following

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن که افراد موفق مرتکب نمی‌شوند

دسته : کسب و کار
اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

تا به حال در مورد اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن فکر کرده‌اید؟ نکاتی ساده و در عین حال مهم که عدم توجه به آنها باعث نابوی اپلیکیشن شما خواهد شد! تا انتها همراه ما باشید تا پرده از مسائل مهمی برداریم!

اطراف ما با انسان‌هایی پُر شده است که هر یک کوله‌باری از تجربه هستند و قطعا یکبار مزه شکست را در زندگی خود چشیده‌اند. اگرچه هر شکستی عواقب خاص خود را دارد اما تبعات شکست در کسب وکار به نسبت سنگین‌تر است و همه این سود وزیان، ناشی از اشتباهاتی است که خودمان مرتکب می‌شویم.

کمپانی‌های بزرگی نظیر سونی با وجود عظمت و درآمد کلان خود بار‌ها در معرض ورشکستگی قرار گرفته‌اند و سامسونگ هم به دنبال انفجار گوشی‌های نوت 7 ضرر مالی قابل‌توجهی دید.

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

این افت و خیز‌ها در دنیای اپلیکیشن‌ها هم وجود دارد و بعید نیست شما هم به عنوان یک توسعه دهنده روزی گرفتار اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن شوید.

نمونه رایج اشتباهاتی که در برنامه نویسی رخ داده است را می‌توان در اپلیکیشن معروف Uber دید. اتفاقات زیادی پشت سر گذاشته شد تا این برنامه توانست به اولین و برترین سرویس حمل و نقل در بسیاری از کشور‌های دنیا تبدیل شود.

در مطلب امروز هات اپ نیوز نگاهی ویژه به مسیر موفقیت اپلیکیشن‌های موفق انداخته‌ایم و این اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن را جمع‌آوری نمودیم تا شما این خطا‌ها را تکرار نکنید!

معرفی اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

App development common mistakes

مطمئن باشید بعد از مطالعه این اشتباهات، علل شکست اپلیکیشن‌های موبایل را خیلی بهتر درک خواهید کرد!

عدم شفافیت کاربرد و هدف برنامه

همه کسب وکار‌ها به اپلیکیشن نیاز ندارند. برخی نسخه موبایل وب سایت خود را تهیه می‌کنند و از همان طریق، فروش خوبی دارند. اما برای آن دسته که از برنامه اختصاصی استفاده می‌کنند عدم شفافیت هدف و کاربرد برنامه، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن بوده است. وقتی که کاربرد برنامه را به خوبی مشخص کنید مخاطبان هدف شما هم معلوم می‌شوند.

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

عدم شناخت کافی از مخاطبان هدف

شناخت خواسته و نیاز مخاطب زمان زیادی نیاز دارد و فقط کسانی که به صورت متمرکز روی این بخش زمان گذاشته باشند می‌توانند مخاطبان هدف خود را به خوبی ردیابی کنند.

کمبود بودجه در عملی کردن برنامه‌ها

تمام مراحل توسعه اپلیکیشن نیازمند بودجه خاص و معینی است. بی‌برنامگی در تخصیص بودجه و مصرف بی‌رویه منابع مالی، شما را دقیقا زمانی با کمبود بودجه روبه‌رو می‌کند که قرار است اوج بگیرید.

این که محدودیت بودجه یک استارتاپ را از عرش به فرش برساند بدترین علت شکست برای یک اپلیکیشن است.

غفلت از  بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اپلیکیشن هیچگاه بزرگ نمی‌شود مگر این که در نظر دیگران بزرگ شود. جمعیت بزرگی در شبکه‌های اجتماعی منتظر شما هستند تا با اپلیکیشنی که تولید کرده‌اید آشنا شوند.

در فعالیت در این شبکه‌ها اولا تصورات غلط در مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود را پاک کرده و دور بریزید؛ ثانیا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را بصورت مستقل به یک مدیر باتجربه بسپارید.

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

عدم توجه به بازخوردهای دریافت شده

عبور از بحران‌ها و نارضایتی کاربران فقط با مطالعه بازخورد‌های آن‌ها امکانپذیر است. از این پس به تمام نظرات توجه ویژه‌ای داشته باشید.

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

شما چه فکر می‌کنید؟

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن توسط خود شما چه بوده است؟ علاوه بر این موارد چه اشتباهات دیگری می‌تواند در عدم موفقیت یک اپلیکیشن اثرگذار باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source: benlinders

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu