush آخرین پازلی که خواهید دید Order it است، شما باید در این پازل رنگ‌ها را به ترتیبی که از یک خانواده باشند، کنار هم جور کنید.

چالش‌‌هایی که در بازی Chroma Rush مشاهده می‌کنید شاید هر کدام به تنهایی ساده به نظر برسند ولی مجموع این چالش‌ها برای شما دردسر درست خواهد کرد!

شما می‌توانید بازی Chroma Rush را برای iOS و اندروید از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu