Pavel Durov

اپلیکیشن MY F.C خانه دیجیتال فوتبالیست‌ها در سراسر جهان!

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن MY F.C

داستان طراحی اپلیکیشن MY F.C از آنجا شروع می‌شود که سه کارآفرین جوان اهل آوکلند تصمیم گرفتند نامشان را برای همیشه در صنعت فوتبال که این روز‌ها خیلی متاثر از اپلیکیشن‌های فوتبالی است، ماندگار کنند!

حتما شما هم قبول دارید که جهان هیچگاه چنین هیجان و اضطرابی را به خود ندیده است! هیچ‌جا در دنیا پیدا نمی‌شود که این همه آدم، سرکش و گسسته از هم، اطراف یک زمین سبز رنگ جمع شوند و قیل‌وقال به پا کنند!

اگر علاقه‌مند به فوتبال نیستید و این همه جنب‌وجوش را بیهوده و حتی مسخره می‌پندارید؛ برای هم‎نظر کردن دیگران با خود تلاش نکنید؛ دنیا پُر از هودارانی است که حاضرند بی‌خوابی بکشند، گرفتار حادثه شوند و حتی زدوخورد کنند؛ مبادا تیم مقابل پایش را از گلیمش فراتر گذارد!!

می‌توان گفت چنین عشق داغ و پُرحرارتی که بین هوادار و فوتبال وجود دارد را هیچ زوج جوانی تجربه نکرده‌اند!!

اپلیکیشن MY F.C

تمرکز حواس‌ها روی این سرگرمی دم‌دستی و خبرساز، توسعه دهندگان اپلیکیشن را هم به همین سمت‌وسو کشانده است. اپلیکیشن MY F.C برنامه‌ای خاصِ بازیکنان و مدیران فوتبال است!!

Sam Jenkins ،Mike Simpson و Sam Jasper این برنامه را طراحی کردند تا فوتبالیست‌ها حتی وقتی از تمرینات به دور هستند؛ خانه‌ای مجازی و دیجیتالی برای هماهنگی و مدیریت وظایف خود داشته باشند!

ایده MY F.C، ماه پیش در Webstock برنده جایزه 15 هزار دلاری و سفر رایگان به سان فرانسیسکو شد.

اگر ورزش جادویی و جذاب فوتبال هم یکی از اهداف شما در برنامه سازی است؛ پیگیر مطلب امروز هات اپ نیوز باشید تا از ایده‌های جدید الهام بگیرید.

اپلیکیشن MY F.C ؛ برنامه‌ای برای مدیریت بازیکنان فوتبال

MY F.C app to help teams and clubs organise

هر سال اپلیکیشن‌های زیادی در حوزه فوتبال منتشر می‌شوند. برنامه‌هایی مثل بازی FIFA Mobile Soccer از جمله اپلیکیشن‌هایی هستند که علاقه‎مندی توسعه دهنده به فوتبال باتوجه به طراحی و ظرافت‌های بازی در آن موج می‌زند.

انگار تا کسی علاقه‌مند به فوتبال یا اصطلاحا فوتبالی نباشد نمی‌تواند یک برنامه موفق بسازد!

اپلیکیشن MY F.C

MY F.C برنامه‌ای برای مدیریت و سازماندهی بازیکنان باشگاه‌های مختلف بر اساس آماری است که خودِ کاربر وارد می‌کند. دقیقا دو روز بعد از انتشار رسمی اپلیکیشن MY F.C در اپ استور و گوگل پلی؛ در روز چهاردهم فوریه؛ استارتاپ تولید کننده این برنامه برنده جایزه کارآفرینی شد.

Simpson می‌گوید: این جایزه برای ما دستاورد خیلی بزرگ و البته سورپرایز هیجان‎انگیزی بود. همه چیز آماده بود تا سه نفری برای دریافت جایزه روی استیج صحبت کنیم؛ اما زمانی که قرار بود روی استیج (جایگاه) برای گرفتن جایزه کارآفرینی برویم به ما گفته شد که فقط یک نفر اجازه ورود دارد.

Jenkins به نمایندگی از همه روی جایگاه رفت و گفت: هر سه بنیانگذار این اپلیکشن با عشق به فوتبال بزرگ شده‌اند!

اپلیکیشن MY F.C

ایده اولیه اپلیکیشن MY F.C

Simpson می‌گوید: ایده ساخت این برنامه از سرخوردگی و ناامیدی ما از جهان به هم ریخته فوتبال شروع شد. ما به دنبال پیاده سازی 15 متد روی اپلیکیشن بودیم که دوست داشتیم در فوتبال واقعی مورد استفاده قرار گیرد.

این اپلیکیشن روی مدیریت تیم مرکزیت دارد. همچنین قرار است همه جایزه 15 هزار دلاری صرف افزودن قابلیت‌های جدید به برنامه شود.

تیم‌های فوتبال می‌توانند از این برنامه برای سازماندهی و هماهنگ کردن تمرینات تیم استفاده کنند. بروزرسانی‌ها به صورت زنده و کاملا منطبق با آماری که وارد می‌شود، صورت خواهد گرفت.

در اینصورت تیم‌ها می‌توانند حتی برنامه باشگاه‌ها و اخبار تمرینات آن‌ها را در سراسر جهان دنبال نمایند. در واقع این برنامه مخصوص مربیان و سرمربیانی است که باید تیم را اداره کنند.

اپلیکیشن MY F.C

Simpson امیدوار است با سفرشان به سان فرانسیسکو این کمپانی در مقیاسی جهانی رشد یابد. او می‌گوید: نیوزیلند بازار تست و بازاریابی فوق‎العاده‌ای برای محصول آن‌ها بوده است؛ اما مسلما برای این که رشد کنند، هدف اصلیشان تاسیس دفتر در شهری چون سان فرانسیسکو است.

چشم‌انداز آینده MY F.C

توسعه دهندگان اپلیکیشن MY F.C امیدوار هستند در زمستان و در طول ورزش‌های زمستانه پیش‌رو، تعداد کاربرانشان به مرز 50 هزار نفر برسد.

این تیم سه نفره به مدت 18 ماه بصورت تمام وقت روی این اپلیکیشن کار کرده و رایگان بودن آن کمی برای خیلی‌ها چالش‌برانگیز بوده است! با این حال وجود خانواده‌ای مشتاق و پشتیبان، عبور از این سختی را برای آن‌ها راحت‌تر کرده است.

شما چه فکر می‌کنید؟

وجود اپلیکیشن‌هایی نظیر MY F.C در دنیای بی‎ثبات و پُر از تضاد فوتبال را چطور ارزیابی می‌کنید؟ دیدگاه تحلیلی خود را مطرح نمایید.

برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن MY F.C می‌توانید آنرا برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: stuff

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu