crash club

تاثیر تکنولوژی بر عشق – آیا آیفونی‌ها عاشق اندرویدی‌ها نمی‌شوند؟!

دسته : اخبار
تاثیر تکنولوژی بر عشق

سالیان متمادی است که مردم با افتخار یا خود را طرفدار آیفون یا طرفدار سرسخت اندروید معرفی می‌کنند. آیا طرفدار آیفون یا اندروید بودن در روابط انسانی قدرتمندی همچون عشق هم تاثیرگذار خواهد بود؟ تاثیر تکنولوژی بر عشق را چگونه باید تفسیر کرد؟

آیا آنهایی که عاشق سیستم عامل‌های مختلف هستند عاشق هم نمی‌شوند؟!

تاثیر تکنولوژی بر عشق و خودپسندی آیفونی‌ها

سایت Match.com تصمیم به انجام تحقیقی در این مورد گرفته است. این وبسایت از 5500 کاربر 18 سال به بالا در مورد احساسات مختلف از جمله تمایلات آنها به تکنولوژی سئوالاتی پرسیده است. این تحقیق به نتایج دردناکی رسیده است که آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

طبق تحقیقات انجام گرفته Match، صاحبان آیفون معمولا افرادی را ترجیح می‌دهند که از نظر انتخاب نوع سیستم عامل با آنها هم‎عقیده باشند.

تاثیر تکنولوژی بر عشق

متاسفانه این صاحبان سختگیر، کاربران اندروید را خوار و حقیر می‌شمرند. از سوی دیگر کاربران اندروید از نظر تکنولوژی در قید و بند خاصی نیستند و به صاحبان آیفون به عنوان شرکای عشقی بالقوه خود می‌نگرند.

در نتایج این نظرسنجی اشاره‌ای به صاحبان گوشی‌های ویندوزفون نشده است، به نظر می‌رسد این افراد کلا علاقه‌ای به روابط عاشقانه ندارند و بهتر است طرفشان نروید.

آیا نتایج این تحقیق خودپسندی کاربران آیفون را اثبات کرده است؟ آیا کاربران آیفون مقدس‌تر از کاربران اندرویدی هستند؟

این صفت اخلاقی کاربران آیفون فقط به تعصب نسبت به گجت خاصی خلاصه نمی‌شود بلکه تجربه ثابت کرده است کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید تعصب بیشتری هم به کسب پول بیشتر دارند.

تاثیر تکنولوژی بر عشق

بگذریم که موضوع عشق است، اگر تاثیر تکنولوژی بر عشق نشان افول انسانیت نیست چگونه باید آنرا تعریف کرد؟ این موضوع که به آیفون شما همچون بی ام دبلیویی که سوار می‌شوید یا لباسی که می‌پوشید نگریسته شود واقعا فاجعه‌ای نارحت کننده است.

موضوع فقط خرید یک محصول و استفاده از آن است، داشتن تفکر منفی در مورد انسانی دیگر فقط به خاطر نوع گوشی نشان می‌دهد اوضاع جهان واقعا خطرناک شده است.

شواهد دیگری از وضع خطرناک جهان

نتایج تحقیقات سایت Match.com به همین موراد شکوهمند ختم نشده است. در این نظرسنجی مشخص شد که 86 درصد زنان اگر با مردی که صفحه نمایش گوشی او شکسته باشد روبه‌رو شوند؛ در مورد او قضاوت منفی خواهند داشت و تَرَک گوشی چندان به مذاق عشقی آنها خوش نخواهد آمد!

تاثیر تکنولوژی بر عشق

جالب اینجاست که بسیاری از مردان داشتن یک گوشی شکسته را نوعی سبک هنری می‌دانند که خودشان خلق کرده‌اند، بنابراین اگر تاکنون روابط عشقی موفقی نداشته‌اید دلیل آن صفحه نمایش شکسته گوشی شماست و حتما به خاطر بسپارید خانمی با یک گوشی آیفون هرگز از یک کاربر اندرویدی استقبال نخواهد کرد!

نتایج بسیار جالب دیگر این نظرسنجی

اما تاثیر تکنولوژی در روابط عاشقانه بیش از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید، 270 درصد جوانان در صورتی که شما هم دقیقا سریال‌های مورد علاقه آنها را دنبال کنید شما را جذاب خواهند دانست.

با این وجود باید به نتایج امیدوار کننده دیگری نیز اشاره کرد، 58 درصد افرادی که برای اولین‌بار با شما قرار عاشقانه دارند، دلشان نمی‌خواهد خبری از صفحه نمایش گوشی در این لحظات باشد و 45 درصد افراد معتقدند اگر در این میان گوشی به خاطر آنها خاموش شود، خبرهای خوشی در راه خواهد بود.

تاثیر تکنولوژی بر عشق

جالب‌ترین نتیجه این تحقیق این قسمت بوده است، 26 درصد افراد مجرد اعلام کرده‌اند که اگر فردی در شبکه‌های اجتماعی نباشد برای آنها جذاب‌تر است!

به نظر می‌رسد انسانیت در این 26 درصد شروع به جوانه زدن کرده است. شما در مورد تاثیر تکنولوژی بر عشق چه فکر می‌کنید؟

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu