اپلیکیشن Hater برای این که عاشق شوید، متنفر باشید و قرار بگذارید!

دسته : مصاحبه
اپلیکیشن Hater

اپلیکیشن Hater برنامه‌ای است برای دوست‌یابی که در آن افراد بر اساس آنچه که نمی‌توانند تحمل کنند و دوست ندارند؛ یکدیگر را پیدا کرده و می‌توانند بدون واهمه وارد رابطه شوند!!

مثل یک چشم برهم‎زدن؛ ناگهان چشمانتان را باز می‌کنید و می‌بینید در جایی قرار گرفته‌اید که تلاش کردن دیگر فایده‌ای ندارد!

وقتی که به جای زندگی در حال، در گذشته غرق باشید، وقتی که ادامه یک رابطه دوستی، رنج‌آور‌تر از تمام کردنش است، وقتی که اصل و عقاید باهم متفاوت است و این روند مثل درجازدن شده و شما را به جایی هدایت نمی‌کند؛ کم‌کم متوجه می‌شوید که هیچ‎چیز مثل قبل نیست!

اصلا انتخاب از اساس مشکل داشته است و تا حالا فقط در حال زورزدن بوده‌اید تا همه چیز بهبود یابد. اما فقط تکرار مکررات بوده و چیزی جز زخم روحی به جای نگذاشته است.

حالا تازه متوجه شده‌اید که اصل رابطه مشکل داشته و انتخاب شما بر اساس خوش‌بینی‌های بی‎مورد بوده است. اگر در آن‌زمان با اپلیکیشن Hater آشنا بودید هیچوقت حال و روز ارتباطتان این نبود!!

اپلیکیشن Hater

Brendan Alper توسعه دهنده جوانی است که معتقد است انسان‌ها بر اساس نقاط مشترکی که بین تنفر و عدم تمایلشان نسبت به هر چیز وجود دارند؛ بهتر با هم جفت‌وجور می‌شوند تا بر اساس علاقه‎مندی‌هایی که گذرا هستند.

انصافا این دیدگاه در طراحی اپلیکیشن خوب جواب داده است و حالا اپلیکیشن Hater برای قرار گذاشتن، دوست‌یابی و برقراری ارتباط با افراد غریبه راهنمای خوبی به نظر می‌رسد.

امروز هات اپ نیوز در میان بی‎شمار اپلیکیشن دوست‌یابی، Hater را انتخاب کرده و مصاحبه‌ای با سازنده این برنامه ترتیب داده است تا از این پس آگاهانه عاشق شوید، متنفر باشید و قرار بگذارید!

اپلیکیشن Hater

معرفی اپلیکیشن Hater برای دوست‌یابی

متنفر (Hater) هستید؟ از چه چیزی در یک رابطه تنفر دارید؟!

Alper بیست و نه ساله ساکن بوستون تمام نقاط نفرت درونی شما را حدس زده و بر اساس آن‌ها چک لیستی از نفرت انگیز‌ترین موارد و کار‌هایی که نمی‌خواهید طرف مقابلتان انجام دهد یا آن ویژگی را داشته باشد، تهیه کرده است!

این برنامه با تمام برنامه‌های ویدیو چت مثل اپلیکیشن Rounds یا شبکه‌های اجتماعی موجود، متفاوت است. شما در Hater با غریبه‌هایی آشنا می‌شوید که شاید با شما نقاط مشترک خیلی بیش‌تری داشته باشند!

اپلیکیشن Hater

از زمان انتشار رسمی اپلیکیشن Hater در 8 فوریه بیش از 300 هزار بار این برنامه دانلود شده است و توانسته تحسین شخصیت‌های معروف تلویزیونی نظیر Michael Strahan و Joy Behar را برانگیزد.

در حال حاضر این برنامه برای آیفون بصورت رایگان قابل دانلود است و در پایان همین مطلب می‌توانید آن را از اپ استور دریافت کنید.

مصاحبه امروز گفتگوی کوتاه و خواندنی با Brendan Alper، صاحب امتیاز و طراح اپلیکیشن Hater می‌باشد:

درباره ایده این اپلیکیشن چه فکر می‌کنید؟

ایده تولید این برنامه اولین‌بار 18 ماه پیش و درست زمانی که عضوی از یک تیم کمدی بودم به ذهنم رسید. در همان موقع کارم را در Goldman Sachs آمریکا رها کردم تا بتوانم یک نویسنده کمدی شوم.

ایده این برنامه از یک نمایشنامه (سناریو) کمدی است که می‌خواهد نشان دهد همیشه عشق نیست که انسان‌ها را به هم پیوند می‌دهد. گاهی انسان‌ها به خاطر نقاط مشترک خود در نفرت و عدم علاقه‎مندی به هم، وابسته و نزدیک می‌شوند.

اپلیکیشن Hater

بحبوحه انتخاباتی سال 2016 و مثلا کلینتون یا ترامپ تاثیری روی این اپلیکیشن نداشتند؟

هیچ زمانی بهتر از آن دوره نمی‌توانست برای انتشار اپلیکیشن Hater خوب باشد. حتی نفرت‌های گروه‌های سیاسی از هم به این برنامه جهت داد و در محبوبیت این برنامه تاثیرگذار بود!

به نظر شما این برنامه تا چه حد می‌تواند پیشرفته داشته باشد و موفق شود؟

احتمال موفقیت این برنامه در آینده نزدیک خیلی بیش‌تر است؛ چون مردم معمولا در مقوله نفرت‌ها و در میان گذاشتن چیز‌هایی که از آن‌ها متنفر هستند، صداقت بیش‌تری دارند تا این که بخواهند صرفا با مقایسه رشته ورزشی مورد علاقه یا مثلا رنگی که دوست دارند(!) با هم دوست شوند.

مردم خیلی راحت درباره هنر‌هایی که دوست دارند داشته باشند و ندارند دروغ می‌گویند؛ اما آنچه که باعث انزجار آن‌ها می‌شود، شوخی‌بردار نیست!

اپلیکیشن Hater

ارتباطی که میان دو فرد از طریق این برنامه برقرار می‌شود احساس همدلی و نزدیکی رفتاری است که در پایان روز و بعد از یک مکالمه طولانی به دست می‌آید. وقتی که مردم زمینه‌های مشترکی بین خودشان و دیگران پیدا می‌کنند انگار یک درد مشترک حاصل شده است.

به جای اینکه بعد از چند هفته که از شروع ارتباطتان می‌گذرد به نقاط منفی دوستتان پی ببرید و نادم از این رابطه باشید؛ بهتر است همین حالا با ویژگی‌هایی که برای شما قابل‎قبول یا قابل‎تحمل نیست آشنا شوید.

با این کار، کم‌تر رابطه به خطر می‌افتد و خود فرد هم خیلی‎خیلی کم‌تر از جدایی، آسیب روحی می‌بیند.

فکرش را می‌کردید اپلیکیشن Hater تا این حد محبوب و معروف شود؟

تیم توسعه برنامه و من همیشه آرزو می‌کردیم برنامه‌ای که ساختیم به خوبی معروف شود. اما خب به خوبی می‌دانیم که بازار برنامه‌های دوست‌یابی کاملا اشباع شده است و باید طلسم آن را با یک برنامه متفاوت شکست تا بتوان موفق بود.

فکر نمی‌کنم هنوز به آن حد از شهرت که به دنبالش هستیم رسیده باشیم اما همچنان پیگیر هستیم.

سیستم Hater چگونه است؟ چطور کار می‌کند؟

کسی که این برنامه را دانلود می‌کند با طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها روبه‌رو می‌شود. گزینه‌هایی که باید انتخاب کند، جزئیات آن‌ها را می‌پسندد یا از آن نفرت دارد.

مثلا نقاط منفی از دیدگاه خودش را درباره استایل فرد، تیپ و پوششی که دارد و… را می‌تواند از طریق یک چک لیست مشخص نماید.

هر چقدر که این گزینه‌ها عبور می‌کنند و از جلوی چشم کاربر رد می‌شوند؛ فیلتر‌های موجود برای انتخاب فرد مناسب جهت قرار گذاشتن و شروع یک رابطه بیش‌تر می‌شود. نهایتا فردی که با گزینه‌های مشخص شده هماهنگ باشد انتخاب می‌گردد.

برخی از داستان‌های آشنایی افراد مختلف را که با استفاده از این برنامه موفق به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر شدند را با ما در میان بگذارید.

چندی قبل با یکی از دو کاربری که با استفاده از این برنامه با هم آشنا شده بودند صحبت کردم. او گفت که با یکی دیگر از کاربران همین اپلیکیشن آشنا شده است که اتفاقا عادات غذایی مشابهی دارند و خلاصه در اغلب موارد خیلی شبیه به هم فکر می‌کنند. در حال حاضر با هم قرار می‌گذارند و قصد دارند این رابطه را خیلی عمیق‌تر پیش ببرند.

خودتان هم از این برنامه برای دوست‌یابی تا به حال استفاده کرده‌اید؟

من در حال حاضر درگیر رابطه هستم و نیازی به استفاده از این برنامه برای دوست‌یابی ندارم. گفتنی است من هم در کنار بسیاری از کاربران دیگر از چیز‌های خاصی در زندگی تنفر دارم که با آن‌ها مشترک هستند.

مثلا من مانند اغلب کاربران از تکرار، ملولی و بی‌کاری بیزارم!

کمی درباره خانواده خودتان و Rhode Island برای ما بگویید.

در حال حاضر پدر و مادرم در Oak Hill، جایی که در آن بزرگ شده‌ام زندگی می‌کنند. تا قبل از این که در آکادمی Concord پذیرفته شوم من هم در Oak Hill زندگی می‌کردم.

بعد از فارغ‌التحصیلی به بوستون رفتم و حالا گاه‌گاهی به اوک هیل سر می‌زنم. دوست دارم به رستوران‌های محلی سر بزنم و هر جایی باشم تا بالاخره خلاقیت خودم را در مواقع مختلف پیدا کنم.

نظرات و تجربیات شما؟

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و ایده جالب این اپلیکیشن و همچنین قابلیت‌های معرفی شده با ما به اشتراک بگذارید.

همراهان هات اپ نیوز اگر تمایل داشتید برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن Hater می‌توانید آنرا برای iOS از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

Source: valleybreeze

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu